čtvrtek 28. března, 10:07 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: Jirka
Status: nováček

Nevím jak s obrázky

Datum: 11.01.2007 03:11
 
Pokusil jsem se vrazit do "Výtvarného" umění dva obrázky. Week tvrdí, že tam jsou (už mám prý čtyři příspěvky), ale já nacházím jenom dva. Ty bez obrázků. Co s tím? Jiří
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 11.01.2007 09:22
     
    Zkus ty obrázky zmenšit
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nevím jak s obrázky

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 11.01.2007 09:36
     

    S obrázky vám neporadím,

    nevím přesně v čem je problém (velikost by neměla hrát roli - systém obrázky automaticky zmenší)

    Jinak počet příspěvků se počítá včetně odpovědí na cizí příspěvky.

     

    O co bych vás ale poprosil. Nepište prosím barevným písmem do diskuze. Vypadá to dosti divně sad smiley

    (ta možnost tam je, pro oživení příspěvků. Ale je spíše zamýšlena pro zvýraznění textu, ale ne celých příspěvků... sad smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 11.01.2007 11:14
     
    Ahoj Jiří, kam jsi ty obrázky chtěl vložit. Do Galerie? Do Diskuze? Ono se to poddá, neboj, jde jen o zvykthumbs down
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 11.01.2007 17:49
     

    Ahoj Jirko,a nezabudol si to náhodou odoslať? Já obvykle robím takéto triviálne chyby.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 11.01.2007 23:35
     
    g420242.gif
    Jiří,je to podobný jako na Liv. Schválně jsem to zkusila
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 12.12.2007 14:45
     
    jak dostanete do galerie dvě a více fotek pod sebe, mě to prostě nejde confused smiley , naposledy to takhle třeba vkládala Hanule nebo Didi please smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 12.12.2007 14:58
     
    Libi, já to dělala tak, že dám sama sobě Odpovědět, potom Náhled příspěvku, no a tam je zřejmě nějaká pro nás výhodná "chybička", že se následně objeví možnost Připojit soubor, jak ji známe z diskuzí nebo prvního galerijního příspěvku. Čili onen fígl spočívá v Náhledu.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 12.12.2007 15:20
     
    ...jejj....Hanule, to sa mi strasne "libi"...Hihi, ked niekdo objavi niekde skulinku, ktorou sa da nieco, co sa inak nedaaaaaaaaaa(..dobre vediet, i ked az tak casto galeriu nevyuzivam). GRATULIJEMflower smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 12.12.2007 15:45
     

    Keria, kdepak, žádné gratulace smiling smiley :ustupující smajlík:, vím jistě, že nejsem první, kdo to tu veřejně radí smiling smiley. Proběhlo to zde na různých místech vícekrát, za sebe si matně vybavím, že to kdesi psala třeba Kashika, ale u jakého tématu je věc zakuklena, dohromady nedám.. flower smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 12.12.2007 15:46
     
    Hanule díky, já to zkoušela různě přetahat, kopírovat a ono je to takhle jednoduché winking smiley
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 13.12.2007 14:47
     
    grr. a ja take zkoumal, kde je chyba sad smiley Nejsem z toho moc nadseny, galerie by mela byt o jedne fotce. Ale jestli je po tom takova poptavka, mohu povolit pridavani fotek i k odpovedim.. neni to technicky problem...
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 13.12.2007 14:57
     
    Za sebe si myslím, že je šikovné, když to lze, pane admine smiling smiley. Touto cestou jde dělat pěkné (a ucelené) série tam, kde nevyhovuje ani diskuze, ani blog (např. absence delšího úvodního doprovodného textu), připojovat doplňková odpovědní fota a nic to přitom nemění na faktu, že titulní fotografie je stále hlavní téma smiling smiley, hm? Však kdybychom to nepotřebovali, tak to nepoužíváme winking smiley.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Nevím jak s obrázky

    Datum: 18.12.2007 22:42
     
    Hanule souhlas s tím, co jsi napsala thumbs down
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.