středa 24. dubna, 00:42 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Naražená záda?

Datum: 18.05.2007 12:29
 
Převčírem jsem uklouzla na kameni na skalce a zbuchla jsem na záda. Teď nemůžu vstávat, ohýbat se vůbec (ani ponožky), bez prášků ani zakašlat, jak mě bolí kříž. sad smiley Před dvanácti lety jsem si při pádu zlomila krční páteř a teď tohle! angry smiley K doktorovi se bojím, že si mě zase nachají ve špitále. confused smiley Nohy mě nebrní, tak na ně kašlu! Akorát doma ten binec mi vadí - stále říkat drahé polovičce, aby něco udělal. To je hrůza! Ještě že když mi něco upadne nebo potřebuju něco podat ze země, je tu čuba, která má dar od boha a všechno, o co si řeknu, mi podá, aniž by to poničila, sežrala nebo zbytečně poslintala. Pusinka moje. Škoda,že neumí vytírat. winking smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Naražená záda?

    Datum: 18.05.2007 17:09
     
    To nemyslis vazne ze sa nenechas prezriet doktorom! To sama vies ze s tym sa nezahrava! Mazaj k doktorovi!
     
  • Autor: Reklama

    Re: Naražená záda?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Naražená záda?

    Datum: 18.05.2007 17:25
     

    Evelíno, jen jsem si chtěla postěžovat na bolet, ale k doktorovi nejdu. Četla jsem o jednom mladým, který taky odmítl léčbu a normálně to rozchodil. Nesmí to být hnuté, jen prasklé. Moje panímáma měla také po pádu prasklý obratel a přišli na to až za rok, při nějakém úplně jiném vyšetření. Bylo to zhojené. Myslím, že se ani nic tak hrozného nestalo, protože tenkrát jsem byla skoro půl roku ochrnutá a znám tu bolest i pocity k tomu. Bolest je podobná, ale tak bolí i naraženina a ta prý někdy bolí i víc. Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko grinning smiley Dneska, protože ležím, je to lepší. Chce to jen klid a bude dobře. Jen v hlavě mi šrotuje, jak bych chtěla něco dělat, ale alespoň týden si musím dát oraz.

    Dík ti moc, že se mnou o tom mluvíš. S mužem nemůžu. On má moc velký strach (tenkrát mu řekli, že se už vůbec nebudu hýbat ani rukama. Věřil jim a ne mě! Já nepochybovala ani na chvilku. Věřila jsem si) Neber to jako že se vytahuju nebo co. Věř a víra tvá tě uzdraví a já skutečně z hloubi duše věřila a vyplatilo se mi to. Moc jsem chtěla a teď taky chci!

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Naražená záda?

    Datum: 18.05.2007 17:48
     
    Ja dufam ze sa z toho bez ujmy na zdravy dostanes, ale uz pre pokoj duse by som sa dala prehliadnut,clovek nikdy nevie. Drzim ti palce aj paste nech ti to dobre dopadne!
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Naražená záda?

    Datum: 18.05.2007 18:09
     
    Moc díky smiling smiley
     
  • Status:

    Re: Naražená záda?

    Datum: 20.07.2007 22:04
     

    Tak co ,Drahuš, dobrý ? smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Naražená záda?

    Datum: 20.07.2007 23:14
     

    Drahu,určitě je všechno dobréé že? Je pravda,že naraženina bolí víc než hladká zlomenina...S naraženou rukou jsem měsíc nehnula,zvednout ji nahoru jen s pomocí druhé,při určitém pohybu,mi z ní vypadl hnek ještě po půl roce...S nadvakrát zlomenou,jsem ještě týden odlyžovala jako by se nic nedělo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Naražená záda?

    Datum: 21.07.2007 06:58
     
    Lado, dík za optání. Všechno v pohodě. Už nebolí ani "ocásek" a ve vaně se posadím úplně normálně, ale v hlavě mi ještě při posazování z lehu sepne: "dej si bacha, bude hooodně bolet" grinning smiley, ale naštěstí nic.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Naražená záda?

    Datum: 21.07.2007 07:24
     
    Tak to je fajn...já kdysi měla skřípnuté plotýnky,tak vím co to obnáší...sebemenší pohyb horor. Vstát z leže byl několika minutovej proces,o oblíknutí ponožek ani nemluvím a další a další. Naštěstí mám klid,ale mám kamarádku rehabilitační sestru a masérku,tak přes zimu,chodím pravidelně na masáže.Je fakt,že kolikrát nepatrně někde cejtím nějakej blok a ona to hned pozná aniž bych jí něco říkala.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Naražená záda?

    Datum: 21.07.2007 07:38
     
    Já mám doma diagnostika. winking smiley Když mě hladí po zádech, přesně určí bolavá místa a když mě teď pobolívá kyčel, taky určí přesně místo a intenzitu bolesti. Prý je to místo vařící.... Vetšinou se mi i na chvíli uleví. Odvede bolest pryč...
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Daniela

    Re: Naražená záda?

    Datum: 07.04.2008 09:50
     
    ahoj nikdy me nebolela zada delam praci kde jen sedim a zniceho nic me zacali bolet zada ale uplne dole vubec nevim z ceho k doktorovi se mi fakt nechce jit takze bolest zahanim brufenama nevim treba to je skripla plotynka vubec nevim jak to sama vylecit Daniela.
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Naražená záda?

    Datum: 07.04.2008 19:56
     
    bolesti zad zatím neznám,pokud si je nezpůsobím sama svou "šikovností".což se mi stalo zrovna nedávno při sundavání záclon.ze žebříku jsem nedostala na konec garnýže a byla jsem líná si ho posunout,tak jsem jednou nohou jenom přešlápla na jezdící židli.co se dělo pak je asi jasné.výsledkem jsou 4 žebra od topení,které se v krásném barevném spektru vyjímají na mých zadech.angry smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Naražená záda?

    Datum: 07.04.2008 20:02
     
    Lostris,jestli si to komentovala jako já,když jsem ukouzla na mokrým balkoně a dopadla kostrčí na schod,tak pro samou kurvu nemáte kde bydleteye rolling smiley angry smiley angry smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Naražená záda?

    Datum: 07.04.2008 21:24
     
    Evčo,byla jsem tak překvapená rychlostí akce a následným nárazem,že jsem ani nepíplagrinning smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ella

    Re: Naražená záda?

    Datum: 14.05.2008 15:56
     
    No ja jsem jeste narazena zada nemela. Boli to vic nez zlomena ruka, protoze jsem uz zlomenou ruku mela a muj sport je ryskantni a trener my rikal, ze je velka pravdepodobnost narazenich zad.spinning smiley sticking its tongue out
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.