středa 24. dubna, 15:15 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 15:56
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    No jak jsi daleko se sháněním matrošu? U nás nic, ale můžu poslat pár mrkví a nějaký hrnec.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 16:13
     

    Taky mám pár děravých hrnců, Stano nechceš?grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 03.01.2009 00:12
     

    Zdá se my často o práci,nevím jak se toho zbavit.Prostě se to blíží asi mě to děsí.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 21.02.2009 08:25
     

    Nebudete tomu verit ale zdalo se mi o vas holky grinning smiley grinning smiley bydlely jsme spolecne na nejake ubytovne, chodily tam za nami navstevy, variliy jsme si tam dobroty......hezkej sen winking smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 22.02.2009 21:41
     

    ..mně se dnes zdálo o mé bývalé sousedce.... že byla majitelka BORDELU a volný čas vyplňovala pečením BEBEČEK.... hihi dělala konkurenci OPAVII. Jsem to říkala ráno taťkovi, tak to se prej Karlovi určitě líbilo... to byl manžel té sousedky....

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 22.02.2009 21:48
     

    Suue a počkej až opravdu zažiješ jednu společnou noc na útulném pokojíčku na srazíku. Hnedle se vrátíš do táborových let a bude se ti to ve snách opravdu vracet.grinning smiley Je to prostě bomba.thumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 22.02.2009 22:21
     

    Dnes jsem měla ve snu něco udělat a ono ne a ne to jít.Tak to vás opravdu naštve,že na to nemáte ve snu.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.04.2009 11:12
     

    Dneska jsem měla krásnej sen love smiley .

    Zdálo se mi, že jsem se zamilovala do jednoho krásnýho blonďáka. Přijela jsem k němu domu a byla jsem taková celá zamilovaná love smiley love smiley love smiley .... byly jme u něho v nějakém pokoji a krásně tam svítilo takové to načervenalé sluníčko při západu. Bylo to takové zvláštní, příjemné prostředí a on se mi tááák líbil.

    Pak si svlékl triko... měl nádhernou postavu a krásně voněl. Začal se ke mě přibližovat a už, už by mě obejmul....

    A já v tom snu... " Já nemůžu. Já mám Romana!!!"

     

    Co to je za zradu???? Ani v tom snu si člověk neužije a je věrnej.angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.04.2009 12:52
     

    Skrblice, tomu říkám výtečnej sen!!! grinning smiley grinning smiley thumbs down grinning smiley grinning smiley

    skrblice napsal(a):

    ..mně se dnes zdálo o mé bývalé sousedce.... že byla majitelka BORDELU a volný čas vyplňovala pečením BEBEČEK.... hihi dělala konkurenci OPAVII. Jsem to říkala ráno taťkovi, tak to se prej Karlovi určitě líbilo... to byl manžel té sousedky....

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.04.2009 13:04
     

    Tak mně se bůhví proč zdálo, že mě sváděl šéf místních hasičů. Nechápu eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.04.2009 23:27
     

    Majko a nepotřebovala jsi uhasit ?

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.04.2009 06:50
     

    pozvali mě na banket.Nejprve jsem šel do šatny,abych si oblékl kostým.Motalo se tam spoustu lidí,pak se popíjelo,tanec jako na starém zámku.Všude fůru krásných slečen,v extravagantních kostýmech.I bez kostýmů.Když jsem chtěl odejít,nemohl jsem najít šatnu.Všechny věci mi zmizely.I auto,které jsem nechal před tím zámkem.Pak se mi chtělo ...

    Nemohl jsem najít nikde WC.Tak jsem se honem probudil.Asi to bylo to pivo,co jsem vypil večer.

    JABRAKA

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.04.2009 08:24
     

    To je jako v popelce. Akaorát ta potřebovala domů a ne na WC winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.04.2009 12:33
     
    Lotynko, len co mu povedia doma...ked sa objavi nejaka princezna z toho balu- banketu...ze hlada svojho princa... smiling smiley...a nakoniec si ho odvezie na bielom koni...
    ----------------------
    Hihi, Jabrako...trebalo sa ti tu priznat o svojich snoch?!!...tie potvory hned maju nemiestny komnetar, vsak?! grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.04.2009 18:55
     

    Zdálo se my jenom o práci asi budu silně nemocná.angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.