pátek 29. března, 06:43 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: jani79
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Nová pračka a sušička

Datum: 22.05.2006 09:25
 

Ahoj,

plánujeme koupi nové pračky, ale nemůžeme se rozhodnout, zda vzít s vrchním plněním a nebo s předním. Někdo mi říkal, že ty s vrchním se rychleji zničí??

 

díky,

janička


Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 automaticky odmazány

Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (24.01.2008 05:26)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 01.02.2019 10:26
     

    Drahuš, já vím, že ti to dlužím grinning smiley Ale my jsme proti trpajzlíkům fakt imunní nono smiley grinning smiley Ale už mám víc času, třeba tě s Elou překvapíme. Ona by nějakého trpajzlíka potřebovala, já tedy nono smiley nono smiley winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nová pračka a sušička

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 01.02.2019 11:54
     

    to jsem teda zvědvá winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 01.02.2019 23:36
     

    Eli, je vidět, že krásně sdílíš s vnučkou dětský, napůl pohádkový svět. thumbs down Trpajzlíci mě nenapadlo, že by mi mohli škodit v šatníku. Možná mi taky potajmu objednávají všelijaké rostliny. Zkusím to dědkovi vysvětlit, že vlastně ne já. grinning smiley

     
  • Autor: barbora07
    Status: nováček

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 05.04.2019 09:47
     

    jj ta je super

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 05.04.2019 15:56
     

    Snacha udělala zkušenost, že se synovi sráží v sušičce značková trika. Ta obyčejná se nehnou.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 08:31
     

    Prosím, prosím .... máte někdo zkušenosti s pračkou s vrchním plněním ?

    Opět je pračka ve stavu, že se mnou nechce spolupracovat .... a já už nějak nemám sílu řešit opravu. Rozhlížím se po nové .... chtěla jsem profi, ale to bych se nedoplatila. A docela to spěchá ..............

    Díky love smiley flower smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 09:57
     

    Elo, mám pračku s vrchním plněním Electrolux EWT 1266, jsem moc spokojená, jede asi 3 roky, nechtěla jsem pračku nadupanou programy, protože stejně se jede tak 5 programů a s jednoduchým nastavením. Předtim jsem měla skoro stejnou asi 13 let bez opravy. Zda vydrží tak dlouho, toť otázka. Švagrová si kupovala vloni, ale s větším vybavením, stejně pere pár programů, pouze podle mého vyhodila peníze. smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 13:00
     

    Aleno, děkuji flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 13:05
     

    Elo a ty trváš na plnění zvrchu? Mám elektroluxku, plněnou bokem na 7 kg a nedala bych ji za nic.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 17:53
     

    Jájo, netrvám, hledám info, prý u vrchního plnění je jinak uchycený buben a neodchází tak brzo ložisko.

    První Elektroluxku jsme měli bez poruchy 9 let, druhá vydržela něco málo přes 3 roky (u obou ložisko v háji) - po opravě obou - starší jela rok, potom si usmyslela, že se bude zasekávat uprostřed pracího cyklu, docela otrava furt hlídat a "restartovat", novější teď jela asi 3/4 roku a ložisko je opět ve stavu přistávajícího bojového vrtulníku - je pravda, že začátkem roku dostala zabrat - skoro 2 měsíce prala každý den min. 20 hodin.

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 20:28
     

    Eli, já mám Boschku. Už skoro dvacet let s jednou miniopravou. Boční plnění. Stejnou jsem viděla tady v jedné firmě, kde provozovali ubytovnu pro Ukrajince. Takže taky dostávala zabrat. Doporučil jim ji opravář.Jednoduchý programování.

     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 21:25
     

    Já bych ti doporučila přední plnění a co největší buben. Mám na 8 kg a skoro se nechvěje. Myslím, že šetrnější je tento typ oproti hornímu plnění. Souhlasím ale s tím, že stačí s méně programy, také používám jenom určité smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 21:34
     

    Díky, díky všem .... nejhorší je rozhodnout se .... říkala jsem klukům, kolem dědka info o nefunkčnosti pračky prošla nepovšimnuta, že koupím první nejlevnější na 8 kg, že stejně dlouho nevydrží ... zamítli, nechápu.

    Asi nakonec opráším starou "Jetasku" (kdesi je schovaná, prý nabídneme do muzea), vodu budu ohřívat na kotli a jsem vysmátá ... nebooooo žeby valchu (taky kdesi je, mramorová) ?

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 21:57
     

    Eli, mám obě. předem i vrchem plněnou. U tý vrchem mi vadí, že se mi pořád zavírá víko, když se ji snažím naplnit a když náhodou neperu, mám pod víkem strčený kus molitanu, aby větrala a nezasmrádla. Tím nejde použít jako "odkladní" plocha, abych ta dvířka neulomila. U předem plněný zas tolik nevidím do bubnu, Jinak co do kvality perou stejně, jen ta vrchem má míň otáček, tak je prádlo mokřejší. Ale to byl tenkrát záměr. Tchýně měla ždímačku. A co se týká výdrže, dnešní pračky jsou vyráběný, aby vydržely 5 let. A je jedno, jestli si koupíš Boschku, nebo nějakou plívu. Stejně se většina praček dělá v Číně. Jen Candy (Hoover) v Itálii a Whirlpool na Slovensku. Vyber si takovou, aby se ti dobře obsluhovala, já vybírala podle displeje - velký a barevný!!!, abych na ní viděla winking smiley winking smiley winking smiley (Pokud si koupíš s invertorovým motorem, je tišší, a má vydržet 10let. Je též o něco dražší)

    Pokud chceš 8kg, tak předem plněné budou asi dostupnější.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil samanka (19.10.2020 22:08)
     
  • Status: expert

    Re: Nová pračka a sušička

    Datum: 19.10.2020 23:04
     

    Myslím bys měla koukat po nějaké s větším obsahem prádla. Elektroluxku ti nenutím:-). Co jít do nějaké levnější Beko s dostatečným obsahem a otáčkami při ždímání, stejně jedem 3-5 programů, že?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.