pátek 19. dubna, 11:06 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

Datum: 22.11.2007 13:04
 

Jak jistě víte, včera jsem objednala novou myčku.

Ta stará stále stojí zabudovaná v lince a už tak dobře 14 dní, okolo ní chodím, stále jí zkouším, zapínat a vypínat a hledala jsem problém proč nefunguje.

Spravovat jsme si říkali, že nemá cenu, je 12 let stará a zastaralá. Ale nádobí umyla, to je pravda.

Dnes dopoledne přišla na návštěvu kamarádka, bavíme se o tom, že zítra přivezou novou myčku, já zároveň s těmito slovy nesu hrnky do dřezu a konstatuju, že jsem zvědavá, jak bude fungovat a jestli jí M. ještě zítra stihne připojit a tak.

A najednou ....... ta stará myčka spustila a začala umývat. Tak to mi někdo vysvětlete. grinning smiley

Ona mě slyšela? Pochopila,že jde do šrotu? Bo co. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

A teď nevím jestli mám začít litovat, že jsem tu novou objednala.

Chjo.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 22.11.2007 13:06
     
    Amee, já na tohle věřím - naše mamka takhle pohrozila už mnoha věcem před vyhozením a stal se zázrak!!! A to samý dělá s kytkama. Nekvetou, tak řekne, a jdete... no a ony za týden vykvetou, třeba po třech letech!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 22.11.2007 13:08
     

    Jenomže já teď řeším, jestli honem, nemám ještě zrušit tu objednávku, ani nevím, jestli to vůbec jde.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 22.11.2007 13:26
     
    Tak ji vyzkousej ne. Rekni pred ní, ze tedy tu objednávku zrusís a uvidís, jak se zachová.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 22.11.2007 13:26
     
    No tak já bych se dotázala jestli to jde zrušit a tuhle bych pěkně prohnala, jestli fakt už funguje... Tý hele - a neměli jste jen výpadek proudu? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 22.11.2007 15:01
     

    Anavi neměli winking smiley grinning smiley grinning smiley

    Ona sice meje, ale nějak divné v hrká,škrká, bzučí, vrčí. Ona to sice dělala i před tím confused smiley

    Už k ní, ale nemám důvěru, nechám to tak jak je.

    Už jsem objednala novou, tak budem mít novou. Ta nová bude mít alespoň nízkou spotřebu vody, bůhví kolik žere tahle a spustu nových funkcí a displej atd.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 22.11.2007 17:22
     
    Bezva, přivez tu starou do Práglu našim mladejm grinning smiley
    Já už takhle odepsala myčku před pár týdny, zkrátka se vprostřed programu sekla a už nenapustila. Vždycky jsme odmontovali hadici a pka zas namontovali a ona jednou umyla. Tohle jsme dělali asi týden a ejhle, resuscitace se zdařila, ani netušíme proč. Prostě myje jako dřív.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 09:14
     

    Tak Majčí, mladý maj po myčce.

    Dívej.

     

    Včera to byl asi záchvat těsně před smrtí grinning smileygrinning smiley

    Díky bohu, že jsme byli doma. Normálně krásně hořela, vyhodilo to pojistky v celém domě.

    Tohle je důsledek šetřivosti mého přítele. Já pořád tvrdím, že přístroje se mají prostě po nějakém čase vyměnit, že jsou pak nebezpečné.

    Že mají nějakou životnost atd.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 09:31
     

    To se vr, že mají duši smoking smiley . Amee, mně loni koncem roku odešel stařičký, snad deset let starý, cd přehrávač, tak jsem si povzdychla, chvíli poslouchala ticho, no a poté si na internetu objednala nový. Hm.. pochopitelně (však píši, konec roku!!) volali z netobchodu, že se moc omlouvají, dodávka bude opožděna, protože právě probíhají inventury. Řekla jsem, nic se neděje, počkám. Už nevím, jak to bylo dál, nějak dlouho si nevzpomínali, tak jsem je uháněla nebo se ozvali sami, to je jedno, ale nakonec mi zavolali s verdiktem, že u vybraného modelu výrobce pozastavil výrobu a teprve na přelomu zimy a jara se bude rozhodovat, zda bude obnovena, nebo model definitivně končí. A že prý jestli si chci počkat, či chci některý z alternativních, co mi nabízejí. Ty vytoužené parametry v poměru k ceně neměl ani jeden, takže jsem rezignovala a prohlásila, ať tu objednávku tedy vystornují, že si případně objednám pak znovu, a znechuceně se na nějakej blbej cédépřehrávač vykašlala. Celej rok poslouchám hudbu jen v autě nebo na počítači!

    Někdy kolem poloviny října jsem zase odvážela odpad do sběrného dvora, tak jdu tak v zamyšlení kolem toho zaprášeného nebožáčka a říkám: Tebe bych měla vzít taky, co? A jaksi z nostalgie jsem do něj vložila náhodně vybrané cédéčko. A on ho načet.. a následně bez problémů přehrál a další a další a další. Taky mě to překvapilo, potěšilo, valila jsem oči. Ani ne tak, že nepořizuju nový, s tím už jsem se smířila, ale ten zázrak, že se mu chtělo a že se tak stalo.

    Suma sumárum, není na tom nic světoborného, prostě si po deseti letech pilné práce a věrné služby vybral rok volna, já se mu vůbec nedivím, ani náhodou bych nemakala takhle dlouho v kuse jak magor, a to navíc nejsem ani pilná, ani věrná. grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 09:43
     
    A z toho plyne poučení, že i stroj je jen člověk grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 09:47
     
    Amee, mě nejvíc rozhodila ta tvoje naklizená linka grinning smiley, víc, jak nějakej požár!!!!
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 09:47
     

    Majčí grinning smiley grinning smiley , já věděla, že přijdeš a vyextrahuješ z toho podstatné moudro, na tebe je totiž spoleh! thumbs down

    Nejsi přístroj? smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 09:52
     
    Majka, Hanule grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 10:04
    Hodnocení fotografie "Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D": 5
     
    grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nevysvětlitelné aneb přístroje mají duši :D

    Datum: 23.11.2007 12:16
     
    Anavi, no právě, linka je uklizená, protože ten bordel je nastrkanej v té ohořelé myčce. To nádobí na mě teprve čeká thumbs up a pro uklidnění teď je na lince vyházenej celej nákup. Musím trochu otřít lednici, vyteklo mi tam minulý týden mlíko a ještě to nikdo neutřel. Už jsi klidnější?
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.