čtvrtek 28. března, 18:17 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Narcisy

Datum: 19.04.2009 22:22
 
01.jpg
Další fotografie:

V Lysé na výstavě bylo takových druhů a takové množství...Proto jsem se rozhodla, že založím samostatnou diskuzi. Snažila jsem se nafotit všechny druhy, tak vám je sem postupně dám. Nestihnu to najednou, ale mám nafocené i skupinky s popiskama, jaký je to druh..Tak pro začátek tady máte zatím zlomek té nádhery..



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 19
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 22.04.2021 12:06
     

    měla jsem hodně ráda ty drobné od Tebe, ale úplně se mi vytratily. confused smiley sad smiley

    jaja99 napsal(a):

    To je vidět jak jsme každá jiná, já mám nejraději jednobarevné, bílé, žluté. Kdysi mi dal Basík darem jakýsi s růžovou trubkou ten putoval dál, růžová na narcisy nepatří :-). Nejraději mám trubkové, raději nižší a drobnější květy, je tu větrno a třeba plné tu leží hned jako poupata. A přesto mám samozřejmě narcisy různé, za leta nastřádané každý jiný i když by se mi líbily skupinky stejných. Prostě něco preferujeme a pak občas neodoláme a zkusíme něco jiného.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Narcisy

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 22.04.2021 15:39
     
    dscn8422.jpg
    Další fotografie:

    tak jsem ještě jednou vylezla.- už neprší - ale byla jsem zpocená jak myš. o jedné berli se mi jde hodně blbě. ještě všechny nekvetou - bílé mi už stačili ožrat slimáci aješt ějsou některé v poupatech . ale ta vůně !!! thumbs down flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 22.04.2021 16:41
     
    img_20210420_175453.jpg

    Mě zatím tyhle a Tee-Tee. Vše ostatní jen listy poupata nejsou vidět , bez poupat i tulipány y hyacinty zmizely pryč. To asi hryzci.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 22.04.2021 17:43
     
    dsc00448.jpg
    Další fotografie:

    Jde to pomalu díky chladnému počasí.

    Mám směsku z Lidlu a vypadá to na samé žluté. No uvidím, ještě nejsou všechny rozvitý.

    Taková barva trubky se mi líbí. ( 3,4 )

    Regi, za chvíli to rozbalí ty naše bezejmenné. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 22.04.2021 20:15
     

    Kaaj, to stálo za vyhrabání se z baráku. Jen oči přechází. thumbs down A zdá se, že letos díky počasí si je chvíli užijeme. Žádnou slávu nepředpovídají.

    Gabco, u mě už to rozbalily, u tebe jsem je viděla asi? na fotce u petrklíčů. Přibyly. love smiley To byla dobrá koupě.

    Jajo, taky se mi moc nedaří ty skupinky, vždycky se mi tam vloudí nějaká jiná. eye rolling smiley Ale hlavně, že kvetou.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 24.04.2021 21:24
     
    dsc08566.jpg

    Kaaj, to je přehlídka thumbs down , ať dělají radost. Nikdy jsem to moc nedělala, ale letos hodně řežu domů do váz, tulipány ale letos vypadají lepší, dost mi to tu likviduje narcisová moucha, ještě že je Lidl. grinning smiley

    Tyhle jsou moje nejoblíbenější, hodně voní a mají více květů na stvolu.

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 09:36
     
    254.jpg

    Aleno, ty jsou moc pěkný. thumbs down Který to jsou asi nevíš. Já jsem bordelář ale tentokrát jsem zjistila, že část toho pocitu mi dělají i záměny od dodavatelů. Objevilo se mi, sázeno určitě vloni tohle. Začíná kvést a pokvetou další. Líbí se mi, zatím má hodně atypickou barvu, jakoby smetanová a trubka do oranžova ke konci a maličko zvlněná. Vícekvětá. Květy drobnější. Podle pytlíku to měly být Avalanche, to určitě nejsou. Ale nezlobím se.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 12:59
     

    Regino, měly by být Marinette, snad....

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 13:15
     
    7662.jpg

    Marinette, žádné narcisy nejsou. Lidl prodával Martinette. Měla jsem jich dvoukilovku, bohužel byly napadené modrou plísní a najaře jsem je tahala ze záhonů napučené a uhnilé, škoda.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (25.04.2021 13:17)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 13:22
     

    jj, vypadlo mi t - Martinette grinning smiley , byly taky z Lidlu, ale malé sáčky, nemohla jsem je sehnat - objela jsem 3 obchody grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 21:15
     
    2541.jpg

    Skoro se stydím. eye rolling smiley Já je z fotky takhle nepoznala. Nevím proč jsem vydedukovala, že jsou nižší. Martinette mám dlouho. První z Lidlu. Možná stejná várka jak píše Jaja. Dala jsem je kolem jezírka jako lem, vyrazily a pak, já to přičítala mrazíkům, jsem jich plno taky tahala. Dál jsem na ně narazila u Jošta. Takže jsem objednala podruhé, že předělám a doplním kolem jezírka. To jsem skončila ve špitále, takže je nasázel dědek kolem zdi.Ty rostou dobře. U jezera se tak nějak začínají doplňovat, tak už v tom rejpat nebudu.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 21:29
     
    dsc08604.jpg
    Další fotografie:

    Nj. teď mi došlo, že jsem sázela nějaké narcisy do velikého květináče a tam mi taky odešly, že by tyto....nemám systém grinning smiley , hlavně že něco kvete....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 21:34
     

    Tak Martinette chci taky grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 21:36
     

    grinning smiley Aleno, já taky ne. Někdy už nevím kde co je a namastím nové mezi staré. Ale kvete to. love smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Narcisy

    Datum: 25.04.2021 22:09
     
    dsc08602.jpg

    Martinette, je jich až 5 na stvolu, ale hlavně hodně voní, asi nejvíc z narcisů smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.