pátek 19. dubna, 23:36 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: jani79
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Nová pračka a sušička

Datum: 22.05.2006 09:25
 

Ahoj,

plánujeme koupi nové pračky, ale nemůžeme se rozhodnout, zda vzít s vrchním plněním a nebo s předním. Někdo mi říkal, že ty s vrchním se rychleji zničí??

 

díky,

janička


Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (24.01.2008 05:26)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 22.01.2019 15:51
     

    Hele a čím to je, když suším v koupelně na šňůře a taky se mi prádlo zmenšuje? spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nová pračka a sušička

     
     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 22.01.2019 17:50
     

    Drahuško, já to typuji na špatný materiál grinning smiley love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 22.01.2019 18:10
     

    Iviku, nekupuji kvalitu, viď?

    Ty jsi na to kápla!

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 23.01.2019 08:29
     

    Drahus, grinning smiley. Taky v posledních letech zjišťuju, že materiály jsou méně a méně kvalitní.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.01.2019 05:46
     



    drahus napsal(a):

    Hele a čím to je, když suším v koupelně na šňůře a taky se mi prádlo zmenšuje? spinning smiley sticking its tongue out

    Drahuško, mně s oblečením sušička nic nedělá, ale leccos se zdrcne jen tak uložené ve skříni. Jsou holt věci mezi nebem a zemí...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.01.2019 07:16
     

    sušičku nemáme, sušíme v létě venku av zimě v sušárně. oblečení zůstává stejné , ale my se zvětšujem . winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.01.2019 08:07
     

    Kaaj, to máte na Severní Moravě z toho výživného vzduchu

    Nám se jen sráží oblečení grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.01.2019 08:11
     

    tak u nás už to zase není tak výživné - jsme o něco výše, takže třeba včera bylo jasno a slunce- thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.01.2019 11:20
     



    kaaj napsal(a):

    tak u nás už to zase není tak výživné - jsme o něco výše, takže třeba včera bylo jasno a slunce- thumbs down

    .........u někoho za to může prostě chlap grinning smiley - nemá vařit a péct, že Kájo grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.01.2019 11:39
     

    jo , ale to neznamená , že mám scvrklé oblečení spinning smiley sticking its tongue out , dnes byly fazole nahusto . vláknina s uzeným . winking smiley jenom at´ vaří . na zahradě nedělá , takže by se nudil . winking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 31.01.2019 16:24
     

    Osobně mám za to, že za srážení oblečení může světýlko v ledničce. Vždy posvítí na něco, co se musí neodkladně zkonzumovat, ale pak ty následky. Vedle ve spížce světlo není a nikdo tam nechodí a nic nevyžírá. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley přitom dveře jsou úplně stejné a potraviny jsou tam také confused smiley confused smiley confused smiley

    Jinak u tý sušičky - nemůže to být třeba vysokou teplotou sušení?

    Moje teta sice sušičku neměla, ale zásadně všechno vyvářela, takže měla velkou spotřebu nejrůznějších textilií. Cejchy, trička, ubrusy, ponožky... Dodneška mám pěkný filcový podprdelník, který jsem si ustřihla ze svetru, který jsem tetě upletla k vánocům - moc jí slušel, 100% vlna, měkkoučký, hřejivý, nekousací ...a pak ho vyvařila v pračce. Logicky mi ho vrátila, že je jí malý.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 31.01.2019 16:54
     

    Samanko, asi jsi na to kápla. Tak ne sušička, ale lednička a u nás i špajzka (má světlo)

    Do háje a co s tím? Vyšroubovat žárovku? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 31.01.2019 21:35
     

    Dámy, vy asi nevíte, že ve vašich skříních žijí trpajzlíci, kteří vám oblečení přešívají winking smiley . U nás dědovi na menší a moje zase nějakým záhadným způsobem rozahují.

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 31.01.2019 21:47
     

    Takže já jsem tady jedna z mála, která má kvalitní sušičku? winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 01.02.2019 08:09
     

    ....a za to ti Iviku naflákáme na zadek! Mooooc vybočuješ z řady winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley love smiley

    Jak si dovoluješ mít nesrážecí sušičku? Žádný trpajzlíky ve skříních a ani začarovaný žárovky v lednici?

    Asi budete muse s Elou přijet k nám, aspoň na měsíc a to by bylo, abych vám ty zavšivený trpajzlíky nenasadila do kožichu! smoking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.