neděle 17. listopadu, 00:24 Svátek má Mahuléna
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..

Autor: jani79
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Nová pračka a sušička

Datum: 22.05.2006 09:25

Ahoj,

plánujeme koupi nové pračky, ale nemůžeme se rozhodnout, zda vzít s vrchním plněním a nebo s předním. Někdo mi říkal, že ty s vrchním se rychleji zničí??

díky,

janička

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (24.01.2008 05:26)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lukáš

Re: Nová pračka

Datum: 26.05.2006 10:08

ahoj,

na to se těžko odpovídá. Většinou záleží na prostoru který máš. Pračky s předním plněním jsou spíše široké, a s vrchním, spíše hluboké (tj. také záleži na umístění přívodu vody).

Do těch vrchně plněných se také lépe vkládá prádlo, ale hůře vyndavá winking smiley

není to prostě jednoduché...

• Autor: Reklama

zdenda

Datum: 26.05.2006 16:02

Před rokem jsem vyhodil pračku Filco s vrchním plněním a už to nechci ani vidět. Zaseklo se to nahoře za chodu a byl konec. Jedině s postranním plněním.

• Autor: drahus
    Status: expert

Datum: 08.06.2006 19:30

Nejsem sice odborník, ale myslím si, že vrchem plněná pračka by neměla dřív "odejít", protože buben je uložen ve dvou držácích a u pračky s předním plněním pouze v jednom. Mám pračku s vrchním plněním, ale dříve jsem měla s předním plněním a přiznám se, že ta s oknem mi byla sympatičtější, i když do té svrchním plněním můžu přidat prádlo i během praní...smiling smiley

• Autor: boboci
    Status:

Datum: 09.06.2006 12:44

Nevím která se dřív pokazí,ale máme zkušenosti že pračky s předním plněním vám rády vytopí byt,ikdyž stát se to může i s vrchním plněním.

anka

Datum: 09.06.2006 19:16

ja mam prcku s vrchnym plnenim uz 18 rokov a este na nej stale periem a netreba ju este menit. Ahoj Anka

• Autor: alca
    Status: začátečník

Datum: 10.08.2006 12:05

osmnáctiletá prcka a pere stále dobře grinning smileygrinning smileygrinning smiley,

tak není co řešit , nekupuj pračku drinking smiley

• Autor: chlupatice

Datum: 10.08.2006 12:36

Já mám teď nově Electroluxku s vrchním plněním. Nikdy mě nenapadlo si kupovat pračku s bočním plněním, kvůli tomu, že bych se musela dávání prádla do ní a při vyndávání plazit po kolenou a navíc jsme vždycky měli s horním plněním (třeba ROMOgrinning smiley). Když jsme se nastěhovali do domu, kde bydlíme, tak tu byla z bočním plněním a ještě tak "dobře" umístěná, že se k ní nedalo pořádně dostat. Te´d tam stojí pračka s horním plněním, já si příjdu až k ní a nemám problém.

Ale záleží na každém, pro někoho je důležitější vzhled. Přece jenom ty z boku plněné jsou hezčí-taková televize.

S tím vytopením nevím. Nové pračky už mívají Aqua Stop.

Jinak mě nikdy nenapadlo, že bych mohla prací cyklus přerušit a ještě tam cpát prádlo-bála bych se že pračku zničím.

Jo taky je fakt, že vrchem plněné pračky jsou o něco dražší, nejspíš proto že se tolik neprodávají.

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 11.08.2006 11:51

Já měla obojí typ, boční se mi zamlouvá víc. Protože musí pračka pořád větrat, tak na tu s horním plněním už nic nepoložíš, je to nevyužitá plocha, navíc musíš dávat pozor, aby ti do ní něco nespadlo a nedostalo se to mimo buben. Pokud máš před pračkou dost místa, brala bych boční, i když jsem dřív taky myslela, že je nepraktická.

Datum: 11.08.2006 14:42

No je fakt, že dneska už se člověk nemusí bát na pračku něco položit. Na tu boční, co jsme měli my se mohlo odkládat jen nerozbitné, protože to při ždímání odcestovalosmiling smiley

Jinak my jsme právě měli ten případ, že kousek před pračkou stál sporák, takže se do pračky prádlo házelo zboku. Což nebylo ještě tak hrozné jako jeho vytahování, nechápu jak si to takhle blbě mohl někdo zařídit eye rolling smiley 

• Autor: Andora

Datum: 11.08.2006 14:45

My jsme měli asi 20 let pračku s horním plnění, teď už asi 10 mám s bočním, ale fakt nedokážu říct, co je lepší. Mě to nepříjde až tak důležitý kudy do ní.

Datum: 11.08.2006 14:48

Ještě mě napadla jedna připomínka k tomu bočnímu plnění. Když jsem do té bokem plněné dávala větší množství prádla, tak mi z ní pořád vypadávalo ven, což mi taky trochu vadilo.

• Autor: Mona

Datum: 11.08.2006 14:49

Mám s bočním plněním a na pračce binec. Dřív jsem měla u ex s vrchním plněním...ale tam to bylo kvůli místu. Raději mám s bočním.

• Autor: Libi

Datum: 20.10.2006 14:43

Doma jsme měli klasické tatramatky, takže jsem byla zvyklá plnit shora, takže  s přítelem jsme si koupili s vrchním plněním, jedním z důvodů bylo i místo. Ale zkušenosti typu zaseknutí už s ní mám také a vyreklamovali jsme to. Opravář nám tvrdil, že se s tím ještě nesetkal a strávil u nás celý den, ostatní zákazníky obvolával, že nepřijede, že takhle závažný problém neočekával. Prádlo vytahoval kleštěmi - dovedete si představit, co z prádla zbylogrinning smiley  Navíc jsem u nás ve vesnici pořádala dětský tábor, tak jsem dobrovolníkům navrhla, že jim vyperu kalhoty, protože odjížděli z tábora rovnou na čundr. Dopadlo to tak, že odjeli bez kalhot a měli mě pak hrozně rádismiling smiley

• Status: expert

Datum: 02.11.2006 17:38
    Hodnocení fotografie "Nová pračka a sušička": 5

Super odpověď!

Podobné příspěvky
Diskuze: co to je, poradte modernzace  

Dobrý den, koupila jsem tuhle kytku s tím, že se jedná o trvalku, která může být v létě venku a na podzim ji mám prý dát domů. S tím, že může být celý

Autor: situma - 30.04.2007 09:48
Rubrika: Dotazy a rady - Komentářů: 251

Ahoj, zustal mi panelakovy byt po babicce. Rada bych jej zrekonstruovala, protoze se vlastne za celou dobu nemenil. Rada bych jej pak pronajimala, al

Autor: meli - 25.06.2012 22:02
Rubrika: Interiérový design - Komentářů: 9

Galerie: Prosil bych bez aviváže   
  Prosil bych bez aviváže
Autor: Evca - 23.01.2009 13:44
Rubrika: Zvířata - Komentářů: 17

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.