úterý 23. dubna, 16:17 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 11.03.2024 12:33
     

    žlučník mi už kdysi dělal problémy. pořád jsem měla po ruce kapky. jenže te´d roky nic a kapky cholagol se už prý nevyrábí .. te´d mi v nemocnici dělali ultrazvuk břicha- tak na to dr , přišla. dědek měl ve svém skladišti léků Febichol - což je taky na žlučník . jenže--- to jak vezmu , tak ze mně během 5 minut všechno letí do WC .no nicméně se zdá , že když dávám pozor co jím a ty léky neberu - že je to lepší .

     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 14:55
     

    Tak si představte, že syn mé kolegyně na autobusové zastávce našel přivázaného psa,čivavu. Na krku měl ceduli Vezmi si mě, jmenuji se Max a je mi půl roku eye popping smiley

    To je hrozný, co někteří lidi dokážou. Zase ale na druhou stranu si říkám, že je to furt lepší, než kdyby ho uvázal někde v lese, nebo mu ublížil.

    Pejska si nechali, takže má doma tříčlennou smečku winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 15:28
     

    Tak jen doufám, že to není nějaký blbý žert od někoho a někde ho neukradl...

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 15:38
     

    No vidíš, takhle možnost nás vůbec nenapadla confused smiley to by byl pěkně blbý vtip sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 14.03.2024 20:10
     

    To si ho určitě nadělili k Vánocům a zjistili, že na to nemají se o něj postarat

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.03.2024 19:36
     
    img_20240321_105622.jpg
    Další fotografie:

    Dně jsem byla v Pardubicích na kontrole v té nové budově. Neměli jsme čas jít do hlavní budovy, jak kamarádku zajímal ohromný vestibul s jezdícími dchodx. Byla jsem na příjmu , a paráda, jen jsme vlezli s dědkem do asi nákladního výtahu a otevření dveří do chodby byla fuška, než jsme trefili ten pravý knoflík😀🙄

    Jedu tam v listopadu na týden ,pokud se něco nezmění LP,tak si to tam potom projdu.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 21.03.2024 20:24
     

    Kordulko, budování centrálního příjmu, po západním stylu nazváno emergency grinning smiley ,je teď takový trend ve větších nemocnicích.. Obávám se ale po mnoha zkušenostech, že záběry ze západních seriálů s utíkajícími lékaři a personálem,neuvidí pacienti často. eye rolling smiley Doufám, žes pochodila dobře v rámci možností.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.03.2024 08:42
     

    no jo - já byla včera na plícním v Příboře, zase mne chytil ten kašel a potřebovala jsem kolečko s práškem na vdechnutí . jenže z nich vylezlo , že musím na prevenčku . takže tam se mnou Silva zajela. .lidí tam nebylo - jen tři . a před vchodem podél záhonu s růžemi šest trsů světle fialových čemeřic. eye popping smiley 

    - před garáží kopec nastříhaných růží - dnes vyvezli kontík , tak se dědek urval a vysypal winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.03.2024 08:49
     
    img_20240321_102530.jpg

    Máme tenhle centr příjem i v UO nemocnici, za mě spokojenost. Dokonce v UO lepši , sediš v hale , v křeslech jak doma automaty na kávu atd....,ordinace jsou posunutý po stranách jakoby za příjmem.V Pa je to v poschodí dlouhá chodba s ordinacemi,

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, budování centrálního příjmu, po západním stylu nazváno emergency grinning smiley ,je teď takový trend ve větších nemocnicích.. Obávám se ale po mnoha zkušenostech, že záběry ze západních seriálů s utíkajícími lékaři a personálem,neuvidí pacienti často. eye rolling smiley Doufám, žes pochodila dobře v rámci možnostno

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.03.2024 13:20
     

    Nejen záda, ale i neuropatie, skončím jak Zeman.

    Dnes jsem chtěla na zahradu, ale noha mě bolí, že neohnou koleno, zbytečně bych to rozblaznila, tak snad zítra.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 22.03.2024 15:28
     

    Kordul, dej tomu klid chvíli. Rozbláznilas to tím přirýváním a asi jsou i nějaké výkyvy v počasí nebo co. Křečový žíly, mám je na jedný noze po úrazu, vyváděly jak blázen. Přidala jsem si Detralex a teď snad už docela dobrý.

    Kaaj,dědek jde do sebe. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.03.2024 10:07
     

    Korčok je druhý Fiala, už ty brejličky thumbs up 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (25.03.2024 10:15)
     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 25.03.2024 16:48
     

    Kordul, ty brejle vypadají spíš jako brýle kandidáta Drahoše, který je v zásadě ani nepotřeboval. Ale co se týče pohledu na svět, máš pravdu. Jsou z jednoho hnízda by se dalo říct. A slovo mír je v jejich vnímání spíš nadávka.

    Zástupcem slovenské mise při NATO, který v roce 1999 osobně vyřizoval souhlasné stanovisko Slovenska k přeletu amerických bombardérů přes naše území, nebyl nikdo jiný než – Ivan Korčok. Ten Ivan Korčok, který se vyjadřoval o ‚balkánské řeznici‘ Madeleine Albrightové s tou nejvyšší úctou. Ten Ivan Korčok, který už jako státní tajemník resortu diplomacie ve druhé Dzurindově vládě v roce 2003 připravil stanovisko, které podpořilo nezákonnou americkou invazi do Iráku bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. Ten Ivan Korčok, který podporoval a hájil všechny válečné zločiny Spojených států. Prosím, vzpomeňte si na to, když se vás bude snažit následující dva týdny Ivan Korčok obalamutit, že je za mír. Nikdy pro mír nepracoval. Vždy stál na straně války a také nyní podporuje její prodlužování,

    V zásadě obdoba našeho vladaře z Hradu.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 07:14
     

    Mír by měl končit svobodou, ne kapitulací ve prospěch Ruska. A Rusko nic jiného neuspokojí.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 08:27
     

    Manco, jsi mladá. Zkušenost je nesdělitelná. Myslíš si, že Severní a Jižní korea by raději měli válčit a prolévat krev už asi dvacet let? A nejsou to jediná místa, kde je lepší špatný mír než spravedlivá nekonečná válka.Rozhodně jsou o tom přesvědčeni tamější obyvatelé. Že si zbrojní lobby a někteří politici myslí něco jiného je věc druhá. Ale ti by neumírali. Jen prolévali krev druhých a kasírovali prachy.

    A proč jen Rusko? Co USA a Irák, kde Amerika zasáhla zcela bez mandátu. Jen pod smyšlenkou o zbraních hromadného ničení, které se nikdy nenašly a ani tam nebyly. Co je za spravedlnost, že jeden může a druhý ne?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (26.03.2024 08:30)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.