čtvrtek 25. dubna, 12:15 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Petulkaaa
Status: nováček

Nucená na miniinterupci

Datum: 30.10.2010 13:17
 

Dobrý den,
bohužel je mi skoro 16 a jsem těhotná (přes antikoncepci).. mám přítele (20) ,který by miminko chtěl. Přítel bydlí v pronájmu a vydělává. Když jsem nejdříve mámě oznámila,že bychom si to chtěli nechat ,tak mě seřvala na jednu dobu a vyjmenovala vše špatné situace ,které můžou nastat a dodala ,že rozhodně doma bydlet nebudu a to malé nechce v životě vidět(chápu jí já sama bych si nedokázala představit,že mi jednou dcera otěhotní v šestnácti v prváku). Po tom všem co jsem si vyslechla jsem usoudila ,že tedy na miniinterupci půjdu (nic jiného mě nezbylo ). Sama se hrozně bojím jak bych dodělala školu ,ale na druhou stranu ten pocit ,že ve mě něco je a měla bych to zabít je příšerný . Nejradši bych se sebrala a zmizela s tohoto světa . Na potrat prostě nechci a vím ,že si to tam stejně na poslední chvíli rozmyslím . Vůbec nevím co mám dělat. sad smiley Chvílema mám dost sil a říkám si prostě si to necháš vzít a budeš žít dál ,ale na druhou stranu si představím // na testu a nezmůžu se na nic. Přítel je na tom ještě hůř než já ,miminko chce a furt pronáší,že je škoda ,že je dítě ve mě a ne v něm ,že by nikdy na potrat nešel. Poraď te mi prosím ,sem úplně zoufalá. sad smiley Už jsem také slyšela o dosti podobných případech a mladé maminky vše zvládli na 100%. Jaký máte na to názor ? děkuju moc za každý názor a radu. sad smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Status:

    Re: Nucená na miniinterupci

    Datum: 30.10.2010 13:30
     

    Na interupci měla jít tvoje maminka.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nucená na miniinterupci

     
     
  • Autor: Petulkaaa
    Status: nováček

    Re: Nucená na miniinterupci

    Datum: 30.10.2010 13:32
     

    Prosim ?! jako semnou ?

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Nucená na miniinterupci

    Datum: 30.10.2010 14:07
     

    Máš před sebou životní rozhodnutí. Nikdo se za tebe nerozhodne, budeš muset sama.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Nucená na miniinterupci

    Datum: 30.10.2010 15:52
     

    A co se zkusit poradit nekde na socialce, kdyz si to dite nechces nechat vzit? Musis si ujasnit, z ceho budes zit a kdo prevezme za vas dva odpovednost, dokud nejsi plnoleta.Pokud pritel vydelava a ma kde bydlet, je to urcite plus, otazka je, zda-li ti bude povoleno bydlet s nim, kvuli tvemu veku. A mela by sis vyresit otazku, kdo se ti bude starat o dite, v pripade, ze bys chtela pokracovat ve skole. Tady ti fakt asi neporadime, to je opravdu vec pro socialni odbor nebo jak se to jmenuje..

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nucená na miniinterupci

    Datum: 30.10.2010 16:05
     

    Jak to vidí tvůj doktor, že jsi otěhotněla přes antikoncepci? Není tu nějaké riziko?

    Netuším, jakou antikoncepci máš na mysli.

    Nechápu v tomto případě tvoji mámu, že tě nepodpoří, pokud jsi k sexu přistupovala zodpovědně. Jsi ve výhodě, že máš přitele, který tě nenutí k radikálnímu řešení, ale ve výsledku je rozhodnutí stejně na tobě. Rozhodni se co nejrychleji, dokud je čas na miniinterupci. Zvaž, jestli je přítel skutečně schopný v tomto věku převzít roli otce a živitele rodiny. Neexistuje jednoznačný návod, vždycky v tobě bude hlodat črvíček, jestli jsi udělala dobře, ať si vybereš jakoukoliv cestu. Nikde není psáno, že budeš lepším rodičem v pětadvaceti, buď na to máš, nebo ne.

    Asi jsem ti moc neporadila, co? Dej vědět, jak jsi se rozhodla.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petulaaaaak

    Re: Nucená na miniinterupci

    Datum: 31.10.2010 11:48
     

    Víte jaká je nejlepší antikoncepce?

    Zády k sobě a každý sám.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.