čtvrtek 18. dubna, 22:16 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: dasao
Status: nováček

Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

Datum: 30.01.2008 14:02
 
Anketa
negativismus a zkušenosti s tím
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 0 uživatelů.
nevím si rady 0
 
0%
dělám co můžu 0
 
0%

Ahoj potřebuju poradit mám 8 letého synka a ač se snažím o pozitivní postoj k životu můj synek toto neumí je náladový, negativistický všechno špatně ještě jsem se ss tím nikdy nasetkala je to můj druhý syn první v pohodě poradí mi někdo :-(
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 30.01.2008 18:05
     

    Mám stejný problém se čtyřletou vnučkou, ale nevím, zda se u ní nejedná jen o jedno období ve vývoji dítěte? confused smiley

    Zase je ale pravda, že se takto chová již od batolete

     
  • Autor: Reklama

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

     
     
  • Autor: Jack
    Status:

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 01.02.2008 22:17
     

    Dasao, bohužel Ti poradit neumím protože s tím zkušenost nemám, ale pokud je to u něj dlouhodobější projev, možná by nebylo špatné uvažovat o návštěvě psychologa a poradit se s ním. Jistě nejsi jediná, kdo má podobný problém.

    Jen bych si dovolil upozornit, že je chybou srovnávat dva sourozence a myslet si, že když mají shodné rodiče i prostředí ve kterém vyrůstají, že musí mít oba stejné i vlastnosti a pokud nemají, že není něco v pořádku.

    Tak ať to nepříjemné období brzy zdárně překonáte. smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    demsa

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 28.10.2009 16:19
     

    Nevím, jest-li sem ještě zavítáte, protože příspěvek je staršího data, ale docela by mě zajímalo, jak jste si nakonec poradili - řešíme něco podobného. Naprostá neschopnost alespoň lehce optimistického přístupu k některým věcem u našeho sedmi a půl letého syna nás občas vyčerpává... Povzbuzujeme, motivujeme atd. atd., ale vše je málo... confused smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Radka Řehořová

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 25.11.2009 22:11
     

    Připojuji se jen k dotazu, zda se to podařilo nějak řešit. Mám zkušenost ale jsem bezradná.

    zdravím Radka

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Iwena

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 22.09.2010 19:10
     

    Dobrý den, máme stejný problém též s 8-letým synem, našlo se u vás nějaké zásadní řešení? Děkuji za odpověď

     
  • Status:

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 22.09.2010 21:43
     

    Dívky, nedělejte si starosti, negativizmus se projevuje i v pokročilém věku, stačí poslouchat pana prezidenta, když mluví o Evropě, nebo o globálním oteplování.

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 22.09.2010 22:23
     


    Blb napsal(a):

    Dívky, nedělejte si starosti, negativizmus se projevuje i v pokročilém věku, stačí poslouchat pana prezidenta, když mluví o Evropě, nebo o globálním oteplování.

    ty teda perlíš grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Negativismus u 8 letého synka máte s tím někdo nějakou zkušenost?

    Datum: 19.01.2011 11:42
     

    ahoj, zkušenost mám zprostředkovanou od kamarádky, se kterou jsme to dlouho řešily. Nakonec šli k psychologovi a docházejí tam dodnes. Ten jim řekl, že má slabé sebevědomí kombinované s lajdačenim a tak se to veze... Také jí varoval, aby pečlivě dodržovala jím doporučené postupy a metody, protože se z toho mohou vyvinout deprese. Nechci nikoho strašit, ale za návštěvu dětského psychologa nic nedáte a čím dříve se to bude řešit, tím spíš s tím něco uděláte. Držím Vámi Vašim dětem palečky thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.