pátek 29. března, 09:26 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Štrůdl, závin...

Datum: 05.09.2006 11:38
 
Prosím recepty. Hlavně na ten z lineckého těsta...winking smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 05.09.2006 12:57
     

    Cože, z lineckého těsta se taky dělá štrůdl? To musí být dobrota, sem s nímsmiling smiley

    Jinak já dělám tažený a pak taky z jogurtového těsta-vynikající-hlavně ještě vlažný. Recepty mám ale domasad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Štrůdl, závin...

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 05.09.2006 14:32
     

    pejsku...tak recepty vem zítra do práce a poděl se.

    jojo, u tety jsem jedla závin z lineckého a neměl chybu. thumbs down recept samozřejmě nemám.

     
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 05.09.2006 15:02
     
    vezmu, jestli mi to moje chabá paměť dovolíwinking smiley
     
  • Autor: Natasha
    Status:

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 05.09.2006 20:36
     

    Výborný, rýchly a jednoduchý recept na cesto na štrúdľu:

    250 g hladkej múky

    150 g tuku Hera

    1 dcl mlieka

    štipka soli

    Všetko zamiešať, vypracovať hladké cesto, nechať dve hodiny v chlade odpočívať. Cesto rozdeliť na tri ćasti, rozvaľkať na tenko, naplniť, zrolovať, upiecť.

     
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 06.09.2006 07:35
     

    Tak zde je tažený závin:

    300 g hladké mouky
    1 vejce
    2 lžíce sádla (nedávat jiné tuky)
    1 lžíce /menší/ octa
    2 dcl teplé vody
     

    na vále zpracujeme těsto, musí být tuhé (pokud by ale bylo příliš suché a nešlo spojit přidáme vodu)

    zpracované těsto přiklopíme nahřátým hrncem na který postavíme další hrnec s teplou vodou a necháme pod nimi těsto 20-30 minut

    potom vyválíme tenké pláty, které posypeme mletým makem,  poklademe jablky s cukrem a skořicí a zasypeme makem (je samozřejmě možné udělat i klasický jenom s jablky, ale tento mi chutná úplně nejvícsmiling smiley)

     
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 06.09.2006 07:41
     

     Závin z jogurtového těsta:

    400 g polohrubé mouky,

    200 g Hery

    1 prášek do pečiva

    1 kelímek bílého jogurtu (150g)

    špetka soli

     

    zpracujeme hladké těsto, vyválíme pláty o síle asi 3 mm a poklademe jablky s hrozikami, cukrem, drcenými ořechy a skořicí

    nejlépe chutná ještě teplý

     
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 06.09.2006 07:46
     

    na netu jsem našla závin z lineckého těsta:


    1 hrnek polohrubé mouky

    1/8 másla

    1/2 prášku do pečiva

    1 vejce

    3 lžíce cukru

    citronová kůra

    lžička skořice, vanilkový cukr, rozinky, oříšky, strouhaná jablka, 1 lžíce strouhanky, máslo na potření

    Příprava:
    Na vále z mouky, másla, prášku do pečiva, cukru, vejce, citronové šťávy a kůry vypracujeme těsto, které necháme v chladu několik hodin odpočinout. Těsto rozdělíme na 2 díly a vyválímme obdelníkové placky. Posypeme strouhankou, přidáme nastrouhaná jablka, rozinky, sekané oříšky a vanilkový cukr. Záviny zabalíme, potřeme rozpuštěným máslem a prudce upečeme.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 06.09.2006 10:53
     

    Toto jsem objevila v kuchařce:

    Křehký závin

    450g hl.mouky, 1 prášek do pečiva, 120g moučkového cukru, 220g másla, 3 žloutky, trochu mléka

    Náplň:

    500g na plátky nakrájených jablek, skořice, cukr, strouhanka, rozinky

     

    Mouku smícháme s kypřícím práškem, přidáme cukr, máslo, žloutky, trochu mléka a na vále vypracujeme těsto. Rozdělíme na 2 poloviny. Jednu polovinu vyválíme, dáme na tukem vymazaný plech, dáme náplň. Druhou polovinu také rozválíme na plát, kterým náplň zakryjeme. Upečeme v troubě dorůžova.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 06.09.2006 11:03
     

    A na netu jsem našla tenhle...ten co nejdřív vyzkouším:

     

     

     

    Hraběnčin štrůdl

     

     

     

     

     

    Ingredience: 450 g hladké mouky, 120 g cukru, 1 celá Hera, 4 vejce, 1/2 prášku do pečiva, 1 kg nastrouhaných jablíček, podle chuti vlašské ořechy, rozinky a skořice

     

     

     

    Postup přípravy: Z mouky, cukru, Hery, 4 žloutků a poloviny prášku do pečiva zaděláme na vále těsto. 1/3 těsta odkrojíme a necháme se v chladničce ztuhnout, aby se dalo strouhat. Zbylé 2/3 těsta rozprostřeme na vymaštěný plech, těsto posypeme nastrouhanými jablky, posypeme ořechy a rozinkami, posypeme skořicí. Z bílků ušleháme sníh a do něj zamícháme 160 g cukru a namažeme na jablíčka a zasypeme postrouhaným těstem s lednice. Pečeme do růžova.

     

     

     
  • Autor: pejsek
    Status: začátečník

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 06.09.2006 15:25
     

    Tohle poslední taky děláme, jako "hraběnčiny řezy". To je moc dobréthumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 06.09.2006 19:14
     
    Ahojky, tak já dělám závin z kynutého těsta. Klasické kynuté na buchty  rozválím na plát, potřu nádivkou jak do buchet...tvaroh, mák, povidla, ořechy, jablka...Je to rychlejší něž se patlat s buchtama. Takhle stačej čtyři, dva na plech. Při mé žravosti sladkého bych těch ostatních musela udělat osm grinning smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 03.11.2007 17:04
     

    Je podzim, období jablek a pečení štrůdlů - vytahuju diskuzi a přidávám taky recept.

    Pivní štrůdl

    50dkg hladké mouky, 1 tuk OMEGA - nastrouhat, 1/4 litru piva, špetka soli

    Těsto se pěkně vyvaluje. Z této dávky jsou čtyři štrůdly. Je moc dobrej.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 22.03.2009 00:18
     

    Evano, máš pravdu, taky dělám pivní štrůdl. Je to bezva těsto, krásně se s ním pracuje. Naplním si ho na vále a bez problému přenesu na plech. Jablka podsypávám kokosem a na ně dávám dost skořice a ořechů. Navrch potřít vejcem a posypat hrubým cukrem nebo sezamem nebo mákem (mám i bílý a vypadá to dobře). Věra

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Štrůdl, závin...

    Datum: 22.03.2009 06:50
     

    Kynutej závin s jablkama (jako Lada) dělá moje mamča. Já jsem na štrúdly docela lenoch. Ale když ho mamča upeče, tak ten teda jethumbs down . Musí být hodně náplně, ale já jsem taky na kynutý těsta. mls smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.