čtvrtek 28. března, 20:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 20
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.10.2016 11:47
     

    Pinko a byl to vůbec sen?.... grinning smiley Jsem ten šťastlivec, kterému když se nestane, co píšeš, přesný zásah oko ještě nebyl ale nebylo daleko, tak si vynesu kafe na chvíli ven, opustím a je to tam. Nakonec i v Holansku ve skleníku mi posr... papoušek hrníček.Komu se to stane? grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.10.2016 13:51
     

    Takže máte vlastně štěstí, to hned tak někoho nepotká grinning smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.10.2016 14:00
     

    Ivik, říká se z pekla a někdy z pr....klika. A už jsme zase u toho hajzlíku. love smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.10.2016 18:03
     

    No fakt sen smiling smiley , i když věřím, že k realitě to nemá daleko. Ale bohužel, prý jen šlápnutí do NĚJ znamená prachy winking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 08.10.2016 20:29
     

    Na pátej jsem měla zase jednou pěkně vypečenej sen. Zdálo se mi, že mi byl manža nevěrný s mnoha kolegyněmi, a použitý materiál nechával v naší společné skříňce. A i když jsem mu dala několikrát šanci to nenápadně vyhodit, kašlal na to. Neuvěřitelně mě to rozčílilo a seřvala ho, ať si to svinstvo po sobě laskavě vyhodí, pak jsem si pomyslela, to je ale blbej sen. Teprve pak jsem se probudila tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 08.10.2016 23:32
     

    Je vidět, že jsi byla od mala vedená k úklidu. Pořádek nade vše. winking smiley Já mám jednu známou, za mlada mi vyprávěla, jak jí manžel zahnul. Faktem samotným nebyla ani tak konsternovaná ale nesmírně ji rozzuřilo, že mu navařila na celý týden, dala do doziček s nápisy po, út,....do mrazáku. A nečekaně se vrátila ve středu, tak se to provalilo a mrazák byl prázdnej. Říkala mi a oni to u toho všechno ještě sežrali.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.11.2017 08:45
     

    Tak dnes v noci se mi zdála echt blbost smiling smiley

    Majka byla naše hlavní vedoucí a všichni weekaři jsme dostali nařízeno, že musíme poslouchat v rádiu na stanici F 66 koncert, kde má Galad sólo na píšťalku. Jenže ouha, já měla pouze stanici F 65 a F 67. Tak jsem Majce volala, jaký mám problém a ta potvora mi řekla, že teda za trest nepojedu příští víkend na výlet do Malého Kurníku ( asi město confused smiley ) na Ukrajině.

    Začala jsem brečet, ale Galad byla tak hodná, že z rádia ochotně vyskočila a to sólo na píšťalku - takovou tu kovovou, co nosej na krku tělocvikáři - mi zapískala u mě v pokojíku. Potom za mého bouřlivého potlesku a volání HURÁ,JEDEME !!!! zase skočila do rádia zpátky thumbs down

    Galad, doufám, že mi to dosvědčíš. Já se totiž na ten výlet do Kurníku móóóc těším !!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.11.2017 09:45
     



    cancourek napsal(a):

    Tak dnes v noci se mi zdála echt blbost smiling smiley

    Majka byla naše hlavní vedoucí a všichni weekaři jsme dostali nařízeno, že musíme poslouchat v rádiu na stanici F 66 koncert, kde má Galad sólo na píšťalku. Jenže ouha, já měla pouze stanici F 65 a F 67. Tak jsem Majce volala, jaký mám problém a ta potvora mi řekla, že teda za trest nepojedu příští víkend na výlet do Malého Kurníku ( asi město confused smiley ) na Ukrajině.

    Začala jsem brečet, ale Galad byla tak hodná, že z rádia ochotně vyskočila a to sólo na píšťalku - takovou tu kovovou, co nosej na krku tělocvikáři - mi zapískala u mě v pokojíku. Potom za mého bouřlivého potlesku a volání HURÁ,JEDEME !!!! zase skočila do rádia zpátky thumbs down

    Galad, doufám, že mi to dosvědčíš. Já se totiž na ten výlet do Kurníku móóóc těším !!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ......dobrý a co jste měly děvčata na sobě ?, to mě tedy mrzí, že do Kurníku nepojedu sad smiley grinning smiley

    Uložit

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.11.2017 09:57
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.11.2017 15:06
     

    tak já jsem měla k ránu úžasný sen . jak si málokdy co pamatuju ..dnes jsem seděla na veřejnosti na záchodě a najednou houkání a řada hasičských aut... jak tam sedím u cesty na té míse , take mně dojel zeťák na kole a řekl mi , že hoří ve vedlejší vesnici . . ještě jsem mu říkala ,aby nejezdil s holými zády-měl triko vyhrnuté až nad kříže. no a pak jsem se vzbudila.. -- vyprávím to v autě dceři a vnukům a Honzík na to-- a co bereš? pokud to není tajné .. - winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (17.11.2017 15:53)
     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.11.2017 16:14
     

    grinning smiley grinning smiley Kaaj, je vidět starost o zdraví především. Žádný krátký ponožky ani vyhrnutá trika a to i v tak prekérní situaci.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.11.2017 16:18
     

    no jasně - o sexu už se mi zdát nebude. - grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.11.2017 16:39
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Aby ses nespletla. On by možná Freud našel i v tomhle snu něco. grinning smiley Ale je zajímavý, co se v hlavě v těch snech někdy splete dohromady. A jak ve snu připadají člověku i nějaké prekérní situace jako normální. Normálně by spíš asi člověk řešil, že je v otevřeném prostoru na míse, určitě ne něčí triko.A co se musí dít v hlavě u někoho, pokud někdo není zcela duševně v pořádku, pak se snad ani nedá divit některým věcem a lepší to snad ani nevědět. A to ani nemluvím o požití nějakých látek.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 13.03.2018 10:42
     

    Tak dnes ráno jsem měla další úúúžasný sen. To, že mě ve snu navštěvuje Karel Gott nebo Jaromír Jágr, mě nepřekvapuje. Ale dnes to byl Bůh. Měl problém. Chtěl změřit čas dvou letadel, ale každé mířílo do jiného hangáru, takže vzdálenosti i čas měly logicky jinak. Poradila jsem, aby letěly na jedno letiště do stejného hangáru. Položil mi ruku na rameno a uznale řekl, že je to dobrý nápad, že to by ho nenapadlo. Ale jak vypadá, to nevím. Čekala jsem u autobusu, kterým mělo odjet moje dítko na tábor a On ke mě přistoupil zezadu a hovořil se mnou přes rameno, zatímc já sledovala hemžení dětí kolem autobusu

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 20.05.2018 22:02
     

    noční myšlenkový pochody mojí hlavy jsou zajímavý. Dnes jsem byla v hrozným stresu, páč za týden jsou vánoce a já nemám ještě nic napečeno. Probudilo mě to hned. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.