pátek 29. března, 12:47 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: jani79
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Nová pračka a sušička

Datum: 22.05.2006 09:25
 

Ahoj,

plánujeme koupi nové pračky, ale nemůžeme se rozhodnout, zda vzít s vrchním plněním a nebo s předním. Někdo mi říkal, že ty s vrchním se rychleji zničí??

 

díky,

janička


Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (24.01.2008 05:26)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 20.10.2020 00:01
     

    Mám Indesit a jsem taky spokojená. Předtím jsem měla dvakrát Whirlpool a moc dlouho nevydržela

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nová pračka a sušička

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 20.10.2020 10:44
     

    Já mám Bosch s předním plněním,už ji mám asi 14 let,bez problémů.Taky využívám jen pár programů.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 20.10.2020 13:40
     

    Já mám Bosch, skoro 20 let, jak Regi a dobrý.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 20.10.2020 22:26
     

    Mé dámy, děkuji flower smiley .

    Stále nemám vybráno .... jak jinak stydlin smiley . Velký počet programů není nutno .... používá se jich stejně pár. Dnes jsem zoppakovala klukům, že to bude asi ta nejlevnější, která v dané 8 kg třídě a dostatečné hloubce bude k objevení.

    Závidím vám vaše dlouhověké Boschky, ale pokud vím u nářadí tahle značka také není v současnosti to, co bývala před lety, proč by tomu mělo být u praček jinak ?

    Před Elektroluxkami jsme měli 20 (možná víc) let Philco a prala opravdu hooooodně, dlouho a i pracovní oblečení ze stavby (stavěli jsme svépomocí)... potom mi i opraváři říkali, že už nebrat, kvalita prý šla thumbs up .

    Dnes, shodou okolnoostí, se bavil syn s obchoďákem přes zahradní techniku - tu větší, profi - ten prý říkal (není doslovná citace) - Není umění vyrobit kvalitní stroj, kumšt je, aby se po.ral těsně po záruce nebo odešlo něco, na co se záruka nevztahuje, ale udělá ze stroje mršinu, kterou se nevyplatí opravovat. Myslíte, že u domácích spořebičů je to jinak ?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 20.10.2020 22:52
     

    Bosch.

    Pračka a po čase mi manželka zakázala jí opravit (měnil jsem 2x ložiska) a koupili jsme novou opět BOSCH. Spokojenost, ale přplácí se za značku, tak asi zbytečně drahá.

    Příště půjdeme do něčeho levnějšího.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 21.10.2020 08:06
     

    Taky mám Bosch s předním plněním na 8 kg. Šlape dobře, jen s jedním nedostatkem - tu šedivou mikinu s kožíškem prostě nevyždíme a nevyždíme. Mrcha grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 21.10.2020 17:30
     

    Leni, přihoď k ní froteručník, kdysi radila Lada. Dělám to tak s Tony bundou.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 21.10.2020 18:05
     

    Elenko, zkoušela jsem. Nepomohly ani tři osušky thumbs up jedině růčo vyždímat, co máš sílu a pak se pračka chytí. Je to speciálně u tohodle kusu, myslím, že kdyby ta mikina byla třeba růžová, dít se to nebude grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 23.10.2020 07:42
     

    Zkus přebarvit grinning smiley

    Pračka je doma [pracky.heureka.cz] - neviděla jsem ji ani na živo, ani na obrázku, syn koupil na doporučení, taky cena byla o 2 tis. nižší než v odkazu .... no nekup to, že. Syna vyděsila černá dvířka, pro mne malichernost. Mne překvapila na 9kg prádla bubnem skoro jako u pračky na 6kg a stejně velkým otvorem pro vkládání prádla. Deku z Jysku s dutými vlákny v prodloužené délce, která váží cca 2 kg tam nenarvu ani náhodou.

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 23.10.2020 07:55
     

    Eli, za ty peníze je to prakticky zadarmo. Ať něco vydrží a slušně pere. Já už co chodím na Week, jsem tak koupila jednou příruční lednici pod linku. Tam jsem byla limitovaná rozměrem a nechtěla jsem mrazáček pod. Našli jsme tenkrát nějakou no name. Za pár šupů. Nechci zakřiknou. šlape dobře. A jak píšeš o těch větších kusech, taky jsem o tom přemýšlela. Počítám, že mě moje pračka taky opustí. Dvacet let je dvacet let. Nedaleko tu mám nově zřízenou samoobslužnou prádelnu. Ta by mohla na ložní kusy, které se neperou často, posloužit dobře. Musím to dojít okouknout, ještě jsem tam nebyla.

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 23.10.2020 11:50
     

    Holky dejte na mě. Pokud máte v dosahu "Prádlomat kiosek" , bývá u Tesca, je to super záležitost. Jen radím péřovou deku dávat jen jednu i když nemá těch 18 kg co inzerují, potřebuje místo v bubnu. Nádherně vyprané, voňavé, načechrané, dokonale suché, zhruba během nákupu a sušení během úklidu nákupu do auta. Super záležitost.

     
  • Status:

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 23.10.2020 13:27
     

    My jsme loni kupovali pračku BOSCH a to již druhou v pořadí. Tu minulou jsme měli 10 let, jedenkrát měla vyměněná ložiska a uhlíky v motoru. Ale, jak se začala přehřívat, asi odešel programátor a to se nevyplatí investovat do opravy. Dnes to tak je, říká se tomu trvale udržitelný rozvoj. Já si myslím, že je to plýtvání, ale opravy jsou tak drahé, že jsme nuceni plýtvat. Ještě máme myčku BOSCH - šlape již 14 let a minulý týden jsme si koupili kuchyňský robot od tohoto výrobce. Je už taky druhý v pořadí. Mám jeden s příkonem 600W a ten nový je silnější 1000W. Na tomto se možné zadělat i kynuté těsto, na tom slabším ne. Myslím si, že na výrobci tolik nezáleží, stejně tito slavnější nakupují součástky v rozvojových zemích a dávají tomu jen jméno značky. Ale, když se trefí špatný kus, ten se rozbije pár týdnů po záruce a tomu se říká smůla. A proti tomu jsme bezmocní. drinking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 23.10.2020 21:12
     

    Jájo, díky za radu, do Tesca nakupovat nejezdíme a já ani netuším, že takový Prádlomat existuje stydlin smiley . Vím, že kdesi v Brně je samoobslužná prádela.

    Alenko, ať vám Boschky pomáhají jak mají a dlouho vydrží thumbs down .

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 23.10.2020 22:51
     

    [pradlomatkiosky.online] Koukala jsem, že v Brně není, to u nás na vsi je V Rychnově.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 24.10.2020 13:13
     

    Jájo, asi se jim to nevyplatí, je tu pravděpodobně dost samoobslužných prádelen, tak dalece jsem nepátrala, vím jen o jedné.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.