čtvrtek 18. dubna, 12:27 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuziberka
Status:
zuzibercinystra..

Negativní energie

Datum: 22.07.2009 12:25
 

Co si pod tímto pojmem představujete? Osobně nevím zcela přesně jak tento termín definovat, ale podle mě to není nesouhlasný názor ani otázky zasahující do hloubky daného problému, dokonce tak nemohu definovat špetku humoru, i když lecky poněkud černého. Hledala jsem informace k danému tématu, avšak tento pojem jsem našla pouze ve spojení s léčitelstvím, okultismem a magií.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 12:45
     

    Zdeni, je jsou lidi, kteří kolem sebe takovou energii šíří. Pár jich znám. Jsou to přesně ti, co vidí skleničku napůl prázdnou, zatímco já ji vidím napůl plnou. A někdy i přemíra "pozitivity" na mě působí negativně. Občas na mě působí i nějaká místa skličujícím dojmem, i když pro to není objektivní důvod - to si myslím, že je taky asi nějaký druh negativní energie

     
  • Autor: Reklama

    Re: Negativní energie

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 12:47
     

    ...pod timto pojmem si predstavuji to, ze mam okolo sebe cloveka, ktery je strasne negativni, cely dny na vsechno nadava, neni s nicim spokojeny a ja to musim poslouchat. Tu negativni energii, jestli toto spojeni muzu pouzit, nemam rada a necitim se vedle techto lidi dobre angry smiley Bohuzel ve svem pracovnim kolektivu se tomu nevyhnu a pak mam cely den zkazeny a silim thumbs up

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 12:51
     

    suee, to je neštěstí, takoví lidé. Nejhorší je, že oni to předávají dál a pak je člověk naštvanej, ani nemá proč a špatně se z toho dostává angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 13:07
     

    Janino a ja uz vim presne ktery dny to budou angry smiley pristi tyden zrovna 4!!! ja odchazim z prace hrozne vystavena a nastvana, ikdyz za stejnych podminek bych byla normalne v pohode. Chudak manzel doma ja si pak musim postezovat a teprve se mi ulevi eye rolling smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 13:17
     

    Lidé s pozitivní energií vždy přitahují pozornost dětí.Pokud je to chlap,jdou po něm mladé dívky.Přitahují i domácí zvířata,dá se říci,že i hodně agresivní pes se přihrne a vrtí ocasem.Říká se,že tito lidé vždy vypěstují kvalitnější květy,větší brambory a méně červivé ovoce.A hlavně je nerozhází nálet blbosti od hlupáků.

    A takový jsem i já.

    JABRAKA

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 13:24
     
    Uff...tak co je negativna energia asi poznam..Lenze obcas opisat to az tak jednoducho neviem...
    Ono totiz rozlisuje, ze su ludia co su ocividne negativisti grinning smiley...a zial zopar aj takym mam v svojom okoli a prichadzam s nimi pravidelne do styku...lenze toto u nich uz beriem ako nieco, co maju danne...a raz su taki...a teda ich beriem takych aki su...a "nevzrusuje" ma to...
    Lenze...potom je ten druhy pripad...kedy to len citim..a neviem preco...Nic realne...racionalne za tym nie je, aleeee....nieco vo mne v ich blizkosti vyvolava napatie, neistotu...podrazdenie..
    Hm...lenze parkrat som si uvedomila, ze takto asi podobne posobim aj ja...ked mam zly den vycitim, ze aj v okoli ludia okolo nie su uvolneni, priatelski...a obcas su takmer dokonca aj agresivni...
    grinning smiley...ono asi je toho viac medzi...nebom a zemou, co zdravym rozumom obcas tazko vysvetlime.. smoking smiley
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 13:31
     

    JABRAKA, ještě, že Tě nemám doma. Strhoval by jsi veškerou pozornost na sebe a tím by jsi mě děsně sral. Ještě, že mám toho upindanýho polobručouna grinning smiley grinning smiley grinning smiley... mám potom šanci uspět grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 13:35
     

    ...takovou energií disponují kladeči.... svých problémů se zbavují kladením je na bedra druhých. Pár jich mám kolem sebe v rodině.... asi začnu s černou magií, hihi.....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 13:35
     

    Všechno špatně, ten či ta je blbá, toto rozhodnutí je na nic, stojí to vše za prd...bla bla...tak tito lidé šíří něco, co lze nazvat negativní energií. Ale jak už tu někdo psal, na mne negativně působí i příliš velcí optimisti...nechutně aktivní, všechno zvládají, jsou děsně v pohodě... eye rolling smiley to je asi taky na ránu. grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 13:59
     
    Moni...a co ti, co na oko sa tvaria ako stelesnena dobrota, milota...a predsa citis, ze...by ti najradsej pichli do chrbta kudlu... tongue sticking out smiley
    --------------
    smoking smiley...ach jaj, ludske duse su nevypytatelne...a nic nie je tak jednoduche ako sa obcas zda.. coffe
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 14:22
     

    Keria...no tak ti už teprve!!! angry smiley winking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 14:33
     

    Mono, Keria - takoví jsou podle mě snad ještě horší! Těm otevřeně negativním s klidným svědomím řeknu, že je jejich přístup hroznej, ale co řekneš těm aktivním a rozjásaným? eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Janina44 (22.07.2009 14:34)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 14:50
     
    Janinko...ja asi nepoviem nic winking smiley...hihi...ako vseobecne...ako vzdy... pokial nieco nerusi moje kruhy a pod..!!!!!
    Naucila som sa totiz pristupovat k mnohym veciam uz dost nezucastnene winking smiley...nech si kazdy hrabe na tom svojom piesocku, pokial mu to robi dobre...a k tomu este extra nezatazuje okolie...Tak preco nie???!!
    Dokonca poviem chvalabohu...ono totiz kazdy potrebujeme v zivote urcitu barlicku. A budte si iste, ze obcas pre inych aj nepochopitelnu.. grinning smiley...
    Hihi, aj na mna napr. rodina nazera uz roky rokuce ako na "nie celkom komplet", ked dokazem tolko toho "nakecat" virtualne na nete...v podstate ovela viac ako v realnom zivote...( uff...lenze napr. nikto z rodiny ani nahodou nema blizko ku zahrade a kvetinkaaaaaaammm, alebo kde som mala vyventilovat obcasne zensko-muzske problemy... grinning smiley)...alebo ze ja stara matrona som sa kedysi zabavala napr. budovanim domov, zahrad a rodin v jednotke Sims- e spinning smiley sticking its tongue out...alebo dodnes hravam karty...Hm.....lenze mne to pomahalo, pomaha...
    Takze pokial niekomu pomaha...napr. viera, optimizmus, aktivita, aj ujety konicek......preco nie?!!... samozrejme pokial je to vsetko unosne..a fakt ostatnych to neobmedzuje a nezatazuje...nemam vyhrady!
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 15:03
     

    Keria, napsala jsi to pěkně thumbs down thumbs down thumbs down Taky jsem za exota - všichni tu asi znají mou vášeň pro fialky. Problém s těmi aktivními a rozjuchanými lidmi u mě nastává, když mě do toho chtějí zatáhnout a nerozumí slovu - nechci. Ale dokud se mě to nedotýká, jak říkáš: ať si žijí po svém.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.