středa 24. dubna, 06:16 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Narcisy

Datum: 19.04.2009 22:22
 
01.jpg
Další fotografie:

V Lysé na výstavě bylo takových druhů a takové množství...Proto jsem se rozhodla, že založím samostatnou diskuzi. Snažila jsem se nafotit všechny druhy, tak vám je sem postupně dám. Nestihnu to najednou, ale mám nafocené i skupinky s popiskama, jaký je to druh..Tak pro začátek tady máte zatím zlomek té nádhery..



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 19
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Narcisy

    Datum: 04.05.2021 11:28
     

    Ano, taky myslím, že to jsou Tahiti. Já je mám pod černým bezem a letos mi tolik nekvetou. Se obávám, že už pod tím bezem je asi málo světla

     
  • Autor: Reklama

    Re: Narcisy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 04.05.2021 14:06
     

    Taky se na ty nákupy těším... konečně budu mít místo smiling smiley.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Narcisy

    Datum: 05.05.2021 14:57
     

    Krásně vám to kvete. Též mám z lidlu mix jednoduchejch a plnokvětejch. hezky kvetou, jen nějak nestíhám fotit grinning smiley

    neodolám a zase nějaké koupím.

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 05.05.2021 19:36
     
    n.jpg
    Další fotografie:

    Narcisky jsou svým způsobem vděčnější než tulipány. Já čekala co mi vyleze z vloni zakoupených. Mimo první fotky, to je Geranium, jsou to všechno nové drobné kousky. Zkusím nalovit v tašce, kde jsou obaly, co jsem vlastně pořídila.

    Lado, ty jak máš vyhnojeno kvůli zelenině musíš mít krásné kusance určitě.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (05.05.2021 19:37)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 05.05.2021 19:42
     

    Regi, Geranium je krasavec. thumbs down Ten druhej vypadá jako Pipit. Taky jsem měla z květináče, ale zmizel...

    Ale musím se podělit o zkušenost. Ty z té směsky s větší trubkou vydržely ve váze tak 2 - 3 dny, ty naše bezejmenné jsou držáci. Mám je od pátku a pořád dobrý. thumbs down

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 05.05.2021 20:25
     

    taky se mi líbí Geranium, jsou všechny krásné, ale dávám v posledních letech přednost jednoduchým, tak s nimi vítr a déšt necloumá...to zas bude na podzim boj co koupit a kam nasadit grinning smiley k lepšímu tu mám narcisovou mouchu, mrchu angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 05.05.2021 22:10
     

    Geranium doporučuju. Mám je už dýl. Nerozrůstají se moc rychle ale jsou to takový pevný výrazný narcisky. Tamty ostatní prcky jsem vůbec nenašla. Ani památku po nich. Ale podle místa vím, že jsou sázený vloni. Takže už zas nic nevím. eye rolling smiley grinning smiley A ty naše bezejmenný nemůžu nijak aspoň odhadem identifikovat. Prolezla jsem Jošta, katalog Lukonu.Ale ať je to už jak je, byla to výborná záměna.

    Ten podzim si už umím představit. Naštěstí je to zatím daleko.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 05.05.2021 23:32
     



    regina.mocova@gmail.comnapsal(a):.

    Ten podzim si už umím představit. Naštěstí je to zatím daleko.

    Tak daleko už to zas tak není angry smiley . Poslední dobou mám pocit, že ani 10 let není daleko. Zdá se mi jako včera, co jsem řešila vánoční pečení, lednová štěňata, únorové narozky mojí skorosnachy a syna ... a za chvilku už je tu letní rovnodennost eye rolling smiley ... kdysi šúúúúúúajrá, v dávnu pradávnu-pubertálním, jsem si kdesi poznamenala takovou, tehdy pro mne dementní, dnes spíš gramaticky ach jo, moudrost - "ten čas letí jako jelen, byvší do prdele střelen" .................... opět ach, jo .. kolikrát za den já si na tohle vzpomenu ..................

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 06.05.2021 08:35
     

    Eli, naši zase vždycky říkali, že s každým dalším rokem života jim připadá, že rok letí rychleji... Ale že je to možná také tím, že jim vše déle trvá smiling smiley a pak mají stále pocit, že stíhají méně a méně čili ten pocit nedostatku času stále vyšší. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 06.05.2021 18:17
     
    dsc00608.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem napočítala z toho 2 kg mixu z Lidlu asi 5 - 6 druhů love smiley , některé jsou si dost podobné, ale mají třeba trochu jiný odstín nebo jinak velkou trubku.

    Regi měla pravdu. Kdo si počká, ten se dočká. grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 06.05.2021 19:28
     
    img_20210506_142134.jpg

    Ve váze vypadají ty plný docela dobře.👍

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 06.05.2021 21:37
     
    dsc08889.jpg
    Další fotografie:

    Martinette, že jich je víc na stonku, tak stále drží. Vloni skoro nekvetly, letos jo- bílé mnohokvěté plné, voní a jsou pozdnější. Chlad kytkám přeje ve výdrži. winking smiley , mám stále na zahradě zimní bundu.. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 06.05.2021 22:03
     

    Chvályhodný je, že ta směs kvete zhruba ve stejnou dobu. Má to Lidl plus.

    Aleno, na kávu to skutečně není. Ale kytky drží. love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 07.05.2021 08:24
     

    Krása. Co to k tomu máš to zelené?

    gabca napsal(a):

    Ve váze vypadají ty plný docela dobře.👍

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 07.05.2021 09:29
     
    182478632_3665539513574339_1072507814750752784_n.jpg

    pokud bude teplo jak slibují , tak konečně něco pokvete

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.