čtvrtek 18. dubna, 04:35 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Napařovací žehlička

Datum: 14.09.2006 17:17
 
Chci se vás zeptat, jak to děláte vy, když vám dojde voda v zásobníku žehličky a máte ještě prádlo. Nalejete vodu do té horké žehličky? Nebo ji necháte vychladnout? Nebo ukončíte pro ten den žehlení? grinning smiley Já spojuji druhý a třetí bod. Buď se ještě ten den k žehlení dostanu, nebo to nechám na jindy. winking smiley
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 14.09.2006 17:29
     
    Mono, já to klidně dožehlím bez napařování. Stejně většinou žehlím "na sucho".Když potřebuju s párou, tak běžně dolévám, ale dokud ješte není zásobník úplně prázdný. Žehlička přežívá v pohodě.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Napařovací žehlička

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 14.09.2006 17:40
     
    Lado..dík. Se bojím, abych jí nezrušila.grinning smiley Mně většinou voda vyjde přesně na jednu pračku. Pokud si prádlo nechám nakupit, najednou to nevyžehlím.winking smiley Tedy ano, ale s přestávkou.
     
  • Status: expert

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 14.09.2006 17:48
     
    Moni já mám starou a dolévám mít někjakou super tak počkám až trochu vychladne
     
  • Autor: asalvo
    Status: nováček

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 14.09.2006 19:07
     

    Dolévám horkou vodu průběžně. Ale co máš za žehličku, že Ti to dělá starosti? Ono se to nemá?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 15.09.2006 07:37
     

    asalvo...já nevím, jestli se to má. Teda já dolévám destilku...ale horkou??? Ty ji nějak předehříváš nebo dáváš obyč vodu z kohoutku?

    Teda já mám starosti, co?? grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 17.09.2006 17:09
     
    Mono, tak nežehli...a máš po starostech. grinning smiley Ne to jen pro odlehčení....žertuju. winking smiley
     
  • Autor: asalvo
    Status: nováček

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 17.09.2006 22:19
     
    Mono, dávám teplou z kohoutku, abych ji zbytečně neochlazovala. Jako u vaření.grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Napařovací žehlička

    Datum: 18.09.2006 07:13
     

    Lado...máš recht.grinning smiley

    Asalvo...díky. 

    Já totiž jak žehlím dýl, tak mám mokrou ruku, asi nějaké prasklé těsnění. Tak si říkám, jestli jsem to nezvorala právě dolitím chladnější vody. No nic, snad to muž spraví, pokud ne, napíšu Ježuchovi.grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.