čtvrtek 28. března, 20:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Nosíte čepice?

Datum: 26.02.2007 09:42
 

... nebo jiné pokrývky hlavy???

Mám kamarádku, která má snad sto různých baretů, kšiltovek, klobouků, čepic a vypadá v tom naprosto úžasně!!! Já, když si mám v největším mrazu narazit hučku, tak váhám, protože mi připadá, že na to vůbec nejsem typ.

Jak jste na tom vy???,

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 28.02.2007 11:17
     
    Nenosím. Pokud jsou velké mrazy, mám čelenku přes uši. Taky by mne zajímaly vaše nápady, co na hlavu. winking smiley  Taky je dobrá široká šála a do ní tu hlavu zamotat, ale i to se musí udělat nějak esteticky, že.grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nosíte čepice?

     
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 28.02.2007 17:22
     

    jsem hlavně šátková, občas kšiltovku, háčkovaný klobuček, i zimní čepici si občas vezmu, ono dost záleží na délce vlasů jakou zrovna mám....když sem byla dohola, kšiltovka byla nezbytnost, protože se mnou nikdo nikam bez ní nešelgrinning smiley

    mono promiň, ale k čelenkám mám vyloženě odpor, maminka když měla pletací období, měla sme se sestrou každá asi deset barev čelenek a k tomu do soupravy šálu....já je naschvál "ztrácela" tj. cpala dozadu do skříně. a tak maminka pletla a pletla.....nic ve zlém mamispinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 28.02.2007 17:27
     
    Terka, idem hned napisat tvojej maminke! A teraz rozmyslam nie si ty moje dieta? Ha?! eye rolling smiley To ako keby som pocula moje dievcence, ale mami...
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 28.02.2007 17:27
     
    terko...naprosto chápu. Pleteniny také nemusím. Já mám čelenku z mikroplyše nebo jak se jmenuje ten materiál...grinning smiley  Pletací období babičky jsem si též užila.winking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 28.02.2007 19:36
     
    Terko, rozumim... Já dostala od tety beranici z nějaký umělý kousavý kožešiny, bylo mi asi 10. Normálně vypadám jako idiot v čepici, maje velkou hlavu, ale tohle byl vrchol - byla mi malá, trčela mi na hlavě jak nočník, ani jsem ji nezapnula, ale musela jsem v ní chodit!!! angry smiley A jinak dneska to řeším taky čelenkama z nějakého flauše, když už je joo zima. 
     
  • Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 28.02.2007 20:39
     
    Já chodím holohlavá, neb se mi v čemkoliv potí hlava a když sundám pokrývku jsem jako zmoklá myš, ne že bych jinak vypadala líp...
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 28.02.2007 22:32
     

    Bez čepice ani ránu,když vítr fouká tak ty šediny lítají,to nesnáším.V autě pomáhá proti sluníčku,a taky v hromadných dopravních prostředcích mám co zapomínat.

    JABRAKA.

     
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 12:44
     

    Neeeeeee

    Jako debilní idiot  dokážu vypadat i bez pokrývky hlavy.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 14:48
     
    ves166c92_42ona20e.jpg
    Mě se líbí něco takového a teď přemýšlím, že bych zkusila i něco jako kšiltovku, zkusím najít, co mám na mysli smiling smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 14:53
     
    fotoleva03.jpg
    Další fotografie:
    Někdo si může na hlavu napařit cokoliv a vypadá dobře grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 15:26
     
    Vzpomínám si, že jako dítě jsem toužila po kožešinové ,,ušance´´. A dostala jsem pleteného ,,kohouta´´.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 15:32
     

    kopíruji z [www.mineralfit.cz]:

    Základem úspěchu je vždy správný výběr. Neřiďte se jen posledními módními hity, ale i vlastním citem. / Foto: sxc. K módnímu outfitu čepice bezesporu patří / Foto: sxc Ke kabátu volte klobouk. Budete ještě více elegantní... / Foto: sxc Čepice je skvělým módním doplňkem letošní zimy / Foto: sxc Lekarna-Epicentrum.cz Kosmetika-Epicentrum.cz Elektro-Epicentrum.cz I když letošní zima zahřívání zatím nepřeje, neznamená to, že bychom měli zůstat ochuzení o skvělý módní doplněk, jakým je čepice. Čepice, bekovky, barety, klobouky se letos nosí a fantazii se meze nekladou.

    Jak čepice nosit?

    Spoustě žen sluší klobouky. Výběr je vhodný přizpůsobit typu vlasů, opravdu vyhráno mají ženy s vlnitými rozpuštěnými vlasy. To určitě přitáhne pohledy mnoha mužů. Zato culíky patří maximálně pod letní kšiltovky, které by v zimě měly být tabu, i když tomu tak není. Co se týče tvarů čepic, tak neexistuje žádné zásadní pravidlo. Je nutné je všechny vyzkoušet a vybrat si ten nejlepší model, který vám padne.

    Co k čepici?

    Pokud vaši čepici nevolíte jako barevný důraz k vašemu celkovému outfitu, zkuste ji nějak doladit. Nosíte-li šedý nebo černý kabát, vyvarujte se tmavým barvám čepice, abyste nepůsobila moc ponuře. Raději zvolte veselejší barvu, ke které si pořiďte třeba šálu či rukavice ve stejné barevné kombinaci nebo naopak kontrastní variantě.


     

    Letošní zima si žádá červenou barvu, která vypadá skvěle jak k černým či šedým tónům, tak i k těm hnědým. V takovém červeném baretu vás zajisté nikdo nepřehlédne a každý hned bude vědět, že se potkal se sexy a sebevědomou ženou, která se ničeho nezalekne.

    Více o letošních zimních trendech v článku ZDE

    Jaký styl čepice si vybrat?

    Návrháři docela popustili uzdu své fantazii a přišli hned s několika styly čepic. Vedle těch klasických pletených, které se hodí spíše na sport nebo do opravdu velké zimy, si můžete vybrat třeba bekovky (čepice s malým kšiltem nebo bez). Ale pozor, nosí se jen mírně na stranu!


     

    A na co nesmíte zapomenout? Důležitá věc - detaily. Takový malý knoflíček nebo mašlička na straně čepice dělá z jinak obyčejného kousku extra model. Novinkou jsou i barety, a pak hlavně ty černé, které letos vládly snad každé módní přehlídce.


     

    Pokud vás příroda obdarovala vlnitými vlasy, tak musíte vědět, že vám přímo na míru padnou střihy, tzv. rybářských kloboučků.

    Jistotou jsou klapky na uši

    Ovšem jestli již od dětství nemáte rády pocit čepice na hlavě, ale na druhou stranu nechcete, aby vám umrzly uši, tak si pořiďte klapky na uši. Jsou, tak jako i minulý rok, opět v módě.

    7.2.2007gebenka

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 15:33
     
    bekovka.jpg
    Další fotografie:

    Tak někde to nazývají kšiltovkou, někde bekovkou...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 15:38
     
    V momentě, kdy mi umrzají uši a nepříjemně mne v nich začíná píchat, jde všechna móda stranou a jsem ochotna si vzít i kulicha.winking smiley
     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.