sobota 20. dubna, 07:09 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: simsima
Status: nováček

Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

Datum: 20.08.2008 14:26
 

Jsem nováček a totální antitalent na kytky...a přesto se snažím založit zahrádku. Vždycky, když se mi nějaká kytka, nebo keř líbí, tak zadávám do vyhledavače a pokaždé mě to naviguje sem smiling smiley, myslím, že za dobu, co jen čtu, to naprosto chápu- jste všechny moc šikovné.

Ale já stejně nechápu confused smiley. Prostě se mi to v té palici všechno motá a už nevím vůbec nic. A proto jsem se konečně odvážila i napsat. Během tří týdnů budeme mít zarovnaný pozemek a na něm konečně i pěknou ornici a oplocení. Vzhledem k tomu, že máme rohový pozemek, taky bych plot chtěla nechat nějak "kultivovaně" prorůst keři, které by jednou /kéž by co nejdříve/ vytvořily clonu, aby na nás nebylo vidět. Jenže-někde se mi něco líbí, tak buď je to jedovaté, nebo má trny- a já mám malé děti a plánujeme kočku sad smiley.

Tak bych chtěla poprosit o radu- co k plotu? A jde vůbec sázet keře ještě koncem září, začátkem října? Vím, ptám se jako totální "pako"....ale když já jsem kytkami fakt nepolíbená a na bytě, kde zatím bydlíme mi taky skoro nic nejde....vlastně jo, na balkoně mám krásný netřesky grinning smiley

Moc děkuji za rady....pokud budu moct budu se ptát dál...zase někdy příště.

Jooo a zahrádka je orientovaná na jihozápad a je fakt pidi- má rozměry 12,5 x 18,5m-kdy ta delší strana je podél domu.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 20
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:11
     



    Anavi napsal(a):

    [myazahrada.cz]

     

    jeden docela povedený návrh, líbí se mi tam ty "zóny", nemám ráda, když je vidět přes celou zahradu. Víc se mi líbí, když je v tom nějaká skrytá výzva, že člověk neví, co má čekat za rohem... thumbs down

    Zrovna tak dlouhou a úzkou zahradu máme .... musím se podívat ... ale řekla bych, že jsem s naším rozložením zahrady maximálně spokojená ... thumbs down drinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

     
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:18
     

    podobně měla udělanou zahradu AliceC z Livu thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:20
     



    Anavi napsal(a):

    Nemám úzkou dlouhou nudli, ale úzkou krátkou nudli, ....

    Všimla sis, že já jsem nepsala úzkou dlouhou nudli, ale jen úzkou nudli? grinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:21
     

    winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:26
     



    drahus napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Nemám úzkou dlouhou nudli, ale úzkou krátkou nudli, ....

    Všimla sis, že já jsem nepsala úzkou dlouhou nudli, ale jen úzkou nudli? grinning smiley smoking smiley

    No pojem dlouhý a krátký je relativní ... confused smiley spinning smiley sticking its tongue out

    Třeba já si myslím, že ji máme dlouhou a vy ji počítáte za krátkou spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:31
     


    dago, máš pravdu, spousta chlapů by o tom mohla vyprávět winking smiley grinning smiley grinning smiley

    daga napsal(a):



    No pojem dlouhý a krátký je relativní ... confused smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:35
     



    Anavi napsal(a):

    Aha... no ale budul, upřímně - vidělas to u mě. Když si oblíknu na tomhle prostranství plavky. potřebuju zákoutí,aby lidi na ulici nepadali do mdlob winking smiley stydlin smiley grinning smiley grinning smiley Lepší, když mě sem tam milosrdně skreje nějaká hýbající se větev. winking smiley grinning smiley


    1. nevím, kdo by z tebe padal do mdlob, mohly by ti maximálně viset na plotě závistivé baby

    2. jsi tam zastrčená mimo ruch velkoměsta, takže jestli by někdo už měl padat do mdlob, tak možná sousedovic kočky

     

    Jinak když seš u těch plavek, tak mě soused včera několikrát nenápadně kontroloval, jestli ho sleduju, jak skáče do červstvě vyčištěného bazénu šipky, musela jsem se smát, na křečové žíly a chlupatý záda fakt zvědavá nejsem grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (20.05.2013 14:39)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:39
     

    Nefunguje ani bod 1 ani bod 2 smiling smiley.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:40
     

    Jste drbny grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:41
     

    Já možná, budul je tišší typ winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:42
     



    HanaK napsal(a):

    podobně měla udělanou zahradu AliceC z Livu thumbs down


    Ta to tam měla krásné love smiley thumbs down

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 20.05.2013 14:43
     



    Anavi napsal(a):


    dago, máš pravdu, spousta chlapů by o tom mohla vyprávět winking smiley grinning smiley grinning smiley

    daga napsal(a):

    No pojem dlouhý a krátký je relativní ... confused smiley spinning smiley sticking its tongue out

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Tak zrovna na tohle jsme nemyslela, já fakt na tu zahradu spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 29.05.2013 15:45
     

    Všimla jsem si, že Hela vložila do adresáře výborný odkaz. Ale třeba já tam moc nekoukám, takže to dám ještě sem.

    Díky, hespo flower smiley

    [apps.rhs.org.uk]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (29.05.2013 15:45)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nováček-antitalent- jak na založení zahrádky?

    Datum: 05.07.2013 16:14
     

    na tohle jsem náhodou narazila, třeba by se to mohlo někomu hodit:

    [myazahrada.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.