čtvrtek 18. dubna, 12:30 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Není ošklivých žen...

Datum: 26.10.2007 13:46
 
...jsou jen ženy, které se neumí učinit krásnými winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678910
    Aktuální stránka: 10 z 10
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 06.08.2010 20:00
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley....som sa dnes konecne dobre zasmiala!!!!
    ( uff...pritom od polsiestej naozaj doteraz cerim zuby!....tie moje krasssssne hnusacke!...uff, sice to patri do nadavacej...ale fakt sa to u nas este nikdy na okoli nestalo...aby o takom case nastupili bezohladne niekde u susedoch chlapi s vratackami a rezackami...a cely den robili randal...uff, a to som dnes v noci vypinala TV takmer o polstvrtej - angry smiley...)...tak mi prepacte, ale dnes som fakt mimoriadne osklivaaaaaa...ani do zrkadla nemusim juknut!!!!!!!!!! angry smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Není ošklivých žen...

     
     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 06.08.2010 20:25
     

    Keria stalo....dokonce v nemocnici pod okny...a to nevíš jestli máš skřípat zubama vzteky nebo bolestí....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 06.08.2010 23:13
     
    iriska napsal(a):

    taky možnost......jsem přišla na to, že nesmím koukat do zrcadla v brejlích......takový šoky dlouho vydejchávámeye popping smiley

    já na sebe nesmím koukat ve zkušebních kabinkách v obchodech!!! nono smiley Je to tam nějak divně nasvícené nebo to nějak deformuje... doma si při pohledu do zrcadla připadám NORMÁLNÍ smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (06.08.2010 23:14)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 06.08.2010 23:14
     


    wzteklina napsal(a):

    Ježíšku ke křížku....no to je vono...jak sundám brýle...svět i JÁ je krásnější grinning smiley...akorát si u toho občas nabiju hubu....

    Zásadně je sundávám, když NECHCI vidět prach grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 07.08.2010 10:26
     

    Anavi to máš pravdu a nejen v kabinkách.....obchoďáky jsou hrozný si tam připadám jak stařena....sad smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 07.08.2010 22:01
     

    Tak to jsem ráda, že to nemám jediná... V OBCHODECH MAJ BLBÝ ZRCADLA!!! Mám tak dvakrát takovou prdel!!!! A nikdy mi tam nic nesedí tak, jako potom doma. winking smiley

    O co horší jsou ta zrcadla, když jsou šikmě postavená dvě naproti sobě. Má to takovej účinek, že si vidíte i na záda. To mi nějak uniklo, takže když jsem si nedávno zkoušela triko, nezapoměla jsem se podívat na svlečená záda. Kurňa s výsledkem jsem byla nemile překvapená. To že jsou moje záda???

    Vždyť bych si na nich mohla uplácat z toho sádla co tam na nich mám, další prsa eye popping smiley!!!!!

    Kdyby bylo zrcadlo jen v předu, nebyla bych tak překvapená....ze předu se znám winking smiley . Alespoň, že to triko co jsem si zkoušela mi bylo velký. Jinak bych snad odcházela omotaná závěsem z kabinky. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 29.08.2010 19:52
     

    Že není ošklivých žen?Máte vidět tu držku,co mám vždy ráno v zrcadle!A přes den se to nezlepší,akorát si zvyknu!

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 29.08.2010 20:08
     


    iriska napsal(a):

    tak holky to máme výhodu s brejlema co? Když je nemáme stoupá sebevědomígrinning smiley


    A co mám kurňa dělat,když nenosím brejleconfused smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley Jedině si vydloubat očieye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 29.08.2010 20:41
     

    grinning smileyTak si je nasaď a efekt bude stejný. winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Není ošklivých žen...

    Datum: 29.08.2010 21:55
     

    A kde je mám asi sebrat???

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.