čtvrtek 28. března, 10:32 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Nový příznak "nový"

Datum: 06.04.2008 22:10
 

Ahoj,

 

jak jsem psal dříve: [www.week.cz]

Upravil jsem fungování příznaku "nový". Resp. jsem to celé vytvořil znova smiling smiley

 

Asi největší změna je ve stylu počítání - nově se totiž počítá pro celé téma. Tj. pokud kliknete na příspěvek, tak se vám označí jako přečtený a to bez ohledu na to, jestli jste si přečetli jen pár odpovědí a nebo všechny.

Cílem bylo zrychlit systém, a hlavně odstranit problémy u příspěvků, které mají mnoho odpovědí..

 

Důležitá informace na závěr: počítání začalo nanovo. Tj. nyní se vám mohou označit za nepřečtené příspěvky které jste již četli atp. Časem by to ale mělo být OK.

 

Honza

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 07.04.2008 03:13
     

    Na to je jednoduchá pomoc..kliknout na "označit všechny zprávy jako přečtené" a následovně se už budou značit jen ty opravdu nepřečtené...V Moziile se označily všechny...(krom těch co jsem někdy během odpoledne či večera přečetla -tady v době,kdy už to bylo překlapnuto)

    Funguje to jak má... thumbs down ověřila jsem to na několika diskuzích, než jsem všechno odklikla.. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový příznak "nový"

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 07.04.2008 10:37
     
    Pomoooc, neoznačují se mi nové příspěvky v galerii!!!!
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 07.04.2008 10:56
     

    Ahoj, jak jsem psal. Označování začína nanovo. Tj. po prvním příchodu jsou všechny neoznačené. Ale po prvním kliknutí na nějakou fotku by se ostatní novější měly označit jako nepřečtené.. (alespoň mě to funguje...).

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 07.04.2008 12:49
     
    Hleďte někdo přihodit nějakou fotku, ať to můžu potvrdit. Já pochopila, že budou možná označené všechny jako nové, i když už jsem je viděli. Tak proto ten alarm.
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 07.04.2008 13:13
     

    Ahoj,

    pokusím se popsat, jak se ten příznak počítá:

    - úplně na začatku se nezobrazuje nikde

    - pokud si přečteš příspěvek, tak se jeho id uloží a sleduje.

    - u všech sledovaných příspěvků se sleduje datum poslední změny, a pokud je vyšší než máš uložené, tak se přidá ten příznak nový.

     

    Takto je možné sledovat až 1000příspěvků pro jednoho uživatele.

     

    A teď co s těma příspěvkama, které jsi ještě nečetla:

    - pokud mají datum poslední změny vyšší než tvůj nejstarší sledovaný příspěvek, mají příznak "nový".

    - jinak se berou jako historické a žádný příznak nemají

     

    Tj. teď na začátku by mělo stačit kliknout na nějakou starší fotku, a automaticky by se ti měl přidat příznak "nový" u všech novějších fotek (pokud jsi je mezitím nenavštívila)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 07.04.2008 13:48
     
    funguje to thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 16.01.2009 08:46
     

    Holky, funguje vám příznak "nový"????
    Kliknu na diskuzi, kterou jsem četla včera a chci vidět nový příspěvek a hodí mě to na první stranu sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 16.01.2009 08:53
     

    Jsem zmatená!!! U některých to funguje!!! eye rolling smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 16.01.2009 08:59
     

    Mě to taky v některých diskuzích hodí na první stranu, už mi to dělalo včera, ale říkala jsem si, že je to tím, jak admin dělá úpravy a že se to zpraví.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 16.01.2009 09:54
     

    No mě to hodí u některých hodně starých na ten první příspěvek. Já si to vysvětluju tak, že jsem v nich od doby, kdy byl přízna "nový" spuštěn, ještě nebyla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 16.01.2009 09:56
     

    Majko, mně to dělá i u těch ze druhé stránky, a to o sobě dost pochybuju, že bych tam ještě nebyla grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 17.01.2009 13:26
    Hodnocení fotografie "Nový příznak "nový"": 5
     

    noëvím jesli nejsem mimo mísu ale psala jsem to už Ladě a možná že to souvisí i s tímhle to co píšete se stává i v galerii a mě navíc zas záhadným způsobem tak jako před týdnem mizí příspěvky od včera večera mi jich zmizelo 50 nevím jak se mám bránit proti tskovému mizení diky za pochopení jitka

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 17.01.2009 13:29
     

    Jitko, promiň, ale já už se obávám, že JSI mimo mísu sad smiley. Mi připadá, že ti tady každý věnuje tolik pozornosti, aby ti pomohl se zorientovat a pořád marné sad smiley. Dala jsi naprosto stejný dotaz o mizení příspěvků do předešlého tématu (o omezení příspěvků) - teď dáš stejný dotaz zase sem!!!! Ač to s příznakem "nový" vůbec nesouvisí!! To přece NENÍ NUTNÉ! Kdo má co říci k tématu, tak si to přečte a odpoví ti na dotazy. Ale hledej odpověď tam, kde jsi zadala dotaz!! Nemusíš to opakovaně dávat do všech témat, která jsou tvému problému poněkud vzdálena! Nezlob se, připadáš si pořád, že ti někdo křivdí, ale snaž se taky vyhovět trochu ty nám a čti pozorně, co ti kdo píše!!!!!

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Nový příznak "nový"

    Datum: 17.01.2009 16:00
     


    1954 napsal(a):

    noëvím jesli nejsem mimo mísu ale psala jsem to už Ladě a možná že to souvisí i s tímhle to co píšete se stává i v galerii a mě navíc zas záhadným způsobem tak jako před týdnem mizí příspěvky od včera večera mi jich zmizelo 50 nevím jak se mám bránit proti tskovému mizení diky za pochopení jitka


    Jitko, myslíš že se zde za počet příspěvků udílejí ceny?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.