pátek 29. března, 00:21 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: jani79
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Nová pračka a sušička

Datum: 22.05.2006 09:25
 

Ahoj,

plánujeme koupi nové pračky, ale nemůžeme se rozhodnout, zda vzít s vrchním plněním a nebo s předním. Někdo mi říkal, že ty s vrchním se rychleji zničí??

 

díky,

janička


Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (24.01.2008 05:26)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 07:41
     

    Děvčata (a chlapci) prosím, poraďte. Po usušení prádla v sušičce prý zbyde destilovaná voda confused smiley já používám do žehličky právě destilku, protože máme hodně železitou vodu. Tak mě napadlo, že bych si v práci mohla tu vodu brát a používat, než to vylévat. Nebo to není úplně čistá destilka?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nová pračka a sušička

     
     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 07:52
     

    Cancourku,neřešila jsem. Sušičku nemám. To by dědek ekologicky nerozdýchal. Ale tady je k tomu diskuse.[www.emimino.cz]

    Občas ty mladší holky semelou leccos. A někdy tam nejsou úplný blbosti. Nakonec víc hlav, víc ví. Jedna tam píše, že se do žehličky dávat nemá. [www.emimino.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (08.05.2018 08:13)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 08:04
     

    Regi, dík. Přečetla jsem si pár názorů z diskuse a rozhodla se, že do toho nejdu. Ona destilka zas takový majlant nestojí a 5l kanystr mi vydrží poměrně dlouho.

    Někdo tam píše, že ta voda v sušičce obsahuje zbytky aviváže apod. Je fakt, že jsem si jednou do žehličky koupila jakousi vůni, která se lila k destilce a z té žehličky mi to vytékalo a šíleně prskalo thumbs up

    Budu jí teda i nadále vylévat do umyvadla a ne ji přemísťovat domů winking smiley grinning smiley díky ti, dobrá ženo flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 08:29
     

    Lenko, myslím, že to má logiku. Destilace je dost složitý chemický proces. K čemu by ji sušička vykonávala, nevím. Pravděpodobně by mohla změkčovat. Aby prádlo nebylo tvrdé. I když jsem nad tím nijak nebádala.

    Vůni do žehličky jsem jednou koupila taky thumbs up Neprskalo ale moc mi to po nevonělo po tom jakoby přepálení. Ošetřila jsem tak několik kousku prádla mladý. Prskala, že to smrdí jak tchoř. eye rolling smiley Měla jsem nějakou z DM drogerie, tuším. Taková silueta v šatech na tom byla.Třeba jsou jiné a lepší ale už jsem to nezkoušela. nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (08.05.2018 08:30)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 08:30
     

    já dávám do žehličky kohoutkovou a sem tam ji prpláchnu octem...

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 08:41
     

    Kordul až ti začne prskat kámen zrovna na světlé prádlobudeš se za to proklínat.

    Ve vodě ze sušičky je občas i trošičku prach, asi bude měkká, to jo je to vlastně odpařená voda, ale ten jemňoulilinký prach a vlákénka se do ní nějak dostanou.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 09:01
     

    Já taky dávám do žehličky kohoutovku. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 09:09
     

    Asi bude záležet i na kvalitě žehličky, taky asi byla u nás tvrdá voda, já si zničila tričko, už tay fleky nešly vyprat, .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 09:54
     

    Mně se to taky párkrát povedlo, ale vyprat to šlo. Já mám tedy tu žehličku se zásobníkem na litr vody. Když ji někam stěhuji, tak se to asi promíchá, ale zase se to usadí.

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 08.05.2018 10:49
     

    Já aviváž vůbec nepoužívám. Prádlu škodí a sušička prádlo natolik změkčí, že je to zbytečné. Občas použiji do sušičky voňavé ubrousky, hlavně na ručníky a ložní prádlo. Oblečení mám ráda bez vůní, nemísí se s parfémem winking smiley

    Syn vodu ze sušky používal na doplňování akvárka, kde choval jakési malé potvůrky, citlivé na špatnou vodu -chovají se v destilce-a v pohodě. Takže žehličce neublíží smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ivik11 (08.05.2018 10:52)
     
  • Status: nováček

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 17.09.2018 20:43
     

    Ahojky, tak se mi polámala moje stará sušička AEG a hledám za ni náhradu. Značka se dost osvědšila tak bych u ní ráda zůstala. Máte někdo zkušenosti s touhle AbsoluteCare T8DBE68SC (https://www.arecenze.cz/recenze-susicek/aeg-absolutecare-t8dbe68sc/)? Moc se mi nechce experimentvat s jinými značkami, ale kdybyste měli dobré zkušenosti, možná bych se nechala přemluvit. Moc vám předem děkuju za radu confused smiley please smiley smiling smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 17.09.2018 20:55
     

    Připlať si a kup si sušičku Miele, stačí na nejobyčenější. V sušičkách není lepší. Už záruka 5 let napoví. smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 17.09.2018 23:33
     

    když se značka osvědčila, proč se ptáš na jinou

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 04.01.2019 10:13
     

    Můžu požádat někoho, kdo má sušičku s tepelným čerpadlem, zda musí být připojená na odpad nebo má svou odkapávací nádobku?

    Já si myslím, že odpad nepotřebuje, ale můj nevěřící Tomáš doma chce potvrzení, že nepotřebuje. Dám mu to přečíst

     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.