čtvrtek 25. dubna, 16:30 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 20
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 09.02.2008 20:40
     
    Nojo, spíš málo, ale zato intenzivně grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 10.02.2008 00:00
     

    Traged..hihi, tie zachodove sny mavam tiez - haha riadne desive ...... nielen obsadene, ale aj bez dveri, bez mis, splachovacov ...a k tomu plno dalsich (nepublikovatelnych) situacii...grinning smiley

     

    Mne sa v stredu snival sen, ze som kupovala pampersky pre vnuka...a bola dnu pribalena vyhra 40tis.spinning smiley sticking its tongue out ( Dobree....haha...ja co nikdy nikde nevyhravam!!) ..No co, aj tak som sa rozsoupla - vo stvrtok som isla so synovcom dodavkou do Horbachu a nakupila som 2velke vrecia zeminy, 6 vriec mulc. kory, vysoky rebrik( uz potrebujem na strihanie stromov , lebo zo stareho nedociahnem)....a par rozkvitnutych primuliek..( viac nic... nedalo sa - lebo zatial este nezacali s predajom v zahradnej casti.winking smiley .)

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 10:39
     
    Tak mě ukradli auto v noci na včerejšek. A zloděj, takovej pěknej mladej španělskej typ, mi pak s klidem oznámil, že je naše auto v Labi. Ráno jsem se musela hned podívat z okna. Auto tam stálo a Labe široko daleko nikde. Uf. smoking smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 10:58
     

    Keria: přesně tak, záchody jedna hrůza grinning smiley

    Stano: taky letím ráno k oknu, když mi v noci ukradnou auto grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 11:01
     
    Vůbec mi nepřipomínejte sny o záchodech. Takové veřejné záchodky, do kterých se musíte vyškrábat po zdi a dovnitř se nasoukat naštorc otvorem ve zdi, tam si lehnout a čůrat, no tak to bych nikomu nepřála. A k tomu už hrozně potřebujete eye rolling smiley grinning smiley.
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 11:06
     
    No Stano, to je přesně ono, vítej v klubu nočních záchodových hororů grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 11:26
     
    Jo počkej, Tragéde, ještě jsem ti neřekla, že vstupenkou do toho záchoda ve zdi asi ve třímetrové výšce, kde se čůralo na ležáka, bylo jízdní kolo. eye popping smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 11:28
     
    grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 11:35
     
    ..spinning smiley sticking its tongue out ..tak som sa pobavila, ze...som si musela odbehnut .Na stastie to u nas nevyzera ako vo sne...haha, napr. tie hrozne misy vysokooooo...ale to "nalezato" zatial este nepoznam!! ...ale co nie je, moze byt...zvlast ked uz viem, ze aj tak sa da...grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 11:38
     
    Keria, právě že nedá, nedá! drinking smiley drinking smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 11:51
     
    Stano...UF...ale da, len moooc tazkoooo.....Teraz som si spomenula na nieco, co som na stastie uz zabudlasad smiley ...malo to suvislost s jednym lekarskym vysetrenim ..Brrr...takze to moje "hosipo" je obcas moooc milostive!!
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 12:34
     
    Holky ..teda záchodové sny jsou supr....thumbs down fakt jsem se teda nasmála..winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 14:51
     

    Holky, tak záchodový fakt nemám!!!eye rolling smiley

    Ale historky výborný thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.02.2008 19:36
    Hodnocení fotografie "O čom sa vám zdalo?": 5
     

    Anavi, to buď ráda. Ale na druhou stranu je super, když se probudím a zjistím, že je záchod volnej grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Stano, tak vstupný jsem ještě nedávala grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.02.2008 13:03
     

    Já bych vám to řekla, co se mi zdálo, ale dyž já nemůžu. stydlin smiley

    Ale řeknu vám, co se zdálo mému muži, jak se tak trápí s horečnatou chřipkou - přišel s tím, že už si ho okřížkovali. Ptám se, kdo si ho jako okřížkoval, jak a proč, tak prý mu všude po těle namalovali křížky, aby se vědělo, co půjde nejhlouběji. Pochopila jsem, že ho chtěli pohřbít... Ptám se, na co potřebovali vědět, co půjde jak hluboko a on že "no až by se to pak vyndavalo, tak aby věděli, jak to šlo za sebou..." eye popping smiley Pak ještě dodal, že dostal do nosu takový dřevěný záslepky s červenou čepičkou (který už dříve vyhrál v televizní soutěži), aby mu nešla hlína do nosu... Tak musím říct, že ač to celé bylo poměrně vážné a strašidelné, tak záslepky s čepičkou do nosu kvůlivá hlíně mě dohnaly k záchvatu smíchu, akorát jsem si připadala jako kdybych se řehtala na pohřbu a všichni se na mě pohoršeně dívali eye rolling smiley ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.