čtvrtek 25. dubna, 13:37 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 15:22
     

    Proboha eye popping smiley ti sobi to snad néééé to je hrozný. Ale ty baletky by se mi líbily. Soba o Vánocích viděti cholera a mor v celém příštím roce a ještě hůl a čepice s bambulí a mám osypky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 16:38
     

    Může mě někdo vysvětlit proč dnes 17. listopadu zpívala hymnu černá zpěvačka a ještě nic moc ten zpěv.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 17:43
     

    No sobící nemusím, nepatří to k nám, ale tj. můj názor. Kde jsou ty krásné ozdoby, co se tu vyráběly. Zvonečky, rybičky apod.

    Kordul, musíš být in, ale jinak ji to děs. Já ji teda neslyšela, proklimbala jsem a četla. Televizi skoro nepouštím. ...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 18:39
     

    Klasické ozdoby kupujeme každý rok buď na vánočním trhu nebo potom ve velkých obchodních centrech bývá stánek. Jinak soby taky nemusim. A ty baletky mi nepřijdou jako vánoční

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 19:10
     

    Baletky nejsou vánoční, ale jsou krásné, naštěstí budou určitě pěkně drahé, tak jsou jen pro potěchu oka. smoking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 19:51
     

    Baletky jsou krááásné, ale proč na vánočním stromku ... ach jo, já už jsem opravdu mimo mísu ... a nakonec, vždyť vy všechny "délesloužící" tady na weeku můj poměr nebo přístup nebo ... nevím jak nazvat ... znáte ... jo, jo, určo, je super mít vyzdobeno, napečeno, naklizeno, navařeno ... ale proč zrovna davové šílenství v jeden den. Vím ... někdo má vánoce od prvního adventu a štědrým dnem konečná, u nás bývalo zvykem vždy od štědrého dne do Hromnic. Proto se mi vánoce znechutily - od začátku listopadu vánoční výzdoba všude a horší - vánoční masáž co všichni mít musí, nejsou jinak IN.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 20:10
     

    Baletek jsem si nevšimla přesně co stojí, mám pocit přes stovku určitě a tři to nespraví. Vyrazila mi totiž dech cena páva. Přes čtyři stovky. Je pravda, že to není úplně vánoční ale vypadalo to dobře.Aspoň za mě. Už tak 4 roky pozoruju trend, že celé stromky zdobí trochu atypicky. Třeba stejní andílci s peřím, umělé květiny, různé sametové nebo textilní ozdoby. Problém je, že by to znamenalo koupit ozdob hodně, protože s něčím jiným se to tluče.Není to na doplnění. Nebo aspoň tak pojednat větve ve váze.

    Kordulko grinning smiley, to máš stejný jako když najednou začnou plavky a prádlo předvádět skutečně XXXL modelky.Bezmyšlenkovitě se to tu kopíruje, protože my nemáme žádné morální a jiné dluhy k bývalým obyvatelům kolonií. My jsme černochy neutlačovali a nevysávali bohatství kolonií.Svět se zbláznil a bohužel v poslední době se zběsile na téhle vlně veze současná vláda včetně prezidenta. Jako pudlík kouká do očí pána v Bruselu nebo v NATO a plní i jen záblesky přání.Dostaneme podrbání za ušima. Ještě víc nás budou dřít z kůže.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 22:35
     

    Regino, když jsi byla u Starkla - co čemeřice, má něco letos nového?

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 22:47
     

    Ne, nemá nic. Je to jak mi prodavačky říkaly. Krásné čemeřice jsem viděla v OBI. Normální klasiku a pak Icen Rose Rose. Přes 400Kč ale krásné rostliny.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 17.11.2023 23:07
     

    Dík. Chtěla bych vidět to nové šlechtění Marble. OBI mám z ruky, nemám ještě poryto, tak nemůžu moc courat. grinning smiley Rose je nádherná, ty mám 2 a pěkně pučí, tu chválím.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 15:19
     
    img_20231118_122307.jpg

    Dnes v Bauhausu měli nazdobený strom těmito andílky. Z polystyrenu a křidýlka z papírových proužků. Úplně obyčejné a pěkné.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (18.11.2023 19:28)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 17:57
     

    Irisko, stačil by asi i jen kornout z pevnějšího papíru, ani nemusí být polytstyrén.

     

    Je to jednoduché a pěkné.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 19:26
     

    Byl nazdobený velký strom a vypadalo to zajímavě

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil iriska (18.11.2023 19:29)
     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 18.11.2023 23:09
     

    Irisko, určitě to vypadá dobře a kdyby si člověk chtěl pohrát, tak vyrobit nemusí být ani nákladné. Někdy co vídám, tak mají jeden motiv a třeba různé velikosti. Taky to nevypadá špatně.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 19.11.2023 19:45
     
    ryzce.jpg

    Osvědčené místo a ryzce sebrané asi na 20 m2.

    Zítra se hodí na kmín, máslo a sůl mls smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.