čtvrtek 18. dubna, 10:29 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Východní Čechy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Východní Čechy
Posílejte fotografie!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Bledule v Kostelci nad Orlicí

Datum: 26.03.2018 15:30
 
29542121_10209565326604224_8363040641855030097_n.jpg
Další fotografie:
V zámeckém parku v Kostelci jsou úžasné plantáže bledulí. Tedy abych nebyla nespravedlivá - jsou tam i sněženky, ale těch bledulí je nepoměrně víc. Zabraly si místo až dole na rovině (asi mají radši vlhčí prostředí). Sněženky byly spíš na stráni nahoře. Je to jedinečná podívaná. Bledule i sněženky jsou krásné samy o sobě, ale když jsou v takovémhle množství, je to prostě bomba.

Tak jsem tu našla, že stejné místo jsem navštívila před 4 roky, tehdy ale už 9.3., přesto vše bylo víc rozkvetlé (talovíny už odkvetlé). [www.week.cz]
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (26.03.2018 17:28)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bledule v Kostelci nad Orlicí

    Datum: 26.03.2018 15:34
     
    28947871_10209565411206339_4042888059385249422_o.jpg
    Další fotografie:
    Ještě další jarní kytičky tu stály za pozornost - na jednom místě bylo hodně talovínů. Měli jsme kliku, že jsme je zastihli ještě kvetoucí. Stačí pár teplejších dnů a bude po květech. Už teď byly mnohé lehce opelichané. winking smiley
    No a pár krokusů, trsík kosatečků...
    To zelené na poslední fotce je medvědí česnek. Ten tu zkrášlí stráň až tak za 3 týdny. Až všechen rozkvete, bude to taky krása. Je ho tu docela dost.
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bledule v Kostelci nad Orlicí

    Datum: 26.03.2018 21:22
    Hodnocení fotografie "Bledule v Kostelci nad Orlicí": 5
     
    Věrko, nááádherná podívaná thumbs down, to jste si tedy užili, i počasí vyšlo flower.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bledule v Kostelci nad Orlicí

    Datum: 27.03.2018 07:32
    Hodnocení fotografie "Bledule v Kostelci nad Orlicí": 5
     
    Parádní thumbs down Mně bledulky nejdou, jen sněženky a talovín mi tu vyloženě živoří
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bledule v Kostelci nad Orlicí

    Datum: 27.03.2018 08:04
     
    Drahuško, já mám pocit, že tyhle kytky chtějí, aby je člověk ignoroval, péče jim škodí. Talovíny, krokusy, bledule i sněženky mi vždy po čase úplně zmizely, ale teď tu mám 3 větší trsy sněženek a pár osamělých rostlinek jen tak volně v trávníku, kam jsem je nikdy nedávala. Asi se samy vysemeňují nebo je roznášejí ptáci.
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Bledule v Kostelci nad Orlicí

    Datum: 27.03.2018 10:32
    Hodnocení fotografie "Bledule v Kostelci nad Orlicí": 5
     
    Spike nádhera thumbs down thumbs down thumbs down mě bledulka sotva vystrkuje lístky z půdy, mám asi 3 cibulky asi 8 let a né a né se rozmnožit. A na přemíru péče si rozhodně stěžovat nemohou winking smiley winking smiley winking smiley. Sněženky i talovíny se mi naopak množí docela dobře. Tak nevím, kde je chyba
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bledule v Kostelci nad Orlicí

    Datum: 27.03.2018 11:13
    Hodnocení fotografie "Bledule v Kostelci nad Orlicí": 5
     
    thumbs down thumbs down thumbs downU nás v Rakoveckým údolí taky kvetou,ale bohužel jsme se tam ještě nedostali.Asi letos odkvetou bez nás sad smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Východní Čechy (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.