čtvrtek 28. března, 13:37 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 20
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.02.2008 13:37
     
    Anavi, slusnost sem, slusnost tam...ale nad snami sa clovek fakt musi obcas naozaj "rehtat"...asi nikdo nevymysli take "nezmysly" ( v slovencine existuje na to ovela vystiznejsi vyraz..ale nie zrovna celkom vhodny do damskej spolocnostiwinking smiley ) co sa dokazu vo sne pospletat!!
     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.02.2008 08:34
     

    To Anny:

    Ten strom jsme sadili pro naši vnučku Elišku a je to PLATAN a roste před stodolou.Za stodolou roste zase dub a je dvěstě let starý a je chráněným stromem.

    A stromů naši mladí zasázejí za rok na tisícovku.Z jehličnanů hlavně borovice.

    Co se týká smrků před domem,je typický pro sídliště,kde někteří dobrodinci před mnoha lety zasadili stromeček.Dnes mají problém,jejich pěstěnec ničí fasádu a stíní do oken a leze kořeny až do základů.A porazit ho nesmějí-má už přes 15 m.

    JABRAKA

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.02.2008 11:25
     

    Jabrako grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Nemožem za to,v tom sne to bol smrček-a bol vysokánský grinning smiley

     
  • Autor: sm30
    Status: začátečník

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2008 23:26
     

    Před týdnem se mi zdálo o pavoukách. Nesnáším je, mám z nich fóbii. A zdálo se mi o nějaké tlusté tarantuli, jak jí přefikl taranťulák a ona ho pak sežrala. A žrala ho mrcha celou noc. eye popping smiley Nejhorší je, že z toho snu nemůžete utéct.

    A co mívám dost často, to jsou sny, kdy jdu po ulici, nahá a kolem sebe mám omotanou peřinu. A většinou takhle jdu do banky nebo na nějaký úřad. A hrooooozně se stydím. stydlin smiley

     
  • Autor: sm30
    Status: začátečník

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.10.2008 20:35
     

    Budete se mi smát, ale mně se zdálo na dnešek o vás tady, Asi začínám mít nějakou závislost, či co grinning smiley

    Nejsem tu ani dva týdny a teď každý den sedím na weeku. spinning smiley sticking its tongue out

    Na víkend jsem si naplánovala tolik věcí, ale stihla jsem jen week. A když jsem včera náhodou narazila na diskuzi o vašich srazech, tak se mi o tom celou noc zdálo Mý nervy, je tohle normální ? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley A to ještě musím dodat, že jsem se vzbudila ze soboty na neděli asi ve 3 ráno (už nevím přesně), soused přišel z hospody a udělal mejdan a já šla na week a seděla tady snad do pěti odpoledne. Ale nasmáa jsem se tady tak, jako už dlouho nikde. (PS. Stano: přimlouvám se za vydání knihy nebo scénáře. Na cokoli, co vymyslíš grinning smiley)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.10.2008 09:13
     

    Tak to vám můžu říct naprosto přesně smiling smiley.

    Zdálo se mi, že stojím před dlouhatánskou skříní plnou hadrů, jedna věc hezčí než druhá a nevím, co si vzít na sebe, protože bych nejradši všechno!!!!! winking smiley

    Ani mě to nějak v tom snu nevyděsilo, bylo to tak nereálný, že jsem se tomu usmívala už ze sna grinning smiley.

     
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.10.2008 09:16
     

    Anavi tak to určite znamená,že musíš okamžite vyraziť na nákupygrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.10.2008 09:39
     

    Viď? winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.10.2008 10:12
     

    Anavi, nebo spíš přebrat svoji skříň winking smiley . Kam máš vzít to co nenosíš.....ti je doufám jasné grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 15.10.2008 11:14
     

    Naprosto grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.10.2008 18:44
     

    Vždy jsem měla sny a v poslední době se to nějak nekoná.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.10.2008 21:43
     

    Že se Adam topil. Spadnul po zádech do bazénu, já po něm hrábla, zanořila jsem se po pás do vody. Ležel na dně, na zádech, a klidně se na mě díval. Já se snažila na něj dosáhnout, a když jsem ho konečně nahmatala, vzbudila jsem se, hmatajíc po manželovi. Dlouho jsem měla strašnej pocit, protože jsem se vzbudila dřív, než jsem ho stihla vytáhnout. Zůstal tam v tom snu sám na dně bazénu a já už nemohla zpátky, abych ho zachránila, už to nešlo. sad smiley thumbs up

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.10.2008 21:46
     

    Já bych řekla ,že kluk dopadl dobře a manžel to odnes.Třeba to tak mělo být?grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.12.2008 08:35
     

    Zdálo se mi, že jsem byla s Monou a Staníkem v IKEA. Měla jsem s sebou i kluky. Pak jsem si šla odskočit a poprosila je, ať na kluky dohlídnou. Přijdu, kluci nikde, tak se ptám, kde jsou a prý: Někdy si tady běhaj... No hledali jsme je asi dvě hodiny!!! nono smiley eye rolling smiley grinning smiley

     

    Výklad snu: Pozor na nezodpovědné kamarádky winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.12.2008 08:54
     

    "Vlasto, nebuď kráva!"grinning smiley Mně se zdálo o Missi. O nějakém jejím domečku a o její dceři.. Nevím už, ale bylo to hezký.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.