pátek 29. března, 11:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 20
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 13.07.2010 11:57
     

    Dneska o ničem, ale toho hlemejždě 4P4.... s Fiatem Linea jsem natrefila opět. Jestli ten šmoula fakt jezdí až z Plzně, mohl by ráno o hodinu dýl spát. Ono jet těch 100 km sedmdesátkou nebo aspoň devadesátkou musí hodit pěkných pár minut. No ale dneska se mi povedlo ho předjet, i když na poslední chvíli. Půlku manévru jsem prováděla za plnou čárou. eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.07.2010 00:21
     

    Otí, jak čtu o plné čáře tak se na mě ježí všechny chlupy; onehdá jsem jel z HavlBrodu do Brna a štrádoval jsem si to na Humpolec na D1. Jízda poklidná, sice horko, ale klídek piánko, cestu znám skoro nazpamět (jezdíme tam pravidelně za tchánem do pečovatelského domu), a v tom za Štokami mírná pravotočivá zatáčka, čáry pro sichr raději plné dvě, ve stoupání, na horizontu, co by jeden jen tak nečekal, auto proti mě, mezi zrcátkama bys chlup neprocedila, jsem se málem pos... Ani jsem nestačil nadávat. Fatk šok jak prase, jako kdyby nemohl chvíli počkat a na rovince v naprostém klidu předjíždění zrealizovat. Auto, ani kdo řídil jsem si v tu chvíli nevšiml, jen jsem se snažil přežít ...... Holka dávej bacha, přesně takovýho magora můžeš potkat příště třeba ty, a to štěstí mít nebudeš. Nestojí to fakt za to. Já vím jak takovej hlemýžď na silnici irituje, ale opravdu žijeme jen jednou, a je hodně těch kterým bude, při nejmenším, srdíčko hodně bolet ....

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.07.2010 10:06
     

    Anny,bydlím v paneláku,stromů si užiju dost,když jedu k dceři do Rokycan.(Raková)Tam si mohu osahat stromů a stromků,co je libo.Obrovský dub,dnes už památka,platan v čele dvorku,obrovitý ořech kryje grilovací místo,u slepiček Ginko - biloba,Lyriovník,a celá školka, několik stovek jehličnanů.

    Smrky si užiji na Šumavské chalupě.Tam máme u chalupy obrovskou jedli- Douglasku.Takže o stromy nemám nouzi!

    JABRAKA

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.07.2010 15:54
     

    Přišla jsem, do krámu s výživou pro boubelky a chtěla jsem něco co by ihned zabralo na hubnutí ,paní se na mě podívala ve snu ani nevím co říkala a dala mě pytlík ,který vypadal jako exktrementy a to jsem měla sníst a do rána jsem měla být hubená.No řeknu vám ,že kdyby se to stalo normálně tak je jasný ,že nic už nepozřu. To by se to opravdu hublo. Půjdu ještě jednou do toho snu snad se to zlepší s tou nabídkou. mls smiley

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 18.07.2010 16:18
     

    Mne sa snívalo že som bola z deťmi niekde v lese autom a dívala som sa ako na svahu je kopu malých pramienkov a odrazu z tých pramienkov valila voda a zaliala mi deti v tom aute, len som kričala na deti nech vylezú .

    Ale to bolo asi odozva na koncert na pomoc ľudom po povodnich.Ten bol včera večer a boli tam ukažky a výpovede tých postinutých ľudí. Keď som sa prebudila, veľmi sa mi uľavilo že to bol iba sen... U mňa sen, ale u tých chudákov skutočnosť.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 21.07.2010 00:15
     

    Na dnešek se mi zdálo, že můj muž nutil sousedovic pětiletýho kluka, aby šel přepočítat naše túje. A nutil ho dost ostře, Dáda chudák brečel. Říkám mu něco jako "nech ho bejt, co Ti udělal", a víte, co mi na to řek, smeták nevděčná???Vím to přesně:

     

    "Ty jsi vobyčejná prdelatá pavlačová kráva!" eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 21.07.2010 00:17
     

    Neee! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 22.07.2010 20:41
     

    Už se mě nezdají sny o práci tongue sticking out smiley . Je to asi pravda, že člověk by si měl nějak pročistit hlavu, aby mu nehrabalo. Ale na dnešek se mě zálo, že jsem viděla malý mimino. Chlapečka. Žádný vztah jsem k němu neměla, spíš jsem si ve snu říkala, že to není až tak hezké miminko. A najednou mě to mimino někdo dal, jakože je moje a já ho kojila eye popping smiley i když jsem ho nerodila. A ono to šlo a nevadil ani můj věk eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 22.07.2010 22:35
     

    Miminko ve snu jsou nepříjemnosti

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (25.07.2010 11:15)
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.07.2010 11:14
     

    Jestli mimino znamená nepříjemnosti, tak to mimino ve snu nebylo moje! Musím si dát bacha, aby na mě někdo nehodil svoje starosti. Jak vidíš, já jsem taková trubka, že se hned začnu starat místo někoho jiného grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.07.2010 11:15
     

    JJ aby Ti někdo nepřinesl mimino :-)

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.07.2010 12:26
     

    Třeba vnoučátko, že jo grinning smiley Tak to bych brala thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 25.07.2010 12:28
     

    Možná že jo, a jestli je vhodný věk dítek nepříjemnost to není :-)

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 27.07.2010 22:41
     
    Ja som mala o 11.hod. na starosti zahajenie vernisaze fotografii nasho mesta - v priestoroch mojho posledneho pracoviska ( takze som pobehovala po znamych priestoroch) ...
    Nooo...vsetko som zvladla, dokonca aj zabezpecila podavane obcerstvenie( hihi...na stastie som predtym vecer videla kusok serialu 2 a 1/2 chlapa, kde pripravovali party pre mamicku)...Horsie to bolo s koncipovanim uvodneho prihovoru - na to som mala necely polhodinku - prve vety sa podarili...ale potom som sa zasekla! Juch...ale to som sa uz na stastie zobudila ( hihi...ale zato na Stano som si pocas toho sna fakt niekolkokrat spomenulaaaaa smoking smiley)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 11.10.2010 22:41
     

    Je vidno že máme spořádaný život ,zrovna se nikomu nic nezdá.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.