sobota 20. dubna, 01:22 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: elza
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Nový diskutér

Datum: 18.01.2008 09:19
 
Dobrý den, jsem tady na fóru nová (bohužel, jenom na fóru, jinak jsem dost stará winking smiley ). Vzhledem k tomu, že mám rozmanité zájmy, budu vděčnou čtenářkou mnoha příspěvků. Vzhledem, k tomu, že mám šest koček, rozhodla jsem se představit právě v této sekci, protože se obávám, že tady budu dost často. Trpím vadou, své kočky samozřejmě miluji a dokázala bych o nich psát donekonečna. (možná někdy bude nutné mne i umlčet tongue sticking out smiley ). Zatím, než se objeví něco k napsání, budu pilně a pečlivě pročítat to, co tady už napsáno bylo. Moc se těším, Elza
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nový diskutér

    Datum: 18.01.2008 18:31
     
    Missi,myšlen manželgrinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový diskutér

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Nový diskutér

    Datum: 18.01.2008 18:36
     

    Elzo...a vlastne vsetci novacci flower smiley Ahojte!!

    Evco, to teda bolo ..thumbs down , hihi...ja mam doma tiez velke zivera, lenze obcas mu neviem prist na menowinking smiley ...aleeeee, vlastne aj o sebe si tiez obcas myslim vselico( nie zrovna moc lichotiveeee...smoking smiley ... ani kocka to uz nie je!!

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nový diskutér

    Datum: 18.01.2008 18:38
     

    Ahoj Elzo, tak i já tě vítám mezi námi flower smiley . Tak kočka u nás žádná není, zato pět psích holek - ale jsou menší než kočka. grinning smiley

    Jak vidíš, většina z nás má nějaké to zvířátko - spíš víc, tak to mezi nás zcela jistě zapadneš. Ať se ti tu s náma líbí!

    A hned můžeš ukázat fotečky svých miláčků, myslím kočičíchwinking smiley .

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nový diskutér

    Datum: 18.01.2008 18:46
     
    Evco, tak mne to napadlo, ale ...grinning smiley thumbs down . Nejprve jsem napsala, zda je vůl dvou či čtyř nohej, ale neměla jsem odvahu to odeslatgrinning smiley . No, jedno zvíře větších rozměrů mám doma téžgrinning smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Nový diskutér

    Datum: 18.01.2008 19:09
    Hodnocení fotografie "Nový diskutér": 5
     
    Evča: thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Nový diskutér

    Datum: 19.01.2008 01:19
     
    Elzo zdravím tě. U nás je to o dvou kočičkáchh a jedné psí dámě v letech - a od jara do zimy zahrádka, zahrádka ..... tak vítej mezi v partě různě postižených winking smiley flower smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Nový diskutér

    Datum: 19.01.2008 06:47
     
    Elzo, vítejsmiling smiley
     
  • Status: expert

    Re: Nový diskutér

    Datum: 19.01.2008 11:50
     
    Elzo i já opožděně vítám, zvířátko zatím žádné nemám, mám chalupu na horách a vééélikou zahradu. Všechny přítomné otravuju se svými dvěma malými vnoučky. Jsem na chalupě sousedka Dáši aby Tě to nepletlowinking smiley, a pořádaly jsme najaře sraz a letos v květnu bude další takže si udělej poznámku v diáři na 9.+10.5. flower smiley
     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.