pátek 14. srpna, 06:51 Svátek má Alan
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: bosk

Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 18.03.2020 07:59

Káji,sluší ji to thumbs down

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj

Datum: 18.03.2020 08:07

víc ji slušelo včera na zahradě. vyhrabala několik košů sušiny a listí.-vím , že se to nemá , ale hned jsem to pálila v krbu . obec dá kontejnery až v dubnu . angry smiley . sice se občas kouřilo , ale soused taky pálil , takže mi to až tak nevadilo . ještě je u krbu dvoumetrová kupa ostříhaného trní z růží winking smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 18.03.2020 08:53

Kaaj, tenhle kouř je sice hodně vidět, ale nemá tolik škodlivin jako čoud z různých umělin.

• Autor: babkaela

Datum: 18.03.2020 12:06

Kaaj, čudily jsme s Tončou včera taky stydlin smiley .

Holky šikovný thumbs down , roušky sqělý thumbs down . Mám jich rozešito 12 a přemýšlím, zda to není zbytečné. Teď jsem na sluníčko pověsila 15 bavlněných vypraných šátků ještě po mamince (u nás se takové věci nevyhazují a tyhle byly nepoužívané snad 10 let), dalších 8 mám co se v případě potřeby točí stále a nejmladší má cca 6-7 motorkářských. Šátek přeložím min. 2x - rouška je je jedna vrstva.

• Status: expert

Datum: 18.03.2020 14:07

Mně se líbí toto [www.facebook.com]

Nejvíc ale to, že nikam nechodím a je mně to tím pádem fuk grinning smiley

Datum: 18.03.2020 19:19

Ivo, to je šikovný a hlavně bez šití. thumbs down smiling smiley S jehlou se moc nekamarádíme. stydlin smiley

Datum: 18.03.2020 20:19

Také se mně to líbilo. Nikam nechodím, kdybych ale náhodou nečekaně musela, je to takové pohotovostní. Ubrousků mám doma dost. Když se nechají uschnout, tak je to v pohodě grinning smiley, vlhké jsou nepříjemné

• Status:

Datum: 18.03.2020 22:10

90356388_205226950795745_4158598618313392128_n.jpg

... mám došito winking smiley

• Autor: tak63

Datum: 18.03.2020 22:13

jarka.666 napsal(a):

... mám došito winking smiley

Šikula thumbs down

Datum: 18.03.2020 22:37

Vy jste všechny tak nesmírně vermírně šikovný ... s vypětím posledních sil jsem ušila 10 roušek .. aby měli starší synové do práce a případný nákup, o nejmladšího se snad postrará zaměstnavatel (Hartman-Rico), i když kovářova kobyla .... Tonče vyfasovala taky jednu a chodila s ní celý večer po bytě, má z toho legraci ... krom na zahradu my dvě nikam nemusíme, naštěstí. Dědek má pupenec, že by nutně potřeboval takovou, kde se dají vsunout papírové ubrousky a ty vyměňovat eye rolling smiley ... od pondělka nikde nebyl a ani zas tak nutně nikam nebude muset. Léééééda by na něj skočil nějaký vir z TV nebo PC.

• Autor: gabca

Datum: 18.03.2020 22:42

img-20200318-wa0008.jpg

babkaela napsal(a):

Vy jste všechny tak nesmírně vermírně šikovný ... s vypětím posledních sil jsem ušila 10 roušek .. aby měli starší synové do práce a případný nákup, o nejmladšího se snad postrará zaměstnavatel (Hartman-Rico), i když kovářova kobyla .... Tonče vyfasovala taky jednu a chodila s ní celý večer po bytě, má z toho legraci ... krom na zahradu my dvě nikam nemusíme, naštěstí. Dědek má pupenec, že by nutně potřeboval takovou, kde se dají vsunout papírové ubrousky a ty vyměňovat eye rolling smiley ... od pondělka nikde nebyl a ani zas tak nutně nikam nebude muset. Léééééda by na něj skočil nějaký vir z TV nebo PC.

Elo, jestli máte doma slipovou vložku, dá se nalepit na roušku místo vložených ubrousků. grinning smiley

• Autor: gabca

Datum: 18.03.2020 22:47

[www.novinky.cz]

Ještě, že jsem Pačák. thumbs down drinking smiley

Datum: 18.03.2020 22:48

Eli, grinning smiley. Dědek má respirátor, taky nikam v zásadě nemusí ale objednal si v Mountfieldu pilu. Že dorazila na prodejnu mu sdělili právě v den, kdy se zavíraly obchody. Jel tam ale bylo zavřeno, pak zase tuhle prodejnu otevřeli a to už jsem ho donutila vzít si respirátor. Samozřejmě s ním zacházel jako s normálním kusem prádla, hodil ho na jídelní stůl a tam se válel do dalšího případného použití. Udělala jsem přednášku o kontaminované bombě na stole s tím, že někomu můžou i prospěšné věci uškodit. Pravil mi, že byl v respirátoru jako magor v celém krámě sám, tak čím by se nakontaminoval. eye rolling smiley Myslím, že už dlouho nikam nevyrazí.

Datum: 18.03.2020 22:56

Gabčo, slipovou vložku nemám, na co by mi byla .... A dědek opravdu jen vymýšlí kraviny ... sice by měl vyměnitelnou vložku jakoukolv uvnitř roušky, ale to, co se nachytá na roušku samotnou a on na to potom hrábne už by neřešil ... stejně tak jako stále pro něj platí .... ruku před pusu když kašleš.

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak přestat kouřit....Anketa.. Silvestr v televizi We RUN Prague nebo i jiné mě..

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředk

Autor: Amee - 17.01.2007 20:42
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 200

Tak dívky spusťte každoročnoční litanie o tom jak ty silvestrovský pořady stály za hovno, že se na to nedalo dívat a pod. Žiju už dost dlouho, ale ne

Autor: Blb - 02.01.2008 06:20
Rubrika: Televize - Komentářů: 46

Ahoj všem! Chci si splnit sen a uběhnout Adidas běh pro ženy, proto jsem udělala nejdůležitější krok a začala běhat Vzhledem k tomu že začínám, na

Autor: Alisa_ - 22.06.2011 11:10
Rubrika: Sport - Komentářů: 9
Blog: Vole, jsem jakoby starej….   

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Galerie: Nuda v městě Každý počítač ná své mouchy To je žrádlo!
  Nuda v městě
Autor: Blb - 30.12.2006 22:12
Rubrika: Puberta a dospívání - Komentářů: 9
Každý počítač ná své mouchy
Autor: Blb - 01.07.2010 15:18
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 10
To je žrádlo!
Autor: Blb - 01.08.2010 18:38
Rubrika: Co dům dal - Komentářů: 12
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.