pátek 19. dubna, 17:01 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Narcisy

Datum: 19.04.2009 22:22
 
01.jpg
Další fotografie:

V Lysé na výstavě bylo takových druhů a takové množství...Proto jsem se rozhodla, že založím samostatnou diskuzi. Snažila jsem se nafotit všechny druhy, tak vám je sem postupně dám. Nestihnu to najednou, ale mám nafocené i skupinky s popiskama, jaký je to druh..Tak pro začátek tady máte zatím zlomek té nádhery..



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 19
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 11:43
     

    Já ty plné mám cíleně love smiley , jsem z nich nadšená, tak mi je nepomlouvej. winking smiley grinning smiley flower smiley

    gabca napsal(a):

    JJ, do některých jsem nakukovala, budou ještě s tou oranž. trubkou a některé jsou ještě zavřené úplně. Je to takové těšení a nevíš na co. Mám ráda taková překvapení. grinning smiley

    Předloni jsem si koupila 2 kg těch plnej a musím říct, že mě moc nenadchly. Některé mi přijdou spíš jak zparchantělé.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Narcisy

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 12:37
     

    Ivčo, třeba kamarádka ty plné má a musím říct, že hezký, žlutý s oranžovým prostředkem. Ale ty moje jsou prostě neučesaný. Nelíbí se mi.

    Tak ty tvoje vyfoť a posoudím. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 12:54
     
    user_scoped_temp_data_msgr_photo_for_upload_1619014952017_6790640889305381062.jpeg

    Taky je rozčepýřený. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 12:56
     
    dsc00571.jpg

    Ale pravidelně, ne jako ty moje....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 12:57
     

    Tak je otestuj a pošli ke kadeřnici grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Je fakt, že ty moje jsou učesanější. winking smiley thumbs down

    Holt, jaká matka, taková Katka. grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 13:00
     

    Jé holky tyhle do růžova v minulosti letěly, ta barva je za mě děsná, stará bába je na klasiku:-). Letos bych brala cokoliv, je tu tak zima, že skoro nic nekvete.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 13:17
     

    Myslíš narcisy s "růžovým" středem? To bude asi tím, že mně se to zdá oranžové. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 13:47
     

    Hele, Anavka dnes jedla vtipnou kaši. grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 14:06
     
    dscn8541.jpg

    taky tam vidím oranžovou a ne růžovou .. včera jsem utrhla plnokvěté .nádherně voní a mají velké , krásné květy. thumbs down

    růžové se nejvíc blíží Pink Charm .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 14:15
     

    Hele, já si ji musím dávkovat povinně, jinak bych kombinaci nemocná mamka - hladové děti - 2x v jednom týdnu auto v servisu (z toho jednou jsem si mohla děkovat, že to nemělo tragické následky) - přítulná tchyně fakt ve zdraví nepřežila. eye rolling smiley confused smiley

    Kamarádka říkala, že se jí o mně zdálo... prý jsem byla strašně hysterická z toho, že pořád musím něco řešit a dr. mi musela napsat léky na nervy. winking smiley

    Bojím se, aby kamarádka nebyla vizionářka. confused smiley sad smiley

    gabca napsal(a):

    Hele, Anavka dnes jedla vtipnou kaši. grinning smiley

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (03.05.2021 14:18)
     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 19:24
     
    narc.jpg
    Další fotografie:

    Gabco, tyhle mají nějaký vývojový problém. Mám to na stejných taky. Jak mix s oranžovou, tak jenom bílé ale stejně stavěné. Když se otvíraly, vypadaly, že se nemohou otevřít. Uvidíme, co bude příští rok. Já objevila ještě jedno překvapení. Jsou to ty menší s takovým šmrncem do bíla. To bylo určitě OBI ve výprodeji.

    gabca napsal(a):

    Ale pravidelně, ne jako ty moje....

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 03.05.2021 21:23
     
    dsc08853.jpg
    Další fotografie:

    Tento problém s otevíraním jsem kdysi měla, letos to bylo asi u 2 květů. Někde jsem vyčetla, že je málo vody v době násady, možné to je.

    Gabčo, jsou učesaný? winking smiley Jedna se válela na zemi, tak jsem ji utrhla a docela pěkně voní.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 04.05.2021 07:02
     
    dscn8542.jpg

    ano , ano - to jsou ty plnokvěté , co mám i já . voní opravdu hezky. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 04.05.2021 07:20
     

    Myslím, že to máte Tahiti. Taky je mám a pamatuju si dokonce i jméno, což není často. Jsou dobře množivé, poměrně nepoléhavé a dostaly i několik cen. Ty mi to nedělaly ale jak píše Alena, vodou to určitě může být. Co jsou na obrázku jsou krásně učesané. smiling smiley Stejně je to nádhera, když člověk koukne z okna anebo vyjde před dveře a všude kvetou tyhle jarní zázraky.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 04.05.2021 10:31
     

    Krásný narcisky máte,napodzim si v Lidlu taky nějaký koupím.Mám jen klasický žlutý a ty starý bílý.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.