sobota 20. dubna, 09:53 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 22
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 06.01.2024 11:23
     

    byli tady tři králové- no ale bylo jich odhadem osm winking smiley spinning smiley sticking its tongue out asi už mají mladé spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (06.01.2024 11:46)
     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 06.01.2024 20:08
     
    img_20240106_195721.jpg



    Arturka napsal(a):

    Holky, kupovaly jste vy, nebo někdo ze známých poslední dobou šicí stroj do domácnosti? Potřebovala bych poradit s výběrem, je toho na internetu moc.Jen na zkrácení riflí,zašití montérek, žádný velký šití...

    Lidl bude mit

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 06.01.2024 20:25
     

    Aktuální osobní zkušenost nemám. Od synovce manželka si kupovala vloni v Lidlu a chválí. Není to prý profi, ale do domácnosti OK.

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 07.01.2024 19:55
     

    Přes Vánoce jsem si dal chvíli volno od počítače.

    Tak všem dodatečně přeju šťastné a veselé Vánoce a hodně štěstí do nového roku.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:04
     

    Fiala...Jurečka se omluvil , pochybyl. Zůstává, kurva, kde to jsme . A to ještě neřekli za čí peníze ten mejdan byl.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:06
     

    Nechci být žádný mravokárce, ale přijde mi od člověka v tomto postavení trochu neetické se bavit na vánočním večírku po té, co zemře tolik mladých lidí za tragických okolností. Ale každý máme nějaké svědomí... a někdo žádné.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:15
     



    Anavi napsal(a):

    Nechci být žádný mravokárce, ale přijde mi od člověka v tomto postavení trochu neetické se bavit na vánočním večírku po té, co zemře tolik mladých lidí za tragických okolností. Ale každý máme nějaké svědomí... a někdo žádné.

    Měl letět, za Babiši musel odejít Primula ,že neměl roušku na pár kroků k autu a toho by se našlo víc.

    A ještě něco ,najednou řeši FF fakultu, bezpečnostni rámy atd. , ale nějaký pošuk může vlezět kamkoliv. Slováci to řeší jinak, jsou mnohem pružnější.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (09.01.2024 11:23)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 11:34
     

    Když jsem chodila do práce, firemní večírek byl z peněz, které firma vydělala. Salónek v restauraci, večeře, nějaké víno, brambůrky. Nevím, na kolik vyšlo. Možná stejně jako u Jurečky zhruba tisícovka na osobu. Teď jsem na mateřské, čili něco jako státní zaměstnanec. Sešly jsme se v pár lidech v mateřském centru, každá donesla pár kousků cukroví, zázvorový čaj a bylo nám taky dobře.

    Mně to nepřipadá jako nějaké základní lidské právo, že se mají lidé skládat na párty úředníkům. To není nezbytný výdaj. Ne když je v rozpočtu taková sekera. Ne když se pak ve sbírkách skládáme na auto pro charitu, která pečuje o staré lidi, polohovací postele a podobně.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 12:05
     

    Tyhle debilní firemní večírky je zvyk přenesený z korporátních firem. Prosím, pokud to zaplatí třeba Škoda, Google atd. zaměstnancům, jsou to prachy korporátu. I když si dá samozřejmě do daňových odpisů.Totéž třeba soukromník. Ale oni si poradí i jinak. Ve státním tohle naprosto nechápu. Totéž třeba ve špitálech. Peníze na provoz jsou vlastně peníze daňových poplatníků anebo pojištěnců. A zdravotní pojištění je tu spíše daň než pojištění. Je povinné.

    Co je vůbec nejotřesnější jsou ty neuvěřitelný lži a vykrucování. To je úplně k zblití. A vrcholem jsou pak ty kecy a kladení věnců těmihle lidmi. Je to přesně jak v Krylovi. Hrob neznámého vojína. Nasrat, jo,nasrat.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 09.01.2024 13:42
     

    U nás máme už několik roků přes knihovnu trénování paměti. Dnes byla předposlední lekce. Lektorka právě vyprávěla o ovlivňování davů, což se jim hodí. Čím více rozbitá společnost, tak se dá více ovládat a průsery se zamáznou bez potrestání. Chování papalášů je jak před r. 89, bohužel. Jurečka je přitom silný věřící za lidovce - alespoň to říká, a lhaní mu jako hřích vůbec nevadí a vůbec se nestydí. grinning smiley Zvyšující odvody je zabíječ ekonomiky a hlavně soukromé sféry. Vypravovala mi kamarádka, jak po úrazu byla na sepsání u dr. pro pojistku, její známý dr. si prostě řekl o provizi, %., že ji to dobře napíše. Hnus, to má být elita. Přitom silně finančně zajistěný. Ale zase, nedělají to všichni, nejsou všichni sttejní, jsou i slušní. Není nic černo - bílé.

    Kryl vnímal, jak se to tu bude ubírat a ty jeho texty jsou nadčasové, bohužel.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (09.01.2024 22:42)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 08:54
     

    Kdyby po mně chtěl doktor provizi za dobré sepsání pojistky, tak bych snad na něj podala stížnost. Jak já tyhle praktiky nesnáším! A vždycky si představím, jak to musí bujet v té politice. angry smiley sad smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 09:18
     

    Kamarádka byla asi překvapená, proto mi to řekla. Je typ, který na peníze taky věří... Její letitý známý, jako lékař výborný, s velkým finančním zabezpečením, furt mají někteří málo. Myslím, že to nebylo poprvé. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 11:29
     

    K Jurečkovi ještě tohle. Je to jen drobnost ale charakteristická pro takové ochránce rodin, jak se lidovci prezentují. [medium.seznam.cz]

    Nakonec on to říkal už dávno a dávno Hus. Bůh je v zásadě něco zcela jiného než nenažraná katolická a nakonec i jiná církev.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 14:00
     

    Píšu to nerada, ale měla jsem kdysi v práci kolegu katolíka. Nikoho tak prospěchářského, podlézavého a podrazáckého jsem dlouho za svou pracovní praxi nepotkala. Takže asi tak... Přiznám se, že jsem ho už pak ráda provokovala, takže když třeba zavolal moje příjmení (jakože zrovna něco chce a já k němu mám neprodleně nakráčet), odpovídala jsem mu s neskrývanou radostí slovy: Neber jméno boží nadarmo (jako to moje). Mohl se pominout.. .(k pobavení všech přítomných kolegů, kteří ho nemohli ani vystát právě z výše zmíněných důvodů). A tohle přesně pak ovlivňuje pohled na tyto lidi. Občas jsem mu říkala, že se chová spíš nekřesťansky, než křesťansky, ale že chápu - dá v neděli pár otčenášů a zase je v pohodě... mohl se pos...!

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 10.01.2024 15:30
     

    Kvůli chamtivosti církve upálili Husa, neodvolal, že to jsou hampuni, hrabou majetek

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (10.01.2024 20:33)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.