čtvrtek 25. dubna, 19:41 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kultura
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Názvy hudebních skupin

Datum: 23.10.2006 15:59
 
Já to téma dám i sem: Dnes jsem na místní autobusové zastávce viděla plakát na koncert skupin Kikiny bikiny a Morčata na útěku. Ještě kousek od nás působí skupina Komunální odpad. A na netu se mi zjevila skupina Nekuř toho tygra. grinning smiley" alt="grinning smiley" src="http://i.living.cz/living/smileys/x_grinning.gif" border="0" />Dcera zas zná nějakou skupinu Smažené ještěrky nebo tak nějak. Znáte také nějakou?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.10.2006 16:16
     
    Morčata na útěku a Komunální odpad taky poslouchám. Nekuř toho tygra je fakt dobrý název, to jsem ještě neslyšela. Jen tak namátkou, když se podívám do mého hudebního archivu - Tlustá Berta, Aušus, Volant, Houba, Bez ladu a skladu, Divnej pach, Container, Hex, Horkýže slíže, Jaksi taksi, Horská chata, Kečup, Kurtizány z 25. Avenue, Lety mimo, Paradox, Prohrála v kartách, Rybí tuk, Smola a hrušky, Švihadlo, Wohnout, Whisky, Znouzectnost, Zvlášňý škola, Živé květy. U nás hraje po zábavách místní country kapela Rybí výkřik. grinning smiley Jsem zvědavá, kdo co ještě přidáwinking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Názvy hudebních skupin

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.10.2006 16:26
     
    grinning smiley..no vidíš...a my kdysi byli odvázaný z Visacího zámku. jo a ještě Žabí hlen...ale to nevím, jestli to vůbec existovalo nebo to byl jen nějaký kec.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.10.2006 16:29
     

    Teď jsem si ještě vzpomněla na Totální nasazení, Vysoké napětí, ŠkWor, Spínací špendlík, Kohout plaší smrt, Visací zámek, Malomocnost prázdnoty, Masturbace, E!E, Dukla Vozovna, Takylidi. Strejda hraje v kapele Žížalí dusot, málem jsem na něj zapomněla.  Někteří hudebníci jsou opravdu originálnígrinning smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (23.10.2006 16:30)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.10.2006 16:33
     
    Hele...Tlaky do uší.grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.10.2006 16:36
     
    Se picnu: Krabicový pivo, TuBordel!, Svoloč, Obojživelná tykev, Vychcaný knedlíky.grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.10.2006 16:45
     
    Tak ty moje jsou proti tomuhle ničím sad smiley. Už mě jen tak napadá 100 zvířat, Čistý chov, Načo Názov, Puding pani Elvisovej, Davová psychóza, Žena z lesoparku.
     
  • Autor: Lenka33
    Status: nováček

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.10.2006 21:37
     

    Přidám taky jednu mě známou skupinu - Doutnající pařezysmiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 24.10.2006 08:59
     

    Můj spolužák hraje ve Vyhoukaný sowě nebo jak se to jmenuje  a já to považovala za největší úlet smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley!!!!! Cha, mám koukám hodně malou fantazii smiling smiley smiling smiley.

    A tuším, že existovala skupina Rotující kedlubny smiling smiley.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 22.12.2006 18:57
     
        Tak jsem dneska brouzdala po hudebních forech a hned jsem si vzpomněla na tuhle diskuzi. Výběr toho nejzajímavějšího. Bukasový masív, Sem - tam, Trilobit, S. R. O., Vnitřní faktor, Svobodný slovo, Zotrwacnost, Požár mlýna, Zvoňte na poplach, Operace Artaban, S. N. A. D., Sníh na schodišti, Nahoru dolů po schodišti band, Houba, Píča - Píča, Ta Jana z Velké Ohrady, Minimální trvanlivost, Ježíšovi pivo nelej, 3gramy pohody, Našrot, Soukromey pozemek, Debilheads, Rizikové pracoviště, Nabeton, Paralen+Ibalgin, Náhradní program. grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.12.2006 09:21
     
    Libi..thumbs down grinning smiley
     
  • Autor: madlicka
    Status: nováček

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.12.2006 12:45
     
    Vzpomela jsem si ještě na "Fšude pozdě", "Utlučtumůru" a "Scvrklej mozek". Dále spolužákova heavymetalová skupina  "Bimbáthor" (to slovo mě pronásledovalo) ,od nás z hospody "Chcací mušle" a dále uskupení, které se nemohlo dohodnout na názvu a skončili jako  "Ani nevim" ("A jak se teda jmenuje ta vaše kapela?")  Chcací mušle pravidelně 23. prosince organisují minifestival "Noc mrtvých kaprů"
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 23.12.2006 12:57
     
    madlicko..no to je bomba.grinning smiley  Bimbáthor vede!!!the finger smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 29.12.2006 20:09
     

    Tak tohle mi nedá, právě jsem objevila na netu českou punkrockovou skupina, která nese fakt noblesní název - Na Prdeli Vyrážkagrinning smiley

     

    Madličko Bimbáthor  opravdu vedethumbs down

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 01.11.2007 20:32
     

    doplňuji další, se kterými jsem se od té doby setkala winking smiley

     

    Vipytá Konef

    Hrobka § Pitva

    Rachot strojů

    Ponožky pana Semtamťuka

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kultura (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.