čtvrtek 28. března, 15:49 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Narcisy

Datum: 19.04.2009 22:22
 
01.jpg
Další fotografie:

V Lysé na výstavě bylo takových druhů a takové množství...Proto jsem se rozhodla, že založím samostatnou diskuzi. Snažila jsem se nafotit všechny druhy, tak vám je sem postupně dám. Nestihnu to najednou, ale mám nafocené i skupinky s popiskama, jaký je to druh..Tak pro začátek tady máte zatím zlomek té nádhery..



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 19
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 12.05.2019 21:55
     

    Lado, já s narciskama loni nehýbala a přesto ani staré babičkovské nevykvetly, rostou, nezmizely, ale nekvetou.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Narcisy

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 12.05.2019 21:57
     

    taky mi jich kvetlo málo, ale starý babičkovský jedou ještě te´d.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Narcisy

    Datum: 12.05.2019 22:20
     

    A mne kvetly vsechny, i ty, co uz dlouho ne. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 13.05.2019 08:19
     

    Ja jsem letos s narcisy moc spokojena, rozdala jsem jich spoustu, některé mely smulu jak byla ta tepla, ale hlavně pozdni vyšly super. Myslim nejvetsi problem je moc teplo.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 19.04.2020 13:33
     

    Děvčata, mám dotazy. Jaký může mít důvod zasychání poupat u narcisů? Dneska jsem si totiž všimla, že se nějak dlouho nerozvíjejí a při bližším prozkoumání jsem zjistila, že jsou hnědý. thumbs up Pokvetou asi dva.

    A druhá otázka. Vloni mi hezky kvetly narcisy s tou ioranžovou trubkou. Úplně bych na ně zapomněla, ale při prohlížení fotek jsem si na ně vzpomněla. Jsou na tom místě jen listy. Kdy je mám zkusit vyrýt a zjistit, zda je cibule v pořádku?

    Může i to zasychání způsobit ta moucha narcisová nebo jak se to projevuje? Díky.

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 19.04.2020 14:25
     

    Objevila jsem v záhonu jeden úplně bílý narcis-vysoký, bílý květ a velká bílá trubka. Nikdy jsem si ho nevšimla, je v místě, kde jsem je už nedosazovala, nemůžu takový najít. Máte někdo? Fotku nedám, mám problém se stahováním

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 19.04.2020 14:35
     
    dsc04354.jpg

    Gabčo, taky mám u některých zasychání poupat. Co jsem pátrala, tak možností je více. Jak sucho, velké teploty, nevhodné místo, dlouho nepřesazované, náchylnější odrůdou k této nectnosti - tak si vyber grinning smiley

    Ty drobné narcisy se fakt vytahují, jak psala Regina winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 19.04.2020 19:41
     

    Mám bílé Mount hood a od Reginy Madame Blanche

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 19.04.2020 20:42
     

    Ivo, já mám jeden takový mezi Mount Hoody.Stavbou je stejný ale je podstatně větší. Musel být v něčem zamíchaný. Název nevím.Ani nemám tušení. Ono jich čistě bílých není mnoho.

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 19.04.2020 21:14
     

    Dnes jsem si všimla, že kvete dvěma květy na 1 stonku. Netuším, kde se vzal smiling smiley Je úplně bílý, už od poupěte, sněhobílý

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 18.04.2021 13:49
     
    dsc00373.jpg
    Další fotografie:

    Vloni jsem koupila 2 kg s narcisama a už se těším, až to všechno rozkvete. To bude paráda.

    Ty drobné Minow jsem koupila v zahradnictví troje, tak snad vydrží. love smiley

    Ta poznámka od Alči, že se drobné vytahují byla myšlana jak? Jako, že jdou do výšky nebo se musí po odkvětu vytáhnout? grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 18.04.2021 19:34
     
    narcisky.jpg
    Další fotografie:

    Gabco a co teprve za dva tři roky. thumbs down Letos bych řekla, že kvetou docela bohatě. Pozdnější teprve začínají.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 18.04.2021 19:42
     

    děvčata parádní fotečky, nádhera thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 18.04.2021 19:56
     

    Regi, ty to tam máš jak botanickou. eye popping smiley Nádhera. love smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 18.04.2021 20:19
     
    167585793_10216617124094754_2205886301102222835_n.jpg
    Další fotografie:

    Mně kvetou narcisy pěkně, ale jsou nové, sázené na podzim. Snad je nesežerou hryzci.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.