čtvrtek 24. června, 10:52 Svátek má Jan
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: kaaj

Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 06.01.2021 19:14

vysvědčení - to teda bude. slovní hodnocení ... eye popping smiley spinning smiley sticking its tongue out 

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (06.01.2021 19:26)

• Autor: Reklama

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 07.01.2021 09:05

kordula napsal(a):

Tady v centru máme hrabáky 4. Jeden je vše za 39,-. Další luxusní , většinou nové věci a nakonec dva ,kde je mišmaš všeho možného.

Od 10,- korun výše. Pracovní trička, rifle, bundy, na zahradu dobrý.

Kordul, kdysi dávno jsi mi v hrabáku koupila bundu pro Verču a jakou v ní nadělala parádu winking smiley potom jsem jí dala Moně pro Matýska. A ta bunda, kterou sis koupila ( pamatuješ, ta šedá ), jak ti byla těsná přes prsa, tak tu jsem nosila chvíli, než mi jí Šárka zabavila a nosí jí dodnes grinning smiley flower smiley

• Status: expert

Datum: 07.01.2021 09:26

Nejhezčí saka a z nejlepšího materiálu míval dědek v době, kdy je musel nosit pracovně, právě ze sekáčů. Nemačkala se, nežmolkovala látka. V zásadě jsou sekáče svým způsobem záruka materiálu, co dobře vypadá byť i po krátkodobém užívání, je odolný materiál. Ne jedno vyprání a konec.

Zklamáním byla pro mě třeba značka Disigual. Líbí se mladý. Koupila si před lety kabát, nebyla to laciná věc. Po půlce sezony se začala látka žmolkovat a prakticky po zimě na odložení. Některé jejich věci jsou trvanlivější ale při koupi to člověk nepozná. V sekáči je prověřeno.

• Autor: kordula

Datum: 07.01.2021 09:30

cancourek napsal(a):

kordula napsal(a):

Tady v centru máme hrabáky 4. Jeden je vše za 39,-. Další luxusní , většinou nové věci a nakonec dva ,kde je mišmaš všeho možného.

Od 10,- korun výše. Pracovní trička, rifle, bundy, na zahradu dobrý.

Kordul, kdysi dávno jsi mi v hrabáku koupila bundu pro Verču a jakou v ní nadělala parádu winking smiley potom jsem jí dala Moně pro Matýska. A ta bunda, kterou sis koupila ( pamatuješ, ta šedá ), jak ti byla těsná přes prsa, tak tu jsem nosila chvíli, než mi jí Šárka zabavila a nosí jí dodnes grinning smiley flower smiley

......tak to by jste se děvčata zase u mě ustrojily, nejen přes prsa mě všechno šponuje grinning smiley

Status:

Datum: 07.01.2021 09:38

Regi, Desigual to je taková ta divočina, viď ? To už není pro mě grinning smiley

Šárce jsme před pár lety koupili v sekáči takové černé flaušové paleto. Bylo původně určeno na masopust, chtěla jít za Hermionu z Harryho Pottera. Prohlásila, že půjde radši za něco jiného, že je to škoda.

Museli jsme ho dát do čistírny, vyměnila jsem knoflíky a chodí v něm normálně do školy. Pak se v těch puberťácích vyznejte eye popping smiley

Už dávno jsem jim nekoupila nic na sebe, protože nad věcmi, nad kterými se já rozplývám, ohrnou nos. A naopak, ony se rozplývají nad věcmi, o které já nezavadím ani pohledem.

Datum: 07.01.2021 09:41

Disiqual si nakoupila kdysi moje Zuzka .. ovšem - buď to neumí vyprat , nebo je to šmejd. šaty po vyprání cípaté a halenka taky nic moc. je to španěská značka a dost drahá. sad smiley

Status:

Datum: 07.01.2021 09:46

Kaaj, o tom, že by to neuměla vyprat silně pochybuji, ženský si přece na ty "lepší" kousky dávají pozor. Takže správně je ta druhá možnost, byl to šmejd winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Datum: 07.01.2021 09:48

dscn8291.jpg

asi jo - jedny měla tady na vánoce na sobě- ale nemůžu najít fotku . asi jsem to smazala. sad smiley

edit - tak jsem to našla. zadek po sezení vyboulený .. spinning smiley sticking its tongue out

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (07.01.2021 09:55)

Datum: 07.01.2021 19:40

tak u nás je výuka bez problémů . děcka se vyučují samy a Vendula má v sedmé třídě samé1 . navíc ještě vaří obědy / 12 let/ - rodiče v práci .máma večer nachystá a ona uvaří .

Marek a Klárka /11 + 18 / momentálně u táty- střídavá péče. tam na ně nikdo nemá čas. táta má firmu se sto lidma a macecha je porodní sestra v nemocnici- Marek je šikula- pochválil p. učitelku , že přišla včas k PC winking smiley grinning smiley , Klárka na průmyslovce už má horší výsledky. ale je ve třeťáku , tak to snad zvládne. momentálně přidala - její hoch je vysokoškolák . obědy jim i zaměstnancům vozí firma. - další týden u mámy- ta pracuje z domu , takže bez problémů .

lidi , co se musí s dětma učit je mi líto . nejvíce těch , co chodí do práce.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (07.01.2021 19:37)

• Status: expert

Datum: 07.01.2021 21:11

Kaaj, není to o vyprání. Určitě. Na pár věcí od nich jsem narazila v sekáči, ty byly neuvěřitelně trvanlivé. Z větší části je to ale šmejd. Mívají někdy i zajímavé kožené doplňky, jak píše Cancourek, jsou někdy divočejší ale kůže je poměrně hodně jemná, nic moc to nevydrží.Je to docela škoda, některé kolekce se mi i líbily, ne samozřejmě pro mě grinning smiley a ne všechny. Ale ta značka má docela rukopis.

Vyučování je zátěž, slyším to v práci denně.

• Autor: alenak

Datum: 08.01.2021 13:10

dsc08135.jpg
    Další fotografie:

Začíná zima, tak začínají nálety na krmítko. Mezi žaluziemi foťák a pár záběrů se povedlo, na mě výkon grinning smiley . Stehlíci na sněhu nádherní.

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil alenak (08.01.2021 13:15)

Datum: 08.01.2021 19:34

krásní - kdysi tady taky přiletělo hejno . ale ted´ nemám krmítko , jen sypu do misky na okenní parapet . dokonce tady chodí minimálně sýkorek . asi u sousedů sypají . to pak u nás nejsou . sad smiley taky je tady letos fůra koček naproti dvě , pod námi tři .a to ještě níže taky, tam ani nevím kolik . . a kde chodí ? srát k nám a provokují psy- ti řvou jak pominutí .. nechápu - confused smiley nejsou asi kastrované , tak se vesele množí .

• Autor: babkaela

Datum: 08.01.2021 20:50

Aleno, nezávidím tiše, ale nahlas ... a moooooooc přeju love smiley . U nás krom dvou hrdliček ani pírko, a to jsem doufala, že jak se ochladí doletí fšichni ... nic, nikdo ...

• Autor: kordula

Datum: 08.01.2021 21:30

Dnes jsme dosypala asi šesté kg slunečnice s už 3 kg směsi

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak přestat kouřit....Anketa.. Co to může být? Blogy pro starší

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředk

Autor: Amee - 17.01.2007 20:42
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 200

Dobrý den,minulý rok jsem náhoudou koupila a zasadila několik semínek stromu názvem Čínský strom štěstí.Něco se ujalo,pár jsem rozdala a dva mám na za

Autor: juhaj - 12.09.2010 19:20
Rubrika: Pokojové květiny - Komentářů: 10

Ráda pročítám blogy.Ať už o kosmetice, módě nebo jem tak o životě.Jenže všude narážím na mladičké blogérky,tak Vás chci poprosit neznáte blogy co píši

Autor: rakave - 06.06.2012 15:26
Rubrika: Krása a kosmetika - Komentářů: 4
Blog: Vole, jsem jakoby starej….   

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Galerie: Moje další vnouče Každý počítač ná své mouchy To je žrádlo!
  Moje další vnouče
Autor: Blb - 26.12.2006 22:32
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 6
Každý počítač ná své mouchy
Autor: Blb - 01.07.2010 15:18
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 10
To je žrádlo!
Autor: Blb - 01.08.2010 18:38
Rubrika: Co dům dal - Komentářů: 12
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.