sobota 20. dubna, 09:19 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: martanova
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Nejoblíbenější sport?

Datum: 02.09.2012 13:56
 

Ahoj, chtěla jsem se Vás zeptat jaký je Váš nejoblíbenější sport? Pokud v tom máte jasno pojďte ho podpořit v anketě sport roku 2012 která probíhá na sportcentral.cz Anketa již bude brzy končit tak si pospěšte. Soutěží se o ceny za více než 450 000Kč

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 22.06.2014 15:41
     

    U mě teď poslední měsíce vede na plné čáře squash smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nejoblíbenější sport?

     
     
  • Autor: kinderova
    Status: nováček

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 24.06.2014 10:57
     

    A já ráda běhám, prostě nazuju tenisky a vyběhnu, je to nejlevnější a nejlepší sport, jaký znám, vyčistím si u toho hlavu, pokud jsem naštvaná, tak se uklidním, když běžím nad ničím nepřemýšlím, zbožňuju to, pomáhá mi to jak ke zlepšení nálady tak ke zdraví smiling smiley

     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 15.07.2014 16:55
     

    To ti závidím, že ikdyž jsi naštvaná, tak ti na to stačí jen běh, to já potřebuju do něčeho pořádně praštit a na to jen ten squash pro mě nejlepší grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 26.08.2014 22:45
     

    smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (21.10.2014 16:00)
     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 27.08.2014 09:50
     

    Já jsem nově začal sledovat americký fotbal, a hodně mě to chytlo. Super hra.

     
  • Autor: cleavendka
    Status: nováček

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 06.10.2014 17:56
     

    Zarušeně jóga! Nejdřív jsem chodila na klasickou jógu a pak mě kámoška nalákala na hot jógu a je úžasná, zlepšila se mi pleť a už jsem se naučila díky tomu správně dýchat.

     
  • Autor: uzlinka
    Status: nováček

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 21.10.2014 12:14
     

    Asi žiju ještě za doby kamené, ale jaký je rozdíl mezi klasickou jógou a hot jógou? Joga jako joga. Já chodím pravidelně na pilates a jsem spokojena.

     
  • Status: nováček

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 25.10.2014 13:45
     

    to asi jo když to vím aji já grinning smiley přítelkyně na tu hot jógu chodí - cvičení jógy snad ve 40ti stupních, vrací se durch zpocená, ale za to má ted krásně vytvarovanou postavičku a klasická jóga snad víš co je.

     
  • Autor: Milushka
    Status: začátečník

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 28.10.2014 10:00
     

    My jsme teď začaly s holkama hrát florbal, chodíme jednou týdně jen tak do tělocvičky si zahrát :-) Myslím, že pro holky je to ideální kolektivní sport, není moc tvrdý, ale vyběháte se při tom a je to napínavé grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 12.11.2014 18:34
     



    Milushka napsal(a):

    My jsme teď začaly s holkama hrát florbal, chodíme jednou týdně jen tak do tělocvičky si zahrát :-) Myslím, že pro holky je to ideální kolektivní sport, není moc tvrdý, ale vyběháte se při tom a je to napínavé grinning smiley

    ... thumbs down po dvou letech jsem začal také opět s florbalem. Kolena si už sedla, tak jim dávám kouř. Spoluhráči (smráďata) jsou cca o 20 let mladší angry smiley - uff. Poprvé jsem nemohl popadnou dech - jako bych ho zapomněl doma na věšáku, či co eye popping smiley . Teď už to ujde . Držím se více v obraně a tak schytám i více ran grinning smiley . Včera jsem ledoval pravé zápěstí a palec. Na levé ruce modrý malíček a modřiny od míčků všude možně, ale člověk se vyblbne thumbs down smiling smiley . Manželce neříkám co se mi přihodilo, protože by mi nadávala, že jsem starej blázen a proč tam lezu, když jsem pak otlučenej jak píšťalka spinning smiley sticking its tongue out . A tak se potají matlám ibalginem a leduju. Horší to bývalo od puku a hokejky, ale to mi pan ortoped zakázal sad smiley . A tak, sportem ku zdraví! smiling smiley

     
  • Autor: SasaLisian
    Status: začátečník

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 06.12.2014 13:24
     

    Mě teďka strašně chytl aquaaerobic smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 09.12.2014 18:53
     

    ... vrátil jsem se z florbalu. Sedím na gauči a pod polštářem si nenápadně leduji vyvrácený ukázováček levé ruky angry smiley . Chtěl jsem chytit míček, skočil po něm a napálil jsem to rukou do tyčky-stejně to byl gól thumbs up . Možná bych měl zkusit něco jiného - třeba mažoretky ?? grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 10.12.2014 08:46
     

    děda si už zasportoval, do Tesca a zpět ,...se zátěží masa za 500,- eye rolling smiley winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 10.12.2014 14:01
     

    To se tedy moc nenadřel. Masa za 500 nebude zrovna žádná velká tíha. nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Nejoblíbenější sport?

    Datum: 10.12.2014 15:25
     

    Spi, kotlety a plecko na roládu winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.