středa 24. dubna, 17:53 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: spoogy
Status: nováček

Něco na únavu?

Datum: 24.11.2010 20:03
 

Ahojky,

v takovém deštivém a pochmůrném počasí mám problém s únavou, máte někdo řešení nebo lék na nadměrnou únavu?

Potřebuju něčím dobít energii ale čím?

Poraďtesmiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 24.11.2010 20:34
     

    Zkus načůrat do zásuvky, to tě nabije!winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Něco na únavu?

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 24.11.2010 20:42
     

    Tak tohle zkoušení si raději Rame odpustím, dost na tom že jsem to zkoušel kdysi nůžkama (obsříhávání zásuvky při tapetování), a Tebu doporučenou končetinou už vůbec ne spinning smiley sticking its tongue out , ale taky bych potřeboval "dobít baterky". Doktoři sice na mé permanetní únavě pracují, nasadili medikamentózní kůru, a za měsíc mám přijít na kontrolu, ale moc to zatím nezabírá eye rolling smiley. Dobrou radou bych taky nepohrdnul ........

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 24.11.2010 20:44
     

    Přes den kafe s rumem a v noci pravidelnej sex, Carlosi. winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 24.11.2010 20:48
     

    no tak to bych si nevydělal ani na slanou vodu, jezdím s několikatunovým vysokozdvihem, který se nedá jen tak ubrzdit, to by mě hnali grinning smiley , no a stím sexem, raději nic nepřehánět, jednou za rok stačí (a to stejně akorád si tak zavzpomínat), už nejsem nejmladší nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 24.11.2010 21:19
     

    Jednou za rok???Tak často???eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley To by mě zabilosmoking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 24.11.2010 21:48
     

    Chápu, tak to raději zkus načůrat do zásuvky. winking smiley

     
  • Autor: rakave
    Status: nováček

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 25.11.2010 10:56
     

    Spoogy tak tohle teď taky řeším.Já mám za sebou rok plný nepříjemných událostí a stresu.Už to mám sice za sebou,ale únava se mne drží pořád.Když jsem v pohybu jsem strašně utahaná,když si sednu svaly ztuhnou a nejdou rozhýbat ... ale je to i věkem sad smiley .Taky nevím jak to udělat, abych se cítila fit! Aspoň trošku pomáhají procházky na čerstvém vzduchu,dobrá knížka u které příjdu na jiné myšlenky.Nejlepší prozatím je uvařit si voňavé kafíčko a sednout si k netu a pokecat s přáteli,které tu mám. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 25.11.2010 11:57
     

    rakave máme stejné metody winking smiley

     
  • Autor: rakave
    Status: nováček

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 25.11.2010 12:57
     


    jaja99 napsal(a):

    rakave máme stejné metody winking smiley

    Jen kdyby ten počítač nezabíral tolik času,když jej zapnu-ztrácím pojem o čase smiling smiley ale to je asi dobře když myšlenky odletí od starostí smiling smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 25.11.2010 13:25
     
    Hm...bezva debata, tu by som ...keby sa dalo nahadazala by som na tieto prispevky sto hviezdiciek a xx palcov...od zaciatku az do konca winking smiley
    -----------------
    Tiez by som bola straaaaaaasne zvedava, ci existuje vseliek, ktory vyriesi dany problem...lebo myslim, ze nie...lebo kazdy sme iny a v inom staveeeeee...Hm, na mne lekari za poslednych 30r. uz vyskusali asi vsetko mozne....od B12.... az dokonca na po anabolika - brala som ich polroka ( konkretny liek je uz davno zakazany..sice vtedy som nabrala na vahe,ale to bol asi jediny osoh...vlastne neosoh, lebo nasledky ostali dodnes - tie na vahe, lebo som ich uz nikdy nezhodila !!)...
    Ale aj tak uz dlhe roky a ...predstavte si, ze moje deti dtto, mame nieco, cim si dobijame - ale len momentalne- kusok energie co nutne v pripade nudze potrebujeme na danu chvilu!
    Hroznovy cukor - kupujem tie pastilky v lekarni, co su obohatene C vitaminom a roznou prichutou - lebo tie sa uzasne lahko rozpustaju v ustach...predtym to boli cocky lipo, ale tie tvrdsie...A ziaden 1-2 kusky, ale spraskam naraz polovicku, dokonca v horsom pripade cele balenie...a verte, mmt. na danu chvilu to cloveka dobije..Ale hovorim stale, ze to nie je nic s dlhsim trvanim...ale len obcas ked clovek nutne potrebuje naozaj fungovat...
     
  • Autor: izzy
    Status: nováček

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 26.11.2010 17:51
     

    tak s tímhle má v tomto počasí snad problém každý. Fakt už mě to štvalo tak jsem zašla do lékárny jestli mají něco na únavu a doporučili mi že je teď nový doplněk stravy Kofein K, no nový už vlastně nový není beru ho od té doby co začal podzim a jsem úplně v pohodě..jak se říká mám dobité baterky. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 26.11.2010 19:31
     

    [internetovy-obchod.msbox.cz]

     

    nadopujte se kyslíkem winking smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 28.11.2010 08:14
     

    Jsem neustále unavená,do ničeho se mi nechce...zkrátka jsem otrávená jak obilí na potkany.Buď je to normální zimní depka nebo krize středního věku nebo kombinace obojího.

     
  • Autor: spoogy
    Status: nováček

    Re: Něco na únavu?

    Datum: 28.11.2010 10:59
     

    Noo tak dobít baterky bych taky potřebovala. Kofein K vypadá jako dobré řešení smiling smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.