čtvrtek 25. dubna, 14:22 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 20
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.04.2009 07:13
     

    Tak mě se dneska zdál nepříjemnej sen. Že mě pronásleduje mafie.

    Šéf mafie byl bratr mého kamaráda, kterého jsem neviděla, alespoň 5 let.

    Schovávala jsem se u našich doma.

    A když jsem se podívala z okna, tak ti mafiáni létali vzduchem a natahovali po mě ruce.

    Hnusný a vůbec to nechápu.eye rolling smiley sad smiley

     

    Za to mě rozesmál sen mého kolegy.

    Prej se mu zdálo, že se zúčastnil povinného běhu.

    Odpadlíci co to neuběhli, šli na pivo. A tak kolo od kola přibývali další a další. Jen můj kolega měl síly dost a v tom snu si piva ani nesrk. A běhal a běhal, kolem té hospody...

    A pozoroval, jak si ostatní dávají do nosu.grinning smiley thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.04.2009 07:06
     
    Obcas nam tie noci pripravia riadnu "zabavu"...i ked moje sny malokedy maju ozajstny zabavny podton.. sad smiley, uff...aj tuto noc...
    Noooo....a dnesna noc mala este jedno - eye popping smiley...ale toto sen nebol! Ked som isla spat po jednej..moja mamka citala detektivku...a rano pol siestej, ked som isla pustit psov von...ona este stale citala...a cita doteraz..coffe
    ...a ze po kom som?...i ked teraz uz malokedy, ale niekedy som pri dobrej knihe tiez musela...aj celu noc...az do konca!
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 10.05.2009 19:05
     

    Dost dobrý holky válíte. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.09.2009 15:20
     

    Tak včera se mi zdál sen eye rolling smiley grinning smiley.

    Ležela jsem nemocná v posteli a přišel se ke mě vypotit TOM CRUISE!!!

    Vůbec nevím, kde se tam jen tak vzal.. grinning smiley confused smiley

    A lidi se mě v tom snu ptali..." Taky hrajete jo?"

    A já na to... " NÓÓ V NÁRODNÍM DIVADLE, SEKANOU NA PULTU!!!"

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Bože co to melu v těch snech??

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.09.2009 15:34
     

    grinning smiley, Lotynko...dobeeeeeee! winking smiley...hlavne ta "sekana v ND" ma pobavila!...T.Cruis ma skor zaujimal, ked bol mladsi rocnik..teraz ako mu pribudaju rocky, uz ma u mna straca grinning smiley... Ufff, ja uz 3 noci sa sebou neviem spat...a dokonca ma to znervoznuje! Dokelu, toto - jedno ani druhe - sa u mna bezne nestava confused smiley ...mozno je na vine privelky Mesiac winking smiley..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (07.09.2009 16:23)
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.09.2009 16:08
     

    Jó, měsíc s náma dokáže dělat divy. Někdo nespí a někomu se zdají totální hovadiny grinning smiley.

    A pak se mi Keri zdál sen, že v Zoo jezdí jezevčíci na skateboardu a odrážejí je veverky.

    Já nevím co se mi to zdá eye rolling smiley. A to mi není pět grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.09.2009 23:07
     

    Tak takhle blbej sen se mě už dlouho nezdál. A to ani nechci psát protože já se vždy nějak rychle probudím ,aby to nemělo tu pravdu. Když je něco o smrti a tak podobně. fuj.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.09.2009 17:28
     

    Holky, rozumíte některá snům??? Kámoška je úplně neš´tastná, protože se jí už měsíc zdá pořád o smrti ... kohokoliv.

    Vidí ve snu přejetou kočku, umírající lidi v horách, spadne před ní ze skály člověk, vidí autonehodu ... vždycky tak, že toho "někoho" má na dosah a pak už ho nestihne zachránit. Má z toho prý už slušnou depku sad smiley a budí se zpocená sad smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.11.2009 08:34
     
    angry smiley...to bolo prebudenie UFF!
    Najskor to zacalo celkom zaujimavo, boli sme ud dcery - mala velku zahradu ako park grinning smiley a susedia orezavali obrovske stromy pri plote, aby im neclonili...Hm, potom mi zacal manzel robit kazen...ze mam vstupit do seba a nieco so sebou robit.... lebo som ako rozkysnuta bedna eye rolling smiley...Nooooo,... a ja som si isla za poslednych eye rolling smiley 150libier liecit mindraky do obchodu...Samozrejme, ze vsetko co bolo pekne bolo na polovicne figury sad smiley...a tak som nakoniec nechtiac skoncila v oddeleni s latkami a vyberla uzasnu hebku latku na tuniku - hihi, s predavacom plynule anglicky...Hm, len ked som isla platit, tak som zacala trochu vahat...ze zase som skoncila pri reznej farbe( nieco podobne v satniku totiz mam)...a vtedy mi zrazu vypadla stolicka...a zobudila som sa!!...
    Hm, s neprijemnymi pocitmi...okrem tej zahrady vsetko ostatne ma riadne depta - lebo odraza realitu mojho zivota (...uff..len dufam, ze ten zub v skutocnosti suvisi len s tym, ze mam par dni fakt citlivu jednu stolicku...a nie to, co sa mu v snaroch pripisuje..)
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.11.2009 15:06
     

    Keri a co se v snářích píše??? V každém je to jinak. Říká se že sny o zubech nevěstí nic dobrého. Ale mě se kdysi zdálo, že si zuby lakuju lakem na nehty... grinning smiley ten lak byl ale růžovej s perletí grinning smiley grinning smiley tongue sticking out smiley. A to jsem teda ve snáři nenašla winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.01.2010 09:09
     
    Lotynko, to s tym lakom ma minule mooooooc pobavilo, hihi...napadlo ma, ze by si mohla byt propagator noveho modneho trendu!
    -------------------
    Moj dnesny:
    Nastupila som sama do vytahu a zviezla sa dole na prizemie.....aleeeeee dvere vytahu sa nedali otvorit! Tak som zvonila na zvoncek pre pomoc...a cez mikrofon sa mi ozval udrzbar...ze on je zaseknuty v druhom vytahu a ze bude mobilom zhanat niekoho, aby nas vyslobili!!
    Nooo...a potom som sa na stastie hned zobudila a ziadna klaustrofobia sa nestihla konat(smiling smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 08.06.2010 08:51
     
    grinning smiley...som vysla do zahrady...a uprostred travnika bol rozplesknuty velky kravinec...
    -----------------
    Hm, google mi "vyhodil" v snaroch,ze pre mladeho je to dobre znamenie,ale pre skor narodeneho unava... eye rolling smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.06.2010 00:03
     

    Keri tak to by mohlo předpovídat štěstí, ne ?eye rolling smiley 

    To mně se naposledy zdálo ( když jsem spala u dcery v paneláku) , že doma po vsi běhají zloději ... blbý sen jak noha, ráno jsem byla nevyspalá , ale byla jsem ráda, že to byl jenom sen.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.06.2010 23:36
     

    Páááni to jsou sny thumbs down thumbs down thumbs down winking smiley , bohužel (nebo bohudík ?) se mě ádný dlouho nezdál, spím jak špalek. Měl jsem ale období, kdy jsem furt někde lítal a nemohl nikde přistát. Zvláštní na tom bylo že jsem nelítal v něčem, ale jen já sám, aniž bych měl pocit že mám peří nebo něco takového. Prostě jako bych visel na padáku či rogalu, ale nikdy se mě nevyjevilo na čem (či jak) jsem vlastně lítal ....... eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.06.2010 07:50
     

    Jooo lítací sny to je moje, prostě se špičkou nohy odstrčíš a letíš..... nádherně a lehounce, víš co to znamená? Žes tenkrát měl problém a chtěl si ho řešit a to létání je ten potřebný nadhled (vysvětlil mi to někdo tady). Já létám skoro stále, vlastně v poslední době se mi o létání nějak nezdá asi už nepotřebuju nadhled. Ten pocit při tom létání je super.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.