čtvrtek 25. dubna, 17:40 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: jani79
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Nová pračka a sušička

Datum: 22.05.2006 09:25
 

Ahoj,

plánujeme koupi nové pračky, ale nemůžeme se rozhodnout, zda vzít s vrchním plněním a nebo s předním. Někdo mi říkal, že ty s vrchním se rychleji zničí??

 

díky,

janička


Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (24.01.2008 05:26)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.10.2020 18:05
     

    Tak mně po 12 letech odchází ložiska u LG. Oprava by vyšla na 3,5 tisíce, to už si v tom věku fakt nezaslouží. Takže mám objednáno. Vybírala jsem mezi AEG, Samsungem a LG. LG nakonec vyhrálo, snad nebudu litovat. Jen mi přijde hrozné vyhodit prakticky funkční pračku. stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nová pračka a sušička

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 25.10.2020 21:28
     

    Majko, zkus ji nafotit a nabídnout na "bazoš"i za nějakou rozumnou cenu, třeba se někdo chytí winking smiley .

    Ale jinak takhle mi bylo líto vyhodit první Elektroluxku - máme dostatek úložných prostor, tak čekala přes tři roky na to, že třeba, náhodou .... nakonec opravář co přijel pro novější zhodnotil, že je jí opravdu škoda, že je dobrá - za 3 tis. vyměnil ložisko, vyčistil pořádně - po roce začala stávkovat (psala jsem výše) prý porouchané čerpadlo ... než se dohrabal spravit, stála skoro rok (zatím fungovala novější), minulý týden proběhly škatulata hejbejte se - čerpadlo funguje, ale jen při nastavení programu ždímání bo pračka při jakémkoliv pracím programu vodu napustí a tím končí, po 15 min vypne - elektronika je v háji. Zatím jsou doma obě "mršiny" - možná si pan opravář přijede vymontovat nové čerpadlo a z té druhé třeba také něco, co se mu bude hodit. Taky je mi líto je odvézt jen tak do sběrného dvora.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.