čtvrtek 28. března, 11:49 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: jolanap
Status: nováček

nové značkové oblečení

Datum: 29.09.2008 22:16
 

Maminky, chtěla jsem se zeptat, zda byste měly zájem o značkové dětské a kojenecké oblečení z on-line německých obchodů? Jednalo by se o značky: NEXT, TOPOLINO, ESPRIT, JACK-WOLFSKIN a jiné. Toto zboží bych Vám dokázala zprostředkovat a zaslat kurýrem až domů a to za výhodnějších podmínek než např. v Nextu v ČR. Prosím Vás o zpětnou vazbu. Děkuji za odpovědi: jolanap@centrum.cz

 

Komentáře a názory

 
  • Status: nováček

    Re: nové značkové oblečení

    Datum: 29.03.2010 12:36
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: nové značkové oblečení

     
     
  • Autor: Lindas80
    Status: nováček

    Re: nové značkové oblečení

    Datum: 23.06.2010 23:25
     

    Ahoj, my nakupujeme oblečeníčko na [www.pinkmonkey.cz] a jsme maximálně spokojeni. Mají tam docela fajn ceny a hlavně super kvalitu. Takže se asi nepřidáme nono smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Karkulin

    Re: nové značkové oblečení

    Datum: 27.06.2010 13:13
     

    No já nakupuju z druhé ruky. Pro miminka to stejně nemá význam nové, protože to nestihnout odrbat a i když je to použité, tak to vypadá jako nové. Mám ráda Next na svém chlapečkovi, takže vyhledávám krámky, kde ho mají. Na internetu to je jednoznačně : [www.mimino.cz] Hlavně pro kloučky tam mají hooooodně moc krásných věciček a za zlomek ceny nového. Je fakt, že pražský Next je co se týče cen dost tragickej. Takhle drahý to není snad ani v Anglii... sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lucencie

    Re: nové značkové oblečení

    Datum: 05.08.2010 16:45
     

    Dobrý den, chvíli po narození naší Lucinky jsem měla problém. Rostla mi jako z vody a lítat po krámech se mi opravdu nechtělo. Sedla jsem si na net a procházela stránky s oblečením pro miminka. Narazila jsem tam na dobré stránky [www.nase-miminko.cz]. Oblečení pro Lucinku jsem měla do dvou dnů. Mají příjemné jednání a oblečení jsem měla skoro hned doma. Vřele doporučuju

     
  • Autor: Rejka
    Status: nováček

    Re: nové značkové oblečení

    Datum: 03.09.2010 16:04
     

    Zprostředkování asi ne, já na internetu nakupuju běžně, takže prostředníka na nakupování nepotřebuju :-) Na německých e-shopech sice ne, ale na českých dost často, hlavně pak na Aukru. Pro malou jsem většinu věcí vybrala na [deti.aukro.cz], protože na běhání po obchodech není čas a ani mě to moc nebaví :-)

     
  • Autor: amani
    Status: nováček

    Re: nové značkové oblečení

    Datum: 25.07.2011 15:29
     

    Zní to zajímavě... pouvažuju. Právě jsem si naobjednala kupu věcí z [www.duckling.cz]. Jsem dost spokojená, ale pokud bychom něco potřebovali na zimu, tak do toho půjdu - pokud to platí, koukám, že příspěvek je dost starý...

     
  • Autor: martakubi
    Status: nováček

    Re: nové značkové oblečení

    Datum: 21.12.2016 10:35
     

    Ahoj, já se právě dívám po různých obchodech a včera v rámci předvánočních nákupu jsem byla v pražské fashion aréně a stavila se v Gear shopu - [geareshop.com], najdeš tam i dětskou sekci, nestojí to draho, a i ta kvalita je moc fajn, navíc je z čeho si vybrat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.