čtvrtek 25. dubna, 16:27 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 20
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.10.2010 23:34
     

    Kde jsou ty časy kdy se mi něco zdávalo. Teď se mi jen zdá, že to stáří je na hovno.

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2010 00:30
     
    Hm...ze vraj sa nam nezda - veru zda angry smiley...uff, zrovna minulu noc to zase stalo zato...
    Mala som ist pre najstarsieho vnuka do skoly....a po ceste som prisla na to, ze som zabudla doma mobil, kluce a penazenku(hihi - moj vecny problem - a nie iba vo snoch!)....a chcela som sa vratit, ked som zrazu nemohla urobit krok...a zosypala sa na travnik vedla chodnika. Nejaky clovek prisiel, zdvihol ma a zavola mi taxik a rovno ho aj zaplatil..Hm, ale ani pokracovanie nebol vobec prijemne - taxikar zabocil zle a skoncili sme na nejakom stavenisti a nevedeli sa odtial vymotat..a tak som vystupila a chcela ist domov pesi...ale zacalo sa stmievat a prichadzala hmla...a ja som bludila a bludila... eye rolling smiley...a potom sa zobudila...
    Uff, uz stvrtu noc sa budim presne v rovnaky cas - je sice este tma, ale na vychode nad kopcami zacina svetliet obloha...ale neskor este zaspim, len vstavanie byva dost neprijemne..... eye rolling smiley
    -------
    Honzo, preco si nepriznat, ze sa nam to "naH"...nezda, ale je to realita!!!
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2010 18:22
     

    Ani se neptejte grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2010 18:34
     


    Majka napsal(a):

    Ani se neptejte grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Majčí, ptát se nebudeme ale po 22:00 sem můžeš napsat o čem se ti zdálo. Já to asi vím a předpokládám že máš denně stejné sny.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2010 19:03
     


    Blb napsal(a):

    Kde jsou ty časy kdy se mi něco zdávalo. Teď se mi jen zdá, že to stáří je na hovno.


    Jednak netuším, o jakém stáří je tu řeč, a za druhé - když se ti to jen zdá, tak je to super.

    Nevím, jaké je stáří, ale mládí (tak nějak lehce přes 50) je úúúžasný věk!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley Věra

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2010 19:42
     

    Věro moje řeč, nebyla jsem spokojenější než po padesátce, mohlo by to takhle vydržet hodně dlouho thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2010 19:55
     

    holky fakt?grinning smiley grinning smiley Možná s odstupem času budu taky vzpomínat

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.10.2010 19:58
     

    se snad začnu těšit winking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 07:36
     

    Tak já mám z dnešního snu opravdu trauma. Zdálo se mi, že přijeli rodiče na návštěvu a moje drahá máti přijela prosím pěkně s bubnem(těhotná), pomáhala jsem jí balit zavazadlo do nemocnice, pak začala rodit, tak jsme jí vezli do nemocnice a když jsem se cestou zeptala, jak se to dítě bude jmenovat, tak řekla, že Mikeš nebo Karamelka. Tak jsem jí Mikeše rázně rozmluvila, tak prej Karamelka nebo Karmílek. No a pak mi naštěstí zazvonil budík grinning smiley

     
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 09:59
     

    Galad, byl to opravdu sen? Vypadá dost realisticky.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 11:04
     

    No já se ptala, jestli není těhotná a prej ne, tak nevim...Že by nám zatajili sourozence? No jestli se jmenuje Karmílek, tak se ani moc nedivim. grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 17:33
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 18:28
     

    grinning smiley thumbs down grinning smiley thumbs down grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 18:34
     

    Galad hiiii už ji úplně vidím :-)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.10.2010 18:34
     

    Tsss, já bych byla ve jménech mnohem kreativnější spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.