čtvrtek 28. března, 10:02 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Nový week

Datum: 26.09.2014 13:15
 

Ahoj,

občas jsem to zmiňoval, ale nyní to vypadá docela reálně.. Pomalu začínám chystat novou verzi weeku.

Půjde o docela razantní změnu, doufám že k lepšímu (diskuze, galerie a komunitní funkce samozřejmě zůstanou. Jen by to vše mělo být modernější a vychytanější.. )

Aby se nazačala šířit panika. Novou verzi budu připravovat "bokem", ve vhodné chvíli k ní dostanete přístup, pro komentáře, připomínky etc.. (tj. nebudete to tak, že by se jednoho dne z rána zde objevilo úplně něco jiného). A co se týče časového harmonogramu, vidím to tak v řádu měsíců smiling smiley

 

Nicméně, annoncuji některé změny:

- bez náhrady bych zrušil Blog. Ještě mrknu na příspěvky, kdyžtak bych je převedl pod normální diskuze

- zrušil bych i Adresář (ten jsem teď procházel a až na vyjimky jde o reklamu dotčených subjektů)

- zrušil bych Bazar (do budoucna možná v nějaké podobě znovu otevřeme)

 

- zredukoval bych strukturu kategorií, a to dle toho, kolik je kde příspěvků. Pokud je v některé málo, bude zrušena a příspěvky převedeny do nadřazené. V nové verzi je poté silněji oddělená diskuze a galerie. Vedlo by to k tomu, že i struktura kategorií bude rozdílná - klasický případ je např. Cestování, kde je cca stovka příspěvků v diskuzi, ale nepoměrně více fotek. A naopak, jsou kategorie kde galeri nemají význam atp.

 

Naopak tam bude posílena funkce galerií, kdy se při uploadu fotek bude moci vytvářet uživatelská galerie a prezentace fotek bude také zvýrazněna. Výrazně budou předělány "neveřejné zprávy", které jsou nyní tak trochu "dodělány", a trpí několika neduhy (např. nesprávným počtem příspěvků etc.) Dále se pokusím více oddělit "poradnu" od běžné diskuze (bude moci označit nejlepší odpověď, aby tak případně další návštěvník viděl, že to někam vedlo)

 

atd..

Jen co bude něco k vidění, tak to pošlu smiling smiley

 

Honza

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 13:28
     

    Děkujeme flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový week

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 14:23
     

    Prosím tě Honzíku a šlo by udělat vyhledávání i v neveřejných, nebo to vůbec není možné.

    Jinak děkujeme, že se s námi dělíš o informace co a jak.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 15:48
     

    Přesně o to jsem chtěla požádat, vyhledávání v neveřejných.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 16:07
     

    Já bych hlavně chtěla poprosit, aby se z neveřejných nic nemazalo please smiley please smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 16:11
     

    Taky mi tam kdysi zmizela jedna diskuze, měla jsem tam pěkně zpracovanou dovolenou se všemi popisky,kterou jsem jinde neměla. Případně tedy prosíme o upozornění, bývala bych si po varování někam zkopčila sad smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (26.09.2014 16:12)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 18:58
     

    Honzo díky za info... thumbs down

    Děvčata, možná by nebylo od věci projít NV a ty které nejsou aktuální, do kterých se už stejně asi ani nepodíváte a neobsahují nic co stojí za archivaci..nechat odmáznout. Koukala jsem, že jsou některé diskuze o 15,20 příspěvcích několik let staré..Kolikrát se řešil nějaký aktuální konkrétní problém a dál už je to paséé...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 19:42
     

    Tak jsem své, co jsou už minulost, nahlásila, takže jsou mrtvé. Různé fotosrazové jsem samozřejmě nechala.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 19:50
     

    Také jsem je právě smazala

     
  • Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 20:50
     

    Honzo, budou kvalitnější fotky?

    Prošla jsem své neveřejky, nahlásila jsem své diskuse už dřív, ale nadpisy mi zůstaly v seznamu viset a když do nich chci vlézt zpráva není dostupná.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (26.09.2014 21:11)
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 20:56
     

    Ahoj,

     

    takže - já sám v neveřejkách nic nemažu. Pravda, původně jsem je vůbec nechtěl migrovat, ale koukám, že budu určitě muset smiling smiley

    Co se týče vyhledávání - ano půjde to. V tom novém systému jsou ty neveřejné zprávy více příbuzné k Soukromým zprávám, jak to známe zde. Jen to lze zasílat mezi více lidí, lze tam vést dlouhou konverzaci (tj. navzájem odpovídat etc) a přikládat fotky atp. (jako nyní v diskuzích).

    Mimochodem z toho vyplývá, že nově půjde i v SZ posílat fotky atp..

     

    Co se týče kvality fotek. To je spíše otázka nastavení software, i tady by to šlo lépe. On je problém v tom, kam ty fotky potom dávat, zabírá to šíleně místa. Ale ano, je to něco, co bych chtěl také změnit..

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Nový week

    Datum: 26.09.2014 23:23
     

    Honzo prosím mám dotaz, když zrušíš Blog, to se zruší i v Neveřejných? Mám tam jeden, kde bych nerada přišla o fotky. Dá se to nějak udělat? Dík love smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový week

    Datum: 27.09.2014 10:32
     

    ok. tak ja blog převedu jako diskuze..

    To zrušení bylo myšleno tak, že v nové verzi nebude nic s názvem "blog"..

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový week

    Datum: 27.09.2014 11:28
     

    To si budu muset honem skopírovat blog o Krétě. Minule jsem přišla o Djerbu, ale naštěstí se dochovala v historii webu.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Nový week

    Datum: 27.09.2014 14:04
     

    Já bych navrhovala ty cestovatelské blogy převést do diskuzí a ty náboženské smazat.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.