čtvrtek 25. dubna, 19:18 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Nový week

Datum: 29.02.2016 08:48
 

Ahoj,

 

já to tadz jen zmíním, zatím bez nějaké velké propagace.

Ale připravuji novou verzi weeku. Půjde o dost zásadní změnu a proto bych "překlopení" chtěl řešit transparentně, v několika krocích.. (tj. nestane se vám, že jednou přijdete, a bude tu bez varování něco jiného smiling smiley)

 

Tedy, adresa:

test.week.cz

Bude to chtít jméno a heslo. Jméno: week a heslo: test

 

Je to zatím taková první verze. Nemám vše přeloženo, ani připraveno.

Nejsou zmigrována všechna data. Příspěvky jsou zmigrovány jen ty, které byly založeny v poslední době.

Uživatelé tam jsou všichni, ale nejde se přihlásit (to je schválně a zprovozním v další vlně)

 

Motivací je určitý technologický pokrok a nové funkce (lepší podpora neveřejných zpráv, videí etc....)

 

Další info, a případný manuál bude následovat v dalších dnech / týdnech...

 

Honza

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 04.03.2016 18:35
     

    Na znamení nevěřím, ale pro pořádek jsem bejk a z nového weeku jsem jelen (snad bez parohů) smiling smiley .

    Na starém se mi líbí, že ho otevřu a vidím nejnovější příspěvky pěkně za sebou. Na novém budu muset procházet jednotlivá témata ?

    Kdo máte už zkušenost, nebo na něco přídete, tak pište please smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový week

     
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 04.03.2016 19:46
     



    tak63 napsal(a):

    Na znamení nevěřím, ale pro pořádek jsem bejk a z nového weeku jsem jelen (snad bez parohů) smiling smiley .

    Na starém se mi líbí, že ho otevřu a vidím nejnovější příspěvky pěkně za sebou. Na novém budu muset procházet jednotlivá témata ?

    Kdo máte už zkušenost, nebo na něco přídete, tak pište please smiley .

    Taku přesně tak. Odpověděl už někdo, zda budou nové příspěvky viditelné i na novém webu? Protože jak píšeš, procházet všechny je na hlavu a většinu lidí to během chvilky otráví.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový week

    Datum: 04.03.2016 20:12
     

    Nejnovější jsou ve sloupečku vpravo.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 04.03.2016 21:54
     



    Majka napsal(a):

    Nejnovější jsou ve sloupečku vpravo.

    smiling smiley a už jsem spokojenější, děkuju Majko. Asi nadpis "NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY" byl pro mě moc malej stydlin smiley smiling smiley .

    A vo, vo tom to je.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 04.03.2016 22:17
     

    Samy koz,y tady, teda.winking smiley

     

    Tak ja hlasim,ze ac blizenec,jsem jeste neprekonala lenost a vubec jsem se neodvazila tam nahlednout.grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 04.03.2016 22:26
     

    Ono se v tom novém weeku líp orientuje všem těm, co sem přešli z Livingu. Já tam kdysi taky nakoukla, ale byla jsem z toho jelen, proto jsem to hned vzdala a pomyslela si něco o kyselých hroznech. stydlin smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Nový week

    Datum: 04.03.2016 23:41
     

    jo jo Majka má pravdu a navíc se ještě budou ukazovat nové příspěvky i v jednotlivých kategoriích, tak bude vidět na první pohled bez listování a rozklikávání. Tak ty nové příspěvky v méně frekventované kategorii budou též hned na očích a né až třeba na třetí stránce a nezapadnou...Stává se mi dost často, že tím, že jen nakouknu , neproklikávám kategorie ani nelistuju něco přehlédnu. Myslím, že si všichni zvyknete a jak psala Drahuška přijde více pozitivního... winking smiley Předpokládám, že si každý bude moci vytvořit skupinu diskuzí které jsou pro něj důležité a jedním klikem si zobrazí je ty...

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 05.03.2016 00:37
     
    img_20160305_003338.jpg
    Další fotografie:

    Vlevo, vpravo, já chodím na net přes mobil a nový week vidím takto jak je na obrázcích. Snad je otevřete..Sekce a pod nimi nové příspěvky v one sekci a na druhé fotce jsou nové příspěvky celkem, třetí fotka rozkliknutý příspěvek. Moc se mi to líbí a už se těším...

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 05.03.2016 09:42
     



    Anavi napsal(a):

    A já se radši moc nedívám, protože jsem konzerva první třídy a nemám ráda změny. stydlin smiley

    Jsem to samé.....aspoň bude více času na zahrádku a jiné práce. Nemám ráda novoty a anglicky už vůbec ne.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 05.03.2016 09:48
     

    Mě teda bude taky vadit angličtina, tak trochu to nechápu confused smiley proč confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový week

    Datum: 05.03.2016 11:06
     

    Proč angličtina? Ta tam přece nebude.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 05.03.2016 11:14
     

    Kdybyste si aspoň přečetly úvodní adminův příspěvek, kde píše, že je to testovací verze a že ještě všechno nepřeložil.... nono smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 05.03.2016 11:44
     

    Aha grinning smiley , no jo jsem zbrklá a natvrdlá, já to četla že nepřeložil, ale nějak jsem to nevstřebala. Se starou palicí toho už moc nenadělám eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový week

    Datum: 06.03.2016 20:17
     

    zdravím,

     

    jen několik poznámek smiling smiley

    - beru si z poznámek, že důležité je zapracovat na titulku dobře viditelný seznam posledních příspěvků

    - v dalším kole, bych chtěl představit i jednotlivé funkce. Jak už někdo zmínil, jednou z nich je např. i tzv responsivní design, tj. přizpůsobení pro tablety a mobily. Což je dneska takový základ...

    - v angličtině to určitě nebude, na přeložení pracuji..

     

    Dám vědět, až bude další kolo smiling smiley

     

    Honza

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 06.03.2016 20:43
     



    admin napsal(a):

    zdravím,

     

    jen několik poznámek smiling smiley

    - beru si z poznámek, že důležité je zapracovat na titulku dobře viditelný seznam posledních příspěvků

    - v dalším kole, bych chtěl představit i jednotlivé funkce. Jak už někdo zmínil, jednou z nich je např. i tzv responsivní design, tj. přizpůsobení pro tablety a mobily. Což je dneska takový základ...

    - v angličtině to určitě nebude, na přeložení pracuji..

     

    Dám vědět, až bude další kolo smiling smiley

     

    Honza

    Tak fajn, budeme čekat na další informace. Sice to bude pro spoustu lidí (včetně mě) náročnější než si zvyknu, ale doufám, že to nikoho nedodradí na chození sem na Wekk nono smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.