pátek 19. dubna, 18:34 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Nový vzhled titulní stránky

Datum: 15.04.2009 10:34
 

Ahoj,

Pustil jsem do světa drobné úpravy vzhledu na weeku.

Cílem je celý systém trochu zpřehlednit a uživatelsky zpříjemnit.

 

O co jde:

- informace o uživateli jsem přesunul do prava nahoru, kde byla informace o čase a datumu

- zrušil jsem pravý sloupec a celkově roztáhl střední sloupec (např. je možné nahrávat i větší fotky)

- titulní strana je předělána, maximální prostor dostaly fotografie a diskuze (jako nejoblíbenější). Blog ustoupil do pozadí, a Adresář s Bazarem také (ty možná celkově zruším)

- v levém sloupci je přehled o posledních aktivitách (buď vašich přátel, a nebo obecně). Jde pouze o veřejné informace (u přátel se zobrazuje i zpráva z neveřejných diskuzí, ale pouze pokud k ní máte také přístup)

 

jinak jsou změny ještě "uvnitř" - week by měl být celkově o něco rychlejší...

 

PS: samozřejmě to může mít své mouchy, které teď budu vychytávat...

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567891011 | další
    Aktuální stránka: 1 z 11
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:10
     

    Dneska poprvé se mi otevřel week upravený. jdu si to celé prohlédnout a prozkoumat....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový vzhled titulní stránky

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:11
     

    Tak to jdu prozkoumat...winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:15
     

    Mně nevyhovuje ten informační sloupec vlevo, kde naskakuje kdy kdo přišel, nebo co kdo hlásí. Nepotřebuju to vědět. Už se proti tomu ohrazovala spousta weekařek, tak proč jste to i přesto zavedl?

    Ostatní úpravy též nepožaduju, ale budu je respektovat.

     
  • Autor: monika
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:21
     

    ANI MĚ NĚJAK NEUCHVÁTIL SLOUPEC, KDE SE CO ŠUSTNE. NEVYUŽIJI HO. JE MI NA OBTÍŽ. ZAJÍMAVÉ TÉMA NEBO REAKCE PŘECI VŮBEC NEMUSÍ BÝT OD "PŘÁTEL"

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:22
     

    Evano,mne sa práveže páči,že viem,kdo tu je. Ale stačil by mi výpis mien,bez príspevkov.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:23
     

    Mně nevyhovuje ten levý sloupec z jiného důvodu - nevejde se mi pak na obrazovku poslední příspěvek v diskuzích, pořád musím posunovat lištu dole. Taky v tom případě nevidím u svého nicku vpravo nahoře jestli je nová neveřejka nebo soukromá zpráva.

     
  • Autor: monika
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:25
     

    MONO, UPRAV SI VELIKOST ZOBRAZENÍ. TAKY JSEM TO NEVIDĚLA. JÁ TO MÁM NA LIŠTĚ VEDLE ZOBRAZENÍ KOLIK %, JSOU TAM DALŠÍ IKONKY. JEDNA UPRAVUJE VELIKOST A VIDÍŠ VŠE

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:32
     

    moniko...já ta procenta nemůžu najít... confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:33
     

    Já myslím,že sa príliž velká plocha venuje fotogalérii.Pre mňa sú doležitejšie dizkusie a tie sú teraz zatlačené na kraj.Myslím,že keď sem príde niekdo nový,tak je to práve kvoli dizkusiám a nie kvoli fotogalérii..Tá by mala byť len ilustračná,doplňovaťa približovať to,čo sa deje na weeku.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:35
     

    Mono a nemáš náhodou otevřené v počítači "Oblíbené položky" ? Já to mám stále a také mi to nyní vadísad smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:35
     

    Ahoj,

     

    co se týče celkové šířky, ta by měla být stejná jako stará verze. Pokud někde není, pošlete mi prosím co používáte za rozlišení a případně jaký prohlížeč (do SZ)

     

    k tomu levému sloupci. Není problém jej tam nedávat (ten výpis příspěvků), nebo to upravit.

    Cílem je, dostat blíž informace o tom, co se kde děje. Což může normálně zapadnout.

    Kromě zaslání příspěvku a odpovědi, to ještě vypisuje kdo kdy přišel na stránky (ne pouze login, ale i realný příchod), vstup na chat a jeho opuštění a změna statusu (novinka, viz profil nahoře - je tak možné dát vědět ostatním co právě děláte). Dále pak hlasování v soutěžích, zaslání příspěvku do soutěže atp. (tj. věci o kterých se normálně ani nedozvíte)

     

    jestli vám to přijde zbytečné, dám to pryč. Protože to je i zde: [www.week.cz]

    Případně to mohu nějak upravit (nedávat tam těla příspěvku atp.)

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:41
     

    KDYŽ ZADÁM STATUS, NIC SE NEUKÁŽE confused smiley CO DĚLÁM ŠPATNĚ?

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:47
     

    tak jeste update: zmensil jsem prostor pro fotky na titulce, a celkove trosku zmensil sirku stranky..

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 15.04.2009 11:50
     

    status se zobrazuje pouze vašim přátelum

    (pokud uživatel není přihlášený, a nebo nemá nikoho v přátelích, tak se zobrazuje jen takový ořezaný výpis, který je anonymní a týká se jen příspěvků (status už může být soukromá informace)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.