úterý 23. dubna, 12:34 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: Missi
Status: expert

Nejen žena za volantem

Datum: 21.04.2007 23:16
 
tak pištewinking smiley
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nejen žena za volantem

    Datum: 21.04.2007 23:19
     
    Tak zatím můj nejsilnější zážtek byl, když měla kamarádka nový Opel Corsa, pár dní, bylo nám tak dvacet, a ona mě chtěla "vyvézt". Ovšempak se zakoukala na nějakého mladíka, najela na panget a najednou strašný rány!! Tak jsme v autě odborně hovořily o tom, co by to asi tak mohlo být, nicméně bez zastavení pokračovali v cestě. Bylo nám teda divný, že se lidi otáčej... no ale nic. Pak jsme zaparkovali, opět udivený pohled kolemjdoucího - byla normálně svlečená guma a my jeli jen po tom disku!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nejen žena za volantem

     
     
  • Status:

    Re: Nejen žena za volantem

    Datum: 22.04.2007 00:08
     
    Obě jste blondýny?
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nejen žena za volantem

    Datum: 22.04.2007 17:16
     

    Tak moje nejvděčnější historka z autoškoly byla, když jsem takhle jednou měla jízdy a jezdila jsem po jedný relativně dost zabydlený městský čtvrti, samej panelák, samá úzká ulička, a poslouchala učitelovy pokyny. "Pojedeme rovně, na křižovatce si odbočíme doprava..." Inu před křižovatkou jsem se zařadila za auta přede mnou, dala blinkr a čekala... A čekala... Řikám si "to je provoz, to se divim, to tu nikdy nebylo..." A čekám a čekám. Učitel po chvíli povidá dost otráveně "co jee?" A já "co asi, čekám až odbočej, ne?" Učitel si hlasitě povzdychl, rozhodil rukama v klíně, ale mlčel. Pak mi to došlo, když jsem si povšimla, že celá ta děsná kolona aut přede mnou je zcela prázdná, se studenými motory... Já jsem se postavila do řady zaparkovaných aut... Vykřikla jsem objevné "Jo voni sou zaparkovanýý!!!" Učitel na to fakt neřek chudák ani slovo, asi nic vhodného nenašel a "krávo" se říci neslušelo... smoking smiley

     

    A při mé úplně první jízdě, když vynechám ovál, mě vyvezl rovnou do sousedního města, a když jsme se blížili na přejezd, překvapil mě - zcela vynervovanou, ztuhlou a pološílenou - fikanou otázkou: "Jaká barva musí svítit na semaforu, když nesmíme pokračovat v jízdě?" Vypadlo ze mě "modrá"... eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nejen žena za volantem

    Datum: 22.04.2007 21:44
     
    Tak to já nemusím do vzdálené minulosti. Včera jsem zažila novou "módu", či co, protože nějaký frajer při průjezdu křižovatkou řízenou semafory začal dávat přednost autům, která měla červenou! Málem způsobil řetězovou havárii. (a nebyla to blondýnka!!! spinning smiley sticking its tongue out)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nejen žena za volantem

    Datum: 23.04.2007 16:26
     
    Honzíku, obě smiling smiley a ten den jsme si navíc napůl pořídili v Praze na veletrhu úžasnou paruku s dlouhými blond vlasy po pás a s kudrnama, takže ta kámoška ji měla v tu dobu na hlavě a vypadala jak Barbie smiling smiley smiling smiley!!! Ti říkám, dvojka k pohledání!!!! Ta historka měla úspěch ještě rok poté - to víš, detaily a naše podání k tomu grinning smiley...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nejen žena za volantem

    Datum: 23.04.2007 16:29
     
    Stano, připomnělas mi historku mé kamarádky z autoškoly. TA zase byla tak vystresovaná z první jízdy, že místo řadící páky chytla koleno toho učitele, cloumala s ním doleva doprava a tvrdila mu, že jí nejde zařadit jednička!!!! On jí prý chvíli nechal a pak jen flegmaticky řekl: Zkuste to vedle smiling smiley. Ona byla rudá ještě když vylezla po hodině z toho auta... winking smiley grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.