pátek 29. března, 14:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Klikni pro filtrování
Výrobce:

Novinka: neveřejné příspěvky

Datum: 12.08.2008 13:53
 

Ahoj,

jak jsem annoncoval předem, udělal jsem na weeku menší rozšíření o "neveřejné příspěvky" a nebo "příspěvky pod heslem" (diskutováno zde: [www.week.cz])

 

Nakonec je z toho takový kočkopes, takže raději popíši celou funkčnost.

- registrovaní uživatelé si mohou u nově založeného příspěvku zadat, kdo všechno jej může číst. Zadání je formou seznamu nicků, pod odkazem "příspěvek pod heslem".

- takový příspěvek se nikde nezobrazí a pozvaným uživatelům přijde emailem pozvánka (odkaz).

- další uživatele je možné přidat/odebrat zeditováním původního příspěvku (z toho vyplývá, že to může udělat pouze původní autor)

- v "Můj profil" / Neveřejné příspěvky (poslední odkaz v menu) pak má každý seznam příspěvků do kterých je pozvaný (a nebo které takto založil).

 

Ostatní funkce zůstávají.

 

Moje poznámky:

- je to zatím v testovacím provozu. Hlašte případné chyby/připomínky..

- proč jsem to nakonec udělal jako seznam nicků a ne přes heslo? Řikal jsem si totiž, že to heslo by stejně putovalo ostatním přes SZ, tj. výčtem nicků. Tak proč ty nickname nezadat přímo k příspěvku (navíc je tam zaručeno, že se tam dostane pouze pozvaný uživatel a ne někdo kdo se to heslo doslechl)

- z toho co jsem testoval mi zatím vychází, že tam není dořešené upozorňování na nové příspěvky (protože nejsou vidět na hlavní stránce, ale jen v profilu, tak to není intuitivní). Co s tím? Posílat upozornění emailem (může toho být víc), nebo vypisovat někde na HP? (asi podobně jako SZ).

- nemám moc ustálenou terminologii. Co se vám líbí nejvíc?

- na závěr jen připomenu smysl této akce: takové příspěvky nemají být nějakým VIP klubem. Jde spíše o náhradu hromadného zasílání Soukromých zpráv či emailů (ano, jde to i v galerii - tj. lze zasílat i fotky). Tj. o formalizaci něčeho, co již dnes funguje, akorát méně efektivně.

 

A úplně na závěr: jako admin mám přístup do všech příspěvků. I když je aktivně nečtu. (to je spíš varování, kdyby to chtěl někdo zneužívat pro sdílení nějakých nelegálních věcí smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 9
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 09.03.2009 19:39
     

    A nešlo by třeba nějaké sloučit?Nevím,co přivedlo Honzu na myšlenku mazání,ale pokud je to množství neveřejnejch,tak by možná to sloučení bylo lepšíconfused smiley confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 09.03.2009 19:44
     

    Evi..to by asi nebylo reálné..páč v každé mohou být zahrnuty jiné nicky..No docela si dovedu představit, kolik ji je musí bejt založenejch..a kolik z toho je aktivních.. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 09.03.2009 19:53
     

    A jo nickyeye rolling smiley na ty jsem já blbka zapomnělastydlin smiley

     
  • Status:

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 22.01.2010 21:15
     

    Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda se dá u neveřejných diskuzí zadat dodatečně ještě jednoho zakladatele, který by mohl připisovat diskutující.

    Děkuji.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 23.01.2010 11:19
     

    Tak to bohužel nejde sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 23.01.2010 12:41
     

    No ale admin už to myslím navrhoval, že by to mohl takto přispůsobit..Jdu kouknout, kde jsem to četla..

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 24.01.2010 16:18
     

    Ahoj,

     

    jestli jsem to sliboval, tak to jsem měl asi nějakou slabší chvilku smiling smiley

    Ne, vážně, asi by šlo, aby kdokoliv mohl přidat další lidi. Ale tam jsem se bál, aby se z toho nestal trochu nekontrolovatelný chaos (nově přidaný se nemusí líbit všem, navíc by nebylo moc jasné, kdo koho přidal). Takže to bych moc nedoporučoval.

     

    Pak by asi ještě šlo, aby vlastník tému jej mohl předat někomu jinému (kdo tam chodí víc atp.)

     

    V krajním případě tedy i to delegovaní na ostatní. Ale nebylo by to hned, asi bych k tomu potřeboval znát důvod.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 24.01.2010 16:38
     

    Ahojky..no někde o tom byla řeč.,ale pak se to přešlo..., nepřišlo to zase nějak důležité, jenom nevím kde a už to bude dýl...

    Byla to možnost, že by si zakládající NV sám mohl zvolit třeba jednoho, či dva..kdo by měl stejné možnosti jako on..pokud by to bylo potřeba..

     
  • Status:

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 25.01.2010 13:50
     
    Děkuji za odpovědi. smiling smiley Budu to sledovat, kdyby došlo k nějakým změnám. winking smiley
     
  • Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 25.01.2010 16:01
     

    Kofilo, tak vybal o co Ti jde třeba by se to vyřešilo mnohem rychleji, nebo bychom Ti pomohly. To jde o diskusi jejíž zakladatel už sem nechodí??? Nebo o jakou?

     
  • Status:

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 25.01.2010 21:57
     

    Ale ne. Založila jsem tu neveřejnou diskuzi, jenže jsem si neuvědomila, že bývám 2x do roka měsíc pryč a bez netu. No a kdyby bylo potřeba udělat nějaké změny, tak aby byl nějakej náhradník.

    Ale snad to nebude tak dramatické a nějak to uděláme, kdyby to bylo nutné.smiling smiley

    Díky za ochotu. winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 25.01.2010 22:06
     

    Kofilo vydrž, admin na to určitě koukne..

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 14.03.2010 14:19
     

    Potřebuju poradit, v neveřejkách mi stále skáče u profilu, že mám třeba 45 nových zpráv confused smiley . Přitom byly všechny přečtenyconfused smiley . Co s tím? Jak to odmazat?

    U normálních je : Označit všechny zprávy jako přečtené , ale u neveřejek to není!!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 14.03.2010 14:21
     

    Já když použila ozančení přečteno vše, tak mi to pak dělalo psí kusy, u dalších nových mě to házelo na začátek každé diskuze.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 14.03.2010 14:30
     

    To mi dělá Majko také angry smiley. Navíc mi stejně během pár hodin opět v neveřejkách ukazuje to "nová" třeba u 45 témat eye rolling smiley confused smiley . To je pak na hou.othumbs up .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.