pátek 29. března, 05:54 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 22
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 12.11.2023 07:42
     

    winking smiley grinning smiley Elo díky-je to opravdu velký kluk -- hodně se vytáhl . já jsem ho ale péct neučila- to on sám asi podle internetu . taky asi podle dědka- ten taky peče na staré roky -- spinning smiley sticking its tongue out

    ještě ohledně toho vzdělání -- no myslím , že kdo vystudoval a používá to v zaměstnání je to v pořádku ,Silva je magistra . Zuzka ing MBA . Honzík prozatím bakalář vysoké učení technické - ajťák . no a všíchni to vzdělání uplatnili . smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 12.11.2023 09:44
     

    Kaaj thumbs down, a je to tak správně.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 08:06
     

    Mně to přišlo už od několika lidí. NEvidím to jako nic proti ničemu, řetězce to nepoloží, ale projevit tím nespokojenost klidně můžu, člověk nemusí mít každý den plný košík.Pár dní vyžijeme ze zásob. winking smiley

    iriska napsal(a):

    Přišlo mi mailem

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 08:07
     

    Naše mamka má ráda ovoce a zeleninu. Doteď to bylo ze zahrady.

    Ale včera mě teda šokovaly ceny jablek, okurek, rajčat atd.. .půl roku jsem to kupovat nemusela. sad smiley

    To mě štve.

    My jsme kraj, kde bylo hodně jabloní a nevidím logiku v tom, proč se to draho dováží a tady se jabloňové sady kácí, protože to nikdo nechce. confused smiley sad smiley

    alenak napsal(a):

    Taky jsem dostala mejl. Dá se diskutovat, co se koupit musí co ne. Určitě cizokrajné ovoce není potřeba. Ale jablka domácí produkce je cena značná.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 08:09
     

    Oni si hlavně neuvědomují, že nejde jen o teplo... tak by se člověk občas opravdu nastrojil do zateplené mikiny a tlustých ponožek. Ale... co ty plísně? Jak snížím v baráku teplotu, kondenzuje mi tam vlhko - je tam pohyb 5 lidí,kteří se sprchují, vaří se tam... to prostě nejde nevytápět... protože škody by byly větší, než kolik protopím... nesmysly. angry smiley thumbs up

    alenak napsal(a):

    Myslím, že daleko horší než jídlo je energiie, topení. Tam je průser. Energie ovlivní výrobu, dopravu. S tím se nic nedělá a tahají z nás zmetci peníze v rámci různých daní, DPH, spotřební apod, které jsou hned vyšší. Vidím doma, nárůst topení plynu o 300%, dlouhodobě si vzít svetr, jak doporučuje Pekarka nejde. Obzvlášť, když jste staří a nemocní.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 08:12
     

    Gratuluji k šikovným vnoučatům po všech stránkách. love smiley flower smiley

    kaaj napsal(a):

    no jo -- vnuk Marek se zase dal do pečení .. včera jablečný mřížkový koláč. mřížky má nakřivo ,ale jinak dobrý winking smileya dědek dneska zase těsto na koláčky- bolí mně ruce a musela jsem piplat .- dva plechy. tongue sticking out smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 08:59
     

    Na dálnici D6 se ve středu nad ránem srazilo osobní auto a tři obrněné transportéry Pandur. Čtyři vojáci jsou lehce zraněni a byli převezeni do nemocnice v Kladně. Nehoda se stala na 21. kilometru ve směru na Prahu poblíž sjezdu na Lány. Auto je poničené zezadu, vojenské vozy jsou poškozené jen málo. Narazily jeden do druhého, zřejmě jak brzdily.

    Tvoří se kolony, kvůli nízkému provozu je ale zdržení pouze malé. Provoz by měl být na místě omezen asi do osmé hodiny ráno, odhaduje server dopravniinfo.cz. eye rolling smiley eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (15.11.2023 09:02)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 10:50
     

    dnes jsem byla na kontrolu s kolenem . pan primář byl nadšený - prý skvělé .. .no nevím - sice se mi už chodí líp , ale berlu ještě mám . . další kontrola za rok .uf-- ted´ještě Třinec se srdcem . winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 12:53
     


    Výborná zpráva. Tak a´t máš dobré výsledky i tam.

    kaaj napsal(a):

    dnes jsem byla na kontrolu s kolenem . pan primář byl nadšený - prý skvělé .. .no nevím - sice se mi už chodí líp , ale berlu ještě mám . . další kontrola za rok .uf-- ted´ještě Třinec se srdcem . winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 13:00
     
    20231115_091045.jpg

    Kaaj, tak to je velice dobré. Hlavně, že už tě to taky tak nebolí. love smiley

    Já mám taky potěšující zprávu. grinning smileyZačíná fungovat sbližovací procedura kocourů a Pupíka. Oddělili jsme je zábranami,kocouři, když se odhodlají, můžou projít. Pupík se nevejde.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 13:31
     

    Kaaj, výborná zpráva. thumbs down Taky díky dr. Tady v HK to moc nechválí, dost pooperačních komplikací. Muž je po kyčli v lázních, nebyl v Hk, včera jim tam přivezli z HK pacienty, vč. zanícených operovaných kolen. Vrátili zpět do HK a nepřijmuli, dost drné pro pacienta. Má na pokoji pána, kterému řekli tak rok na srovnání, kyčel, byl v HK, problémy veliké a skoro nechodí, je mladší než muž. Ten pán měl být dán na rehabilitační kliniku, tj. v HK výborná, až poté lázně. Ten můj sice stýská, protože chce domů, ale zvládá to dobře, nj. kolař. Prý ať jedu na pár dní za ním... no doma mi je dobře, winking smiley

    Chtěla jsem jít ven pracovat do zahrady, silná přehánka, tak snad se decifit vody trochu srovná.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 13:38
     

    Deficit vody se srovnal, nejde šlápnout do záhonů ... taky dobře, stejně se mi nechce.

    Pooperační komplikace ... mohla by vyprávěr Regina a teď v nedávnu můj skorobratránek. Vykládal v neděli synátor, měli školení - Hartman - přišel z toho docela rozhozený - na dlouhé povídání a ne na sklo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 15.11.2023 13:49
     

    potvrzuji, že rehabka v HK má fakt výrobnou pověst... už mi tam dali dohromady hned několik členů rodiny... ale ortopedie ve fakultce má šílené recenze snad už dvacet let sad smiley

    alenak napsal(a):

    Kaaj, výborná zpráva. thumbs down Taky díky dr. Tady v HK to moc nechválí, dost pooperačních komplikací. Muž je po kyčli v lázních, nebyl v Hk, včera jim tam přivezli z HK pacienty, vč. zanícených operovaných kolen. Vrátili zpět do HK a nepřijmuli, dost drné pro pacienta. Má na pokoji pána, kterému řekli tak rok na srovnání, kyčel, byl v HK, problémy veliké a skoro nechodí, je mladší než muž. Ten pán měl být dán na rehabilitační kliniku, tj. v HK výborná, až poté lázně. Ten můj sice stýská, protože chce domů, ale zvládá to dobře, nj. kolař. Prý ať jedu na pár dní za ním... no doma mi je dobře, winking smiley

    Chtěla jsem jít ven pracovat do zahrady, silná přehánka, tak snad se decifit vody trochu srovná.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 16.11.2023 12:32
     

    dnes přestalo pršet ,tak jel dědek pro jablka - 3 kg winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 16.11.2023 14:08
     

    Eliška byla na kyčly v Litomyšli a na rehabce v Brandýse n. O. , iž je doma, začala ji bolet kyčel na druhé noze, ale jak si ulevuje

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.