čtvrtek 28. března, 12:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Klikni pro filtrování
Výrobce:

Novinka: neveřejné příspěvky

Datum: 12.08.2008 13:53
 

Ahoj,

jak jsem annoncoval předem, udělal jsem na weeku menší rozšíření o "neveřejné příspěvky" a nebo "příspěvky pod heslem" (diskutováno zde: [www.week.cz])

 

Nakonec je z toho takový kočkopes, takže raději popíši celou funkčnost.

- registrovaní uživatelé si mohou u nově založeného příspěvku zadat, kdo všechno jej může číst. Zadání je formou seznamu nicků, pod odkazem "příspěvek pod heslem".

- takový příspěvek se nikde nezobrazí a pozvaným uživatelům přijde emailem pozvánka (odkaz).

- další uživatele je možné přidat/odebrat zeditováním původního příspěvku (z toho vyplývá, že to může udělat pouze původní autor)

- v "Můj profil" / Neveřejné příspěvky (poslední odkaz v menu) pak má každý seznam příspěvků do kterých je pozvaný (a nebo které takto založil).

 

Ostatní funkce zůstávají.

 

Moje poznámky:

- je to zatím v testovacím provozu. Hlašte případné chyby/připomínky..

- proč jsem to nakonec udělal jako seznam nicků a ne přes heslo? Řikal jsem si totiž, že to heslo by stejně putovalo ostatním přes SZ, tj. výčtem nicků. Tak proč ty nickname nezadat přímo k příspěvku (navíc je tam zaručeno, že se tam dostane pouze pozvaný uživatel a ne někdo kdo se to heslo doslechl)

- z toho co jsem testoval mi zatím vychází, že tam není dořešené upozorňování na nové příspěvky (protože nejsou vidět na hlavní stránce, ale jen v profilu, tak to není intuitivní). Co s tím? Posílat upozornění emailem (může toho být víc), nebo vypisovat někde na HP? (asi podobně jako SZ).

- nemám moc ustálenou terminologii. Co se vám líbí nejvíc?

- na závěr jen připomenu smysl této akce: takové příspěvky nemají být nějakým VIP klubem. Jde spíše o náhradu hromadného zasílání Soukromých zpráv či emailů (ano, jde to i v galerii - tj. lze zasílat i fotky). Tj. o formalizaci něčeho, co již dnes funguje, akorát méně efektivně.

 

A úplně na závěr: jako admin mám přístup do všech příspěvků. I když je aktivně nečtu. (to je spíš varování, kdyby to chtěl někdo zneužívat pro sdílení nějakých nelegálních věcí smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456789
    Aktuální stránka: 9 z 9
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 29.06.2010 21:56
     

    hezký večer, naskočilo mi 6 NZ i když jsem žádné neměla a po chvilce 4 zmizely. Teď mi to ukazuje jen 2, ale nikde nejsou vidět a smazat taky nejdou.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 02.07.2010 12:57
     

    Zdravím,

    funguje to dobře. Ve veřejných zprávách kam máte přístup jsou dvě, ve kterých jsou nové příspěvky (z těch 6ti jsou to ty dva poslední). Vedle jejich názvu je pak příznak "nový"...

    (jinak počítání těch zpráv funguje trochu jinak. Není to celkový počet zpráv, ale kolik z neveřejných zpráv má nový příspěvek)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 02.07.2010 15:20
     

    hm...asi jsem natvrdlá, ale od 9.6. žádný nový příspěvek nemám a naběhlo mi tento týden, že mám dvě nové a nejdou nikde přečíst ani smazat. Takže mi furt v profilu svítí červeně 2 NZ

    A hele, jak jsem odklepla tuhle zprávu, 2 NZ jsou pryč....tak teď už jsem totálně mimoňgrinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (02.07.2010 15:21)
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 25.12.2010 17:50
     

    iris, to chce klid, já jsem mimoň ve všech diskuzích týkajících se čehokoli spojeného s fungováním a vylepšením fcí PC. eye rolling smiley sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 30.04.2013 20:44
     

    Možná by se tahle diskuse mohla někomu hodit grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 30.04.2013 21:01
     

    před chvílí jsem napsala do počasí a ono je to furt vespod , nejsem napsaná jako poslední příspěvek sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 30.04.2013 21:22
     

    no to počasí stále nechce poposkočit výše

     
  • Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 30.04.2013 21:24
     

    JJ už jsem to taky zkusila, to je záhada, asi čarodějnice :-)

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 30.04.2013 21:34
     

    Hihi, koukala jsem na to taky. Asi už je diskuze přeplněná, ne?

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 01.05.2013 09:36
     

    o jakou jde diskuzi?

    asi uz bude "plna". Pak ji to chce uzavrit a udelat novou.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Novinka: neveřejné příspěvky

    Datum: 01.05.2013 09:45
     

    šlo o počasí, teď už funguje nové,,,3,,,

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.