pátek 29. března, 11:21 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Nejstarší vzpomínky

Datum: 08.12.2007 18:40
 

Jak daleko ve vašem životě sahá vaše paměť, na co nejstaršího si vzpomenete?

 

Před pár dny jsem vykládala na návštěvě u rodičů, že si vybavuji opakovaný výjev z jeslí, jak jdeme na procházku nějakým parkem, mírně do kopce, a já koukám na takový velký kočárky, který tlačej "tety" z jeslí, a v nich seděj "spolužáci" z jeslí. Smutně na ně koukám a hrozně si přeju, abych taky mohla jet v kočárku a ne pořád šlapat. A moje o čtyři roky starší sestra mi tuhle vzpomínku potvrdila - chodila ve stejném baráku do školky a dívala se vždycky z okna, když jsme šmajdali venku, aby se podívala, jestli zase šlapu nebo jestli se konečně taky vezu. Bylo jí mě líto, protože mě v kočáře nikdy neviděla.

Pak si ještě matně vzpomínám na to, že mě sestry vyklopily před naším domem z kočárku eye popping smiley.

 

Jak jste na tom vy?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Nejstarší vzpomínky

    Datum: 14.06.2008 11:28
     
    Ivu každý prostě máme ty své šťastné chvilky ,které si budeme dlouho pamatovat.A to je přece krásné i když si pamatujeme ty ošklivé tak ty krásné to přehluší, Co? flower smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nejstarší vzpomínky

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nejstarší vzpomínky

    Datum: 14.06.2008 12:14
     

    Já si vzpomínám, že mi tatínek, jako čtyyřleté slíbil, že mně vezme s sebou na závod motokár, ale jen když půjdu přes poledne spát.

    Kddyž jsem se vzbudila, tatínek byl už pryč a já to cítila jako velkou zradu a nikdy jsem své děti takto neobelhávala.

    Potom mám neurčitou vzpomínku na boty.....

    Jako třetí dítě a třetí holka, jsem všechno dědila a nové věci byly vyjímečné a tak mám dodnes zafixováno, že když navlékám tkaničky do bot (což se dělá většinou v obchodě u nových bot), mám hluboko uvnitř pocit nevšedního okamžiku, radosti a štěstí a uplně napínám uši, abych si vychutnala zvuky s tím spojené, i když navlékám tkaničky do starých škrpálů. smiling smiley

    To jsem pošuk, co?

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nejstarší vzpomínky

    Datum: 14.06.2008 12:20
     
    Já mám jednu hodně prapodivnou - pamatuju si nějakého dědečka s velkou hlavou v kolečkovém křesle, nohy měl přikryté kostkovanou dekou. Vidím ho někde mezi dveřmi, s úsměvem, jakoby nás vítal. Nikomu jsem to nikdy nevykládala, až jednou, když jsem hlavu toho pána uviděla na obraze na zdi u babičky, byla to zdařilá kresba tuší a štětcem od jednoho rodinného přítele. Byl to pradědeček - a představte si, že zemřel pár týdnů předtím, než jsem se narodila confused smiley confused smiley confused smiley. Tahle návštěva se prý uskutečnila snad na jeho poslední narozeniny, kdy už byl nemohoucí a babička ho vozila v křesle - ale já byla tenkrát v bříšku. eye popping smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Nejstarší vzpomínky

    Datum: 14.06.2008 12:40
     

    Pošuk tak to opravdu nejsi ,prostě je to zafixované a to ti nikdo nevymaž. Ta představa je děsná a zároveň vzpomínka i hřejivá.

    Stano nebyla jsi zrovna někde u pupíku,že bys šmírovala z mámina jediného tobě dostopného otvoru. Je to záhada a taj zároveň. love smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.