čtvrtek 28. března, 11:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výživa
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výživa
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Noční pití

Datum: 08.02.2008 21:13
 

Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. Taky se vaše děti v noci budí na pití??? U nás to je tak, že starší vůbec, mladší (2,5 roku) naopak třeba pětkrát za noc a většinou vypije skoro půl litru ne nijak sladké šťávy nebo čaje!!! Pak mi připadá úplně nemožné se zbavit plín, protože to logicky nemůže bez čůrání v noci vydržet sad smiley.

Jenže jsem zatím nepřišla na žádný fígl, jak ho tohoto zlozvyku? zbavit. Snažila jsem se mu dávat téměř neochucenou vodu, vypije to stejně, prostě má žízeň. Přitom před spaním vyvětráme, vypínáme na noc topení, tak si nemyslím, že by vzduch v pokojíčku byl nějak extrémně suchý.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Noční pití

    Datum: 08.02.2008 21:40
     
    Ivčo,malá vypije půl litru než usne a celou noc nic zato ráno je plnej nočník.takže ti moc neporadím,asi to přejde časem
     
  • Autor: Reklama

    Re: Noční pití

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Noční pití

    Datum: 09.02.2008 06:47
     
    No u nás to bylo v pohodě, noční pití neznám..Jedině když byly nemocné a to bylo fakt ojediněle.Ale známá má pětiletého klučíka a budí se na pití dodnes.Napije se jen trochu, ale zato několikrát za noc. Ještě do loňska to bylo každou hodinu a nic nepomohlo. Ona už byla z pernamentního nevyspání na zhroucení. Navíc ještě už jako miminko spal i přes den pouze tak 15 minut v kuse...Asi je to u každého jinak...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Noční pití

    Datum: 09.02.2008 14:00
     
    Lado, manžel se budí na pití dodnes winking smiley , bez lahve pití vedle postele by ani neusnul sad smiley. Tak že by geny???? angry smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výživa (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.