pátek 28. ledna, 06:28 Svátek má Otýlie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: SPIKE

Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 23.09.2021 22:06

Kaaj, změnili tam zákony? Pokud si pamatuji, tak jsme stanovali vlastně kdekoliv, jen byla dána vzdálenost od obytných domů (ale osídlenost je řídká, takže to nebyl problém).

Lofoty jsme taky navštívili. Budu muset vytáhnout fotky z té cesty a taky deník (opravdu jsem si tam denně dělala zápisky). Bude to zajímavé vzpomínání.

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj

Datum: 24.09.2021 07:20

Spike , to asi jen nějaký podnikatel potřeboval vydělat . jinak se přesouvají po hezké dálnici podél Botnického zálivu směr Stockholm . při cestě ještě chtějí udělat nějaký dvoudenní trek .

když je moc hnusně- a to je v poslední době často - spí v autě. mají tam udělanou lůžkovou úpravu . jinak jsou při cestě dost odpočívadla- včera byli v sauně.

Datum: 26.09.2021 19:35

dnes už na jihu Švédska- ve Västeräs . příští neděli už doma.-snad please smiley

• Autor: babkaela

Datum: 26.09.2021 22:28

Kaaj, co snad ... určitě ... naběhnou do práce, bude grilovačka .... přej jim to love smiley thumbs down

Datum: 27.09.2021 07:46

Elo přeju - 3 týdny dovolené v čudu .. winking smiley ted´ už fakt zase jen práce. asi ale mají ještě týden navíc - nevím. ?

Honzík - starší vnuk , mi včera říkal , že v půli října poletí s tátou na tři dny do Paříže .levná letenka od nějaké společnosti za 800kč zpáteční . .samo plus ubytování , strava . jinak už opět studuje - přešel na Masarykovou univerzitu v Brně.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (27.09.2021 07:51)

• Status: expert

Datum: 27.09.2021 08:07

Kaaj, když se ozývají, jsou naživu a relativně v pořádku. Nakonec práce není všechno. nono smiley nono smiley

Datum: 27.09.2021 09:35

ozývají se skoro denně. to bylo mé přání , abych byla v klidu . na mesenger dají i fotku - je to soukromé .. a nebo se ozvou na FB - i pro své kolegy. to jsou dnes vymoženosti , ale jsem jim ráda. thumbs down

momentálně už Stockholm -

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (27.09.2021 12:25)

Datum: 27.09.2021 15:30

242868731_557976728765298_4882103446820047060_n (2).jpg
    Další fotografie:

tak Stockholm - především muzeum Vasa- se starými koráby , momentálně jdou naši směr radnice , kde se udělují Nobelovy ceny. nevím v jaké kategorii si odnesou ????

první f. je přístav pro jachty- dalo by se vybrat . další jsou ty staré koráby. byly to velké lodě. jinak radnici jim zavřeli ve dvě odpoledne. tak Nobelovka žádná winking smiley

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (27.09.2021 15:56)

Datum: 28.09.2021 11:55

nevím jak u vás - ale tady si učitelé dali v pondělí ředitelské volno . winking smiley

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 28.09.2021 12:31

Kaaj, to skoro všude. Moje holky byly taky doma.

Učitelé budou pořád řvát, jak mají málo peněz. A já se ptám - za co by chtěli víc? Vždyť jsou každou chvíli doma. Vím to od mých dvou sester učitelek. Kromě hlavních letních prázdnin mají ještě podzimní, vánoční, pololetní, jarní,velikonoční.....a ředitelská volna. Tyto dny si to napíšou jako "domácí práce na projektu" a přitom je jedna prostě doma s nohama nahoře a druhá pravidelně odjíždí do Španělska.

• Autor: Anavi

Datum: 29.09.2021 09:04

Kamarádka učitelka si ta volna pochvaluje. Jediný problém je prý to, když potřebuje volno v průběhu roku... i blbý zubař znamená, že za ní musí být zajištěno suplování a kolegové (spíš kolegyně) prý koukají jak vrahové. thumbs up

• Autor: Manca
    Status:

Datum: 29.09.2021 09:44

Známá si to taky pochvaluje. Jako matka samoživitelka by hlídání snad jinak nezvládla, takhle je všechny prázdniny doma s dětmi. U nás teda volno nebylo a když přijeli příbuzní grilovat, se čtyřmi dětmi na různých školách, divili se, kde je dcera. U nich všechno zavřené.

Datum: 29.09.2021 10:04

u nás už jsou vnuci velcí . dokonce to uvítají .. Marek byl s tátou od pátku až do včera večer u Balatonu v Maďarsku . pan podnikatel si vezme volno ,kdy chce. ale když rodiče musí do práce a není babička ???

• Autor: kordula

Datum: 10.10.2021 12:23

Tak údajně nám pana prezidenta odváží sanitka, sad smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Reklamy Česko Slovensko má talent We RUN Prague nebo i jiné mě..

Tak dnes se mi nějaká krasavice snažila umýt obrazovku zevnitř ovcí,což mě přimělo popsat Vám přípravu mého otce k odjezdu na nákup.Začíná to holením,

Autor: Evca - 23.11.2007 17:40
Rubrika: Televize - Komentářů: 184

Zakládám novou, ať máme kde hodnotit   Pro mě včera velký zážitek třináctiletý kluk, co tancoval jako Jackson a dvě sestry, které krásně z

Autor: Anavi - 30.08.2010 19:35
Rubrika: Televize - Komentářů: 131

Ahoj všem! Chci si splnit sen a uběhnout Adidas běh pro ženy, proto jsem udělala nejdůležitější krok a začala běhat Vzhledem k tomu že začínám, na

Autor: Alisa_ - 22.06.2011 11:10
Rubrika: Sport - Komentářů: 9
Blog: Vole, jsem jakoby starej….   

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Galerie: Moje další vnouče Nuda v městě Každý počítač ná své mouchy
  Moje další vnouče
Autor: Blb - 26.12.2006 22:32
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 6
Nuda v městě
Autor: Blb - 30.12.2006 22:12
Rubrika: Puberta a dospívání - Komentářů: 9
Každý počítač ná své mouchy
Autor: Blb - 01.07.2010 15:18
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 10
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.