pátek 19. dubna, 02:37 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 20
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 20.05.2018 22:43
     

    já se poslední dobou budím hrůzou, že mám dělat zkoušku z Angličtiny......

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 29.12.2022 21:06
     

    Mě se zdá spousta šíleností. Nepamatuju si je všechny, ale i tak. Zdálo se mi, že jsme byli na základce v nějaké třídě a za oknem byla velká masožravá kytka, která nás chtěla sežrat. Většina z nás utekla, ale kohosi ta kytka sežrala. Zdál se mi třeba sen, ve kterém chodil ponějakém městě triceratops a lidi se mu klaněli, jako nějakému králi.

    Dál se mi třeba zdálo, že nějaký chlápek přepadl jednu kámošku na chatě, svázal ji a zalepil jí pusu. Pak jí začal vykrádat chatu. Jenomže došla její kámoška překvapila, tak ji svázal taky. Obě seděly na gauči a když se nedíval, tak se přisunuly k sobě a rozvazovaly si ruce. Chlápek je odhalil. Jednu přivázal k židli, druhou položil na gauč a svázal ji do kozelce. Pak utekl. Holky se dlouho snažily marně rozvázat. Nakonec jsem je tam objevil, když jsem došel na návštěvu. Kapesním nožem jsem přeřezal provazy, aobě mě pak objaly, daly mi pusu, za to, že jsem je rozvázal a tím to skončilo.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.12.2022 12:19
     

    ........................... Kapesním nožem jsem přeřezal provazy, aobě mě pak objaly, daly mi pusu, za to, že jsem je rozvázal a tím to skončilo.

    Ten konec nic moc. Klidně to mohlo pokračovat. Jako, že by ti třeba něco dobrého uvařily, nebo TAK. winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.12.2022 12:50
     

    No a mě se dnes zdálo, že jsem vešel do nějakého strojírenského podniku a každý kdo mě potkal, tak mě dal, nebo chtěl dát přes hubu. Chtěl jsem jim to vrátit, ale nemohl jsem je trefit sad smiley

    Včera mě chtěli nějací lumpové podříznout. Když už mi dával kudlu na krk, tak jsem zařval, že jsem vzbudil celý barák.

    Asi večer budu muset skouknout nějaké romantické filmy, aby se mi ty sny pozměnily ... love smiley grinning smiley

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 01.01.2023 19:41
     

    Nedávno se mi zdálo, že jsem byl u nějaké akce s Profesionálama (Bodie a Doyle, kdo zná ten britský seriál). Byli jsme snad v nějakém skladišti, kde jsme se dostali do přestřelky s nějakýma padouchama. Mě se pdařilo vylézt na střechu skladiště. Přeběhl jsem na druhouz stranu. Chtěl jsem překvapit zlosyna na druhé straně, který byl na balkoně?, jenomže byl rychlejší a trefil mě do břicha. Spadl jsem po zádech na ten balkon, proletěl jsem prosklenýma dveřma a tím to skončilo.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.01.2023 10:50
     

    To si pamatuješ hodně detailů, já jen kratičký úsek.Nedávno v mém snu vystupovala jedna herečka a to jsem jí zrovna nikde neviděla. Ale vyskytla se jako běžná osoba.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 02.01.2023 11:59
     

    .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (02.01.2023 23:13)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.01.2023 21:33
     

    Já nějak nepochopila, ale to už píšu dlouho, že mám problém chápat zbytečnosti, proč vůbec mr.pork se tady s takovými sny tady svěřuje confused smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.01.2023 21:43
     

    Hele mě ten triceratops pobavil. Jinak je to jak když mi vypráví sny manžel, to jsou příběhy jak na film. Navíc on si uvědomuje, že jde o sen, a když se mu nelíbí, kam se to ubírá, prostě to změní. Moje sny teda jsou o ničem (aspoň jeden musí stát nohama na zemi asi). Někde jsem a je tam člověk, kterého znám odjinud třeba. Kolegyně na srazu spolužáků nebo tak. Někam se jde a konec. Většinou si nepamatuju nic.

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 04.01.2023 23:18
     

    Já skoro sny nemívám nebo si je spíš nepamatuju, říká se, že každý má sny. Výjimkou bylo období asi dvou týdnů, kdy to se mnou bylo hodně špatný. Musím říct, že jsem neletěla žádným tunelem ale neustále se opakovalo jedno schéma. Někam jsem přišla, třeba do obchďáku, na návštěvu, do kostela a najednou jsem tam začala bloudit, všechny východové cesty se začaly úžit, úplně jsem se pasírovala třeba po nějakých schodech a nemohla jsem ven.Pak už z umělýho spánku si nic nepamatuju, to přestalo.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 05.01.2023 12:03
     

    Mě to vždycky zajímalo, jak ten mozek "vyrábí" sny, ale k ničemu jsem se nedopracovala winking smiley. Třeba chápu reakci na nějakou událost, ale většinou jsou to úplné bludy.

     
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 05.01.2023 13:55
     

    Já mám tu výhodu, že si vůbec nepamatuji, zda se mi něco zdálo či ne. Nebo je to blbóza stáří? Kdo ví? confused smiley confused smiley confused smiley

    A toho nešťastníka, který nám líčí do podrobna své sny,, pro něj mějme pochopení, třeba jsme jediní, kterým se může se svými sny svěřit. please smiley

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.01.2023 20:37
     

    Ptáte se, proč sem píšu o takových snech. Proč ne, je to diskuze o snech. Uznávám, že jsou divné, ale které sny nejsou.

    Jinak bych sechtěl zeptat, jestli někdo tušíte, jak vlastně sny vznikají a co to sny jsou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.