čtvrtek 28. března, 11:55 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Nový week

Datum: 29.02.2016 08:48
 

Ahoj,

 

já to tadz jen zmíním, zatím bez nějaké velké propagace.

Ale připravuji novou verzi weeku. Půjde o dost zásadní změnu a proto bych "překlopení" chtěl řešit transparentně, v několika krocích.. (tj. nestane se vám, že jednou přijdete, a bude tu bez varování něco jiného smiling smiley)

 

Tedy, adresa:

test.week.cz

Bude to chtít jméno a heslo. Jméno: week a heslo: test

 

Je to zatím taková první verze. Nemám vše přeloženo, ani připraveno.

Nejsou zmigrována všechna data. Příspěvky jsou zmigrovány jen ty, které byly založeny v poslední době.

Uživatelé tam jsou všichni, ale nejde se přihlásit (to je schválně a zprovozním v další vlně)

 

Motivací je určitý technologický pokrok a nové funkce (lepší podpora neveřejných zpráv, videí etc....)

 

Další info, a případný manuál bude následovat v dalších dnech / týdnech...

 

Honza

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 07.03.2016 11:39
     

    Honzo, budem vděčný za každou info a taky si myslí, že si zvyknem smiling smiley . A jak u tu někdo psal, musíme jít s dobou i my starší a tu hlavičku trochu trápit winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový week

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 09.03.2016 11:16
     

    Honzo prosím please smiley mám dotaz k novému Weeku. Bude tam fungovat vyhledávač v neveřejných diskuzích? Na nynějším to z pochopitelných důvodů nejde. sad smiley Dík flower smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Nový week

    Datum: 16.03.2016 20:50
     

    Já nejsem kozoroh, jsem " kreativní" blíženec, sice taky nemám moc ráda změny, ale nový week nevypadá špatně......bude to chvíli trvat, ale zvykneme si.... až si budeme tady navzájem chybět, tak se to hodně rychle naučíme, abychom byli zase spolu, ne ? drinking smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 16.03.2016 21:09
     



    quendery napsal(a):

    Já nejsem kozoroh, jsem " kreativní" blíženec, sice taky nemám moc ráda změny, ale nový week nevypadá špatně......bude to chvíli trvat, ale zvykneme si.... až si budeme tady navzájem chybět, tak se to hodně rychle naučíme, abychom byli zase spolu, ne ? drinking smiley love smiley love smiley love smiley

    love smiley ...no jasně! spinning smiley sticking its tongue out flower smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 17.03.2016 08:38
     

    quen, tos napsala hezky smiling smiley flower smiley

     
  • Autor: anonka
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 17.03.2016 13:23
     

    Ach................................. sad smiley .................................jsem v koncích..........................byla jsem tady "doma", nemusela jsem dlouho hledat........................od kdy to začne a já budu bezdomovec? sad smiley sad smiley sad smiley Abych se stihla rozloučit sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: Blanka
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 17.03.2016 20:18
     

    anonko, neboj flower smiley Já myslím, že jsi chytrá hlava a tohle zvládneš.

    Když jsme přecházely z Livingu tak to tady bylo taky nové. A jak jsme se zabydlely thumbs down

     

    Mně se nový week docela líbí, za mě fajn barvy winking smiley 

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 18.04.2016 22:30
     

    Ahoj admine,

    prosím pěkně, já jsem tu několik let nebyla, ani nenakukovala, takže nevím, proč se na mě dnes začaly z weeku hrnout zprávy o sledovaném tématu (bábovky, hahaha mls smiley ).

    Já nic sledovat nechci, naopak bych chtěla smazat celý profil, ale už se tu neorientuju a tuto možnost nikde nevidím.

    Mohl bys to zařídit?

     

    Díky, a přeju vše dobré.

    Kaš.

     
  • Autor: adenia
    Status: nováček

    Re: Nový week

    Datum: 24.01.2017 08:39
     

    Ahoj, vypadá to moc dobře. Na kdy plánuješ spuštění?

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.