pátek 22. ledna, 16:37 Svátek má Slavomír
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Status: expert

Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 22.09.2020 08:05

Kaaj, to je k vzteku. Ať se z toho co nejrychleji vyhrabeš.

Mně předminulou sobotu začala marodit Žofka. Dostala nějaký záchvat, pořádně jsme nezkoumali co bylo vlastně příčinou. Je jí už skoro 14. Tři dny do ní nic nebylo, vypadalo to už dost špatně. Lečil ji doktor jako na slabou mrtvičku, dostávala Dexamethazon , masívně Bvitamín a Karsivan na prokrvení mozku. Špatně chodila a padala. Všude jsme natahali koberce, aby jí to neklouzalo.Vypadá to jak u šílenců. eye rolling smiley Nechci zakřiknout ale zdá se, že je z nejhoršího venku. Už pobíhá po zahradě,štěká na sousedovic psa a chodí mě budit, ať se připravuje snídaně. love smiley

• Autor: Reklama

• Autor: 256
    Status:

Datum: 22.09.2020 08:59

Diskus není název léku (je to druh balení léku - něco jak tablety, inj....) je to nějaký kortikoid - vypláchněte si po aplikaci pusu nebo to pořádně zapijte.

• Autor: kaaj

Datum: 22.09.2020 11:49

jo -- já to vím . ale asi jsem to vdechla hodně do krku a špatně vypláchla.. chodím 30 let na plícní a když mně to popadne , tak je to na dva měsíce. mám tu chronickou obstrukční plícní chorobu .. jenže ted´ s tím koronavirem by mně asi tahali po čertech . sad smiley

nikam nechodím , tak i kdybych ho měla . jedině pokud dostanu horečku . jinak nikam nejdu . nakazil mně dědek - pčikal tady jak blbý . a u korony není rýma- prý . confused smiley

• Autor: Kika
    Status:

Datum: 22.09.2020 14:27

Kaaj, my jsme si tim s muzem uz prosli, nedavno. Horečky být nemusí, muž je měl, já ne. Ale odpadli jsme oba, minimálně týden jsme se nezvedli z postele, druhý týden jen, když to bylo fakt potřeba. Já měla velké bolesti zad, pálení kůže na zádech, obrovská únava, bolest hlavy a když jsem se zvedla, tak závratě. Muž naopak chřipkové příznaky (horečky, bolest kloubů), pokašlávali jsme oba, stejně tak ztratili čich (už se navrátil). Ostatní teď zmizelo, ale únava zůstává.

Nicméně v mém okolí už to mělo víc lidí (holt Praha) a u každého je to jinak. Kamarád, o nějž jsme to získali, měl horečky 10 dní, pak mu dala dr. antibiotika, začal se pomalu zlepšovat. Jeho žena a děti pozitivní, ale bez jakýchkoliv příznaků.

U dvou kolegyní a jejich mužů to bylo naopak špatné. A řekla bych, že opravdu věk tam hraje roli, alespoň, co jsem zaznamenala ve svém okolí.

Jestli máš chronické plicní problémy a měla bys pocit, že to máš, tak fakt návštěvu lékaře neoddaluj.

Datum: 23.09.2020 09:54

jj- dnes mě dcera dovezla do Příbora na plícní . tam už chodím 40 let . dnes tam byl šeflékař a ani tam nebylo moc lidí.. takže mám rozsáhlý zánět průdušek a zarudlý krk . to z toho Seretide Diskus, . dostala jsem ATB a Kodein . za týden kontrola a další Atb . a mám si zavolat sanitku , napsal mi hned číslo . ten dr je výborný - dnes v noci to bylo živé .jsem se skoro udusila a bolí mně všechny žebra. vrzala jsem , jako by se venku praly kočky. . až k půlnoci dědek našel Kodein / bůhví od kdy / a to mi utišilo . Kovid nemám , ale mám obstrukční plícní chorobu . už deset le ,sestra na to před 7 roky umřela .obě jsme dělaly v prašném prostředí . já řezala trubky . no a to mám z toho .. .jdu ležet a čumět na turecké seríály. / tak hluboko jsem klesla , ale moc se mi ty lásky líbí / -akorát nevím ,kdo nasadí tulipány winking smiley spinning smiley sticking its tongue out snad dcera. odřekli jim v sobotu hraní v Napajedlích . hygienička to zrušila.

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 23.09.2020 10:53

Kaaj, drž se flower smiley flower smiley flower smiley

Nás dnes poslali v deset hodin z práce domů, protože praskla voda. Bůhví, jestli půjdeme zítra confused smiley jako ne že by mi to vadilo, doma mám práce dost winking smiley

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 23.09.2020 20:30

Kaaj flower smiley flower smiley flower smiley ,odpočívej a povaluj se, nadělala jsi se dost, zahrada počká, děda uvaří o houby jde winking smiley

• Autor: kordula

Datum: 23.09.2020 21:16

Kájo, to mě moc mrzí. Koukej ležet, dívej se na telku, ať jsi brzo fit.

Datum: 23.09.2020 22:16

Kaaj, drž se!!! Ten ze seriálu, cos mi poslala, to je frajer. Mně se líbil víc jako zarostlík ale účes je zajímavej. smiling smiley

Datum: 24.09.2020 07:08

no jo - ten seriál je nový - vlastně dva. jeden má nový díl ve středu v 8 večer a druhý v pátek. oba jsou napínavé jak šraky. winking smiley pak se ještě tři , čtyři dny čeká na překlad z turečtiny od našich děvčat . za to je obdivuju ..

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (24.09.2020 07:15)

Status:

Datum: 25.09.2020 20:07

Kdo bydlíte na Hradecku, je samosběr jablek, sice cena proti loňsku o 100% vyšší, ale tyto jsou výborné[www.zdlibcany.cz]

Datum: 25.09.2020 20:25

Ty hrušky na povidla to by si bylo mňam

Status:

Datum: 25.09.2020 20:39

Jajo, víš že jsem snad nikdy povidla z hrušek nedělala, vždycky jabkové.....

Datum: 25.09.2020 21:15

Peču je v troubě a jsou moc dobrá. Já všechno z hrušek miluju, na koláče jsou hrušková nejlepší.

Podobné příspěvky
Diskuze: Potřebujete si zanadávat? Česko Slovenská Superstar Co to může být?

Tady je to správné místečko. Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. PRUNED

Autor: Otazka - 25.02.2008 18:16
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 200

http://www.televize.cz/scripts/detail.php?id=48372   Budete se dívat?PRUNED

Autor: Anavi - 06.09.2009 22:32
Rubrika: Televize - Komentářů: 300

Dobrý den,minulý rok jsem náhoudou koupila a zasadila několik semínek stromu názvem Čínský strom štěstí.Něco se ujalo,pár jsem rozdala a dva mám na za

Autor: juhaj - 12.09.2010 19:20
Rubrika: Pokojové květiny - Komentářů: 10
Blog: Vole, jsem jakoby starej….   

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Galerie: Moje další vnouče Nuda v městě Každý počítač ná své mouchy
  Moje další vnouče
Autor: Blb - 26.12.2006 22:32
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 6
Nuda v městě
Autor: Blb - 30.12.2006 22:12
Rubrika: Puberta a dospívání - Komentářů: 9
Každý počítač ná své mouchy
Autor: Blb - 01.07.2010 15:18
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 10
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.